15 سال ثابت نرخ متوسط کاهش یافته و به 3 درصد با میانگین 0.7 نقطه. آن 3.04 درصد در هفته پیش و 3.89 درصد از یک سال پیش. پنج سال با نرخ قابل تنظیم دمای پایین رفت به 3.24 درصد با متوسط 0.3 نقطه. آن 3.28 درصد در هفته پیش و 3.96 درصد از یک سال پیش.

“نرخ وام مسکن کاهش یافت و در طول هفته گذشته به شدت تحت تاثیر رشد جهانی ترس اطراف مداوم شیوع کروناویروس که در ادامه به درایو حرکات بازار در این هفته گفت:” متی Speakman یک Zillow اقتصاددان. “در حالی که این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر تجارت جهانی هنوز مشخص نیست بازار به نظر می رسد گمراهان در کنار بدبینی آماده شدن برای slowdowns در رشد و به طور بالقوه دیگری قطع به فدرال رزرو نرخ بهره.”

Coronavirus شیوع لغو همه خوب دسامبر معامله تجاری بین پکن و واشنگتن بود. سرمایه گذاران نگران هستند در مورد خسارت آن را نه تنها به اقتصاد چین بلکه اقتصاد جهانی است. با شرکت های بسته کردن عملیات در سراسر کشور منابع به ایالات متحده کسب و کار می تواند به تاخیر افتاد.

در حال حاضر فدرال رزرو تصمیم گرفته است آن را نمی خواهد هر گونه اقدام برای تحریک اقتصاد. فدرال رزرو در سمت چپ آن نرخ بهره بدون تغییر پس از آن جلسه این هفته است. اگر چه بانک مرکزی نیست تنظیم نرخ وام مسکن خود تصمیم گیری می تواند آنها را تحت تاثیر قرار. فدرال رزرو ادامه خواهد داد برای نظارت بر خطرات اما “ما انتظار داریم که متوسط رشد اقتصادی به ادامه تغذیه” صندلی جروم H. پاول به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

بازار اوراق قرضه بهره مند است از این همه عدم قطعیت است. سرمایه گذاران به خرید اوراق قرضه رانندگی کردن بازده. عملکرد 10 ساله خزانه داری سقوط به 1.6 درصد در روز چهارشنبه به پایین ترین سطح خود از اوایل ماه اکتبر.

“چند روز گذشته در مورد coronavirus که به عنوان بد عناوین اغلب انجام دادند و پول به اوراق قرضه از سهام” گفت: لوگان Mohtashami ارشد مسئول وام در AMC گروه وام در ارواین کالیفرنیا. “برخی از آمار اقتصادی اخیر خوب بود هیچ چیز بیش از حد چشمگیر است. فدرال رزرو قصد ندارم به حرکت در این سال پس نگران نباشید در مورد فدرال رزرو نرخ بهره را افزایش می دهد. اگر هر چیزی در شما بیشتر احتمال دارد برای دیدن یک [رای] برش از یک پیاده روی. چه بازار اوراق قرضه است که به شما گفتن درست است: حتی با بازار سهام به خوبی انجام می دهند وجود ندارد و رکود اقتصادی در آینده وجود ندارد اما نرخ بالاتر رشد یا فقط رتبهدهی نشده است. سازمان دیده بان با دقت برای هر بد عناوین از coronavirus این جرقه می تواند حتی بزرگتر تجمع در اوراق قرضه.”

Bankrate.com که قرار می دهد از یک هفته نرخ وام مسکن روند شاخص داشت نیمی از کارشناسان آن را بررسی می گویند نرخ خواهد شد در هفته های آینده. جوئل Naroff رئیس جمهور Naroff اقتصاد است که پیش بینی نرخ پایین حرکت می کند.

“وجود دارد برخی از عدم اطمینان در مورد 2020 تنظیم در” Naroff گفت.

در ضمن برنامه های کاربردی وام مسکن برداشت دوباره سوخت با نرخ پایین تر است. با توجه به آخرین داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن بازار شاخص مرکب — اندازه گیری وام مجموع حجم برنامه — افزایش 7.2 درصد در هفته گذشته. این تشکیلات جدید بکار تجاری شاخص شروع به پریدن کرد و 8 درصد در حالی که خرید اول افزایش 5 درصد است.

این تشکیلات جدید بکار تجاری به اشتراک گذاری از وام مسکن فعالیت اختصاص 60.4 درصد از برنامه های کاربردی.

“این سال را به کاهش نرخ وام مسکن در ادامه به وام گیرندگان را تشویق به عمل” گفت: باب Broeksmit MBA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “برنامه های کاربردی وام مسکن افزایش 7 درصدی در هفته گذشته با هر دو refinances خرید و فعالیت قوی هفتگی و سالانه سود. وام دهندگان در بسیاری از کشور های در حال گزارش است که تقاضا شده است قوی برای تمام ژانویه به خریداران آینده نگر دیدن این نرخ پایین و نگاه به پرش شروع در صفحه اصلی جستجوی خود را قبل از بهار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de