نرخ وام مسکن سر به پایین به عنوان فدرال رزرو می شود عمده خریدار وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار

فدرال اجاره سرمایه گذار وام مسکن نرخ مصالح از 125 دهندگان در سراسر کشور به آمده تا با ملی به طور متوسط نرخ وام مسکن. آن را با استفاده از نرخ بهره برای وام گیرندگان با اعتبار بی عیب و نقص نمرات. این مهم است که توجه داشته باشید که نرخ های اعلام شده در دسترس هستند به هر وام گیرنده.

15 سال ثابت نرخ متوسط کاهش یافته و به 2.92 درصد با میانگین 0.6 نقطه. آن 3.06 درصد در هفته پیش و 3.57 درصد از یک سال پیش. پنج سال با نرخ قابل تنظیم دمای شروع به پریدن کرد به 3.34 درصد با متوسط 0.3 نقطه. آن 3.11 درصد در هفته پیش و 3.75 درصد از یک سال پیش.

Image without a caption

“نرخ وام مسکن کاهش یافت و به ویژه طی هفت روز در غیر این صورت وحشی کشش مشخص شده توسط یک روزه نوسانات که معمولا آشکار شدن بیش از هفته ها یا ماه” گفت: Matthew Speakman یک Zillow اقتصاددان. “حدود یک هفته پیش نشانه هایی از ضعف و اساسی شکستگی در بازارهای مالی led نرخ وام مسکن به شدت افزایش می یابد به چند ماه اخیر به عنوان پول نقد در بسته نگاه معامله گران به offload هر دارایی ممکن است به منظور دریافت پول نقد برای دیدار با تعهدات کوتاه مدت. این باعث شد که فدرال رزرو به مداخله با تاریخی هجوم سرمایه به منظور حل و فصل بازار.”

همانطور که واشنگتن پست را هدر طولانی گزارش روز دوشنبه فدرال رزرو تصمیم به خرید مقدار نامحدود از آمریکا Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار است “فوق العاده backstop برای اعطای وام به بازار می رود که بسیار بیشتر از آنچه که بانک مرکزی را در بحران 2008-2009. بازگشت به تغذیه تزریق نزدیک به 4 تریلیون دلار به سیستم مالی بیش از چندین سال. تحلیلگران می گویند که بانک فدرال در حال حاضر تلاش می کوتوله که در عرض چند هفته یک عهد به چه درد coronavirus باعث شده است اقتصاد است.”

بانک فدرال نامحدود هزینه های وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار احتمالا فشار وام مسکن نرخ پایین — پس از وام دهندگان خود را واضح و روشن انباشت شده از یک زن و شوهر هفته پیش زمانی که نرخ غرق به پایین ترین سطح خود ،

“روش های سنتی از چه درایوهای نرخ وام مسکن در 10 سال عملکرد خزانه داری و قیمت وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار رفته اند پنجره” گفت: Michael بکر مدیر شعبه در Sierra Pacific وام مسکن در Lutherville, Md. “این روزها نرخ های متفاوت است تا حد زیادی بین وام دهندگان روز به روز و حتی ساعت به ساعت. برخی از وام دهندگان مجبور به افزایش نرخ خود را با توجه به محدودیت ظرفیت و مسائل دیگر. من قفل وام [شنبه] بود که 2 درصد پایین تر از نرخ ورق تا به حال فقط جمعه گذشته است.”

وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار یا MBS به عنوان آنها اغلب شناخته شده هستند بسته نرم افزاری از وام های مسکن که در حال داد و ستد در بازار ثانویه است. آنها بسیاری مانند Treasurys. یک نرخ وام مسکن است که تا حد زیادی بر اساس MBS قیمت. بالاتر و قیمت پایین تر از نرخ.

در حال حاضر که فدرال رزرو عمده خریدار در MBS بازار تقاضا باید افزایش است که می تواند درایو کردن نرخ وام مسکن. در سال 2008 زمانی که تغذیه راه اندازی اولین دور از خرید اوراق قرضه در طول رکود بزرگ در تلاش برای ایجاد ثبات در بازار مسکن و تحریک رشد اقتصادی نرخ وام مسکن کاهش یافته و به زیر 5 درصد برای اولین بار.

“وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار در حال حاضر نزدیک به بالاترین سطح قیمت از همه زمان ها و در حالی که این امر به طور معمول در ترجمه به بهترین نرخ تا کنون ما به سادگی نمی دیدن آنها را در نرخ ورق دهندگان گفت:” جیم Sahnger رهن و برنامه ریز در C2 مالی در پالم بیچ گاردنز فلوریدا. “به عنوان [coronavirus] در ادامه به تاثیر همه ما وام خطوط لوله در وام دهندگان در حال اشباع است. این زوج با تعداد بی سابقه ای از مردم که به زودی نمی تواند پرداخت وام مسکن خود را در زمان و آن را مشکل تر می شود به اندازه کافی برای تنظیم که در آن به قیمت نرخ امروز.”

همه این به این معنی قفل در نرخ وام مسکن است که به عنوان ساده به عنوان آن را از یک ماه پیش.

“برخی از وام دهندگان در حال تغییر قوانین در آنچه مورد نیاز است برای قفل کردن یک وام” بکر گفت. “شما ممکن است قادر به قفل در درخواست وام یا منشاء. شما ممکن است نیاز به یک وام و ارزیابی برای قفل کردن نرخ حرکت رو به جلو. این است که در پاسخ به نقدینگی مسائل در وام مسکن تامین مالی جهان است. … بهترین توصیه من اگر شما در حال خرید و یا refinancing خانه است برای تماس با وام خود را مبتکر پیدا کردن آنچه که نیاز به قفل و هنگامی که شما به آن موارد و میزان حس می کند, قفل در و کار به آن وام در یک مد به موقع.”

پیش بینی که در آن نرخ به عهده دارد این روزها دشوار است. Bankrate.com که قرار می دهد از یک هفته نرخ وام مسکن روند شاخص نشان داد که نیمی از کارشناسان آن را مورد بررسی انتظار می رود نرخ باقی می ماند در مورد مشابه در هفته های آینده.

“موفق باشید پیش بینی نرخ” گفت: لوگان Mohtashami ارشد مسئول وام در AMC گروه وام در ارواین کالیفرنیا. “10 سال عملکرد انحلال به نظر می رسد مانند آن را تا به پایان رسید. افزایش MBS خرید باید به کمک [نرخ]. با این حال ما باید در 3 درصد یا پایین تر است و تا زمانی که ما یک مایع بیشتر بازار ما در رحمت از همه این درام.”

در ضمن برنامه های کاربردی وام مسکن کاهش یافته است در هفته گذشته که نرخ رشد کرد. با توجه به آخرین داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن بازار شاخص مرکب — اندازه کل درخواست وام حجم — کاهش 29.4 درصد از هفته قبل است. این تشکیلات جدید بکار تجاری شاخص 34 درصد کاهش یافته است در حالی که خرید شاخص 14 درصد کاهش یافته است. فقط به عنوان بهار خرید فصل باید در جریان خرید برنامه های کاربردی کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود از ماه اوت. در مقایسه با یک سال پیش از خرید برنامه های کاربردی پس از 11 درصد است. این اولین بار بود که در طول دو سال گذشته کاهش بیش از سه ماه.

این تشکیلات جدید بکار تجاری به اشتراک گذاری از وام مسکن فعالیت اختصاص 69.3 درصد از برنامه های کاربردی.

“یک افزایش اندک در نرخ وام مسکن و همچنین گسترده coronavirus مربوط به مهار تلاش های اقتصادی و عدم اطمینان منجر به کاهش refinances و خرید برنامه ها در هفته گذشته گفت:” باب Broeksmit MBA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “Refinances هنوز قوی 195 درصد بالاتر از یک سال پیش اما خرید فعالیت پشت افتاد و سال گذشته سرعت برای اولین بار در بیش از سه ماه. مداوم اقتصادی و محرک های مالی تلاش دولت فدرال برای تقویت اقتصاد باید به کمک مالکان به تشکیلات جدید بکار تجاری خود را وام ایجاد ثبات در نرخ وام مسکن برای خرید خانه و بهبود چشم انداز کوتاه مدت در طول این زمان دشوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>