بیش از 90 کشور اعتراف مالی خطوط به عنوان coronavirus افتضاح به بار اقتصادی ویران در سراسر جهان

اگر شمار این فاجعه نزولی بر کشورهایی مانند آفریقای جنوبی و برزیل و هند و لبنان می تواند لرزش جهان صنعتی است.

نظم پیش فرض بر روی بدهی های دولت می تواند سهام و قیمت اوراق قرضه به gyrate در وال استریت. یک تورنت از مهاجران غیر قانونی در حال فرار از فقر و بیماری می تواند تقاضا پناه. و کشور در هرج و مرج ممکن است به عنوان یک پناهگاه برای coronavirus را قادر می سازد امواج از عفونت است که می همسترینگ اقتصاد جهانی برای سال.

“مشکل در سفر. آن را نمی کند در یک مکان بماند” Kristalina Georgieva مدیر عامل صندوق بین المللی پول گفت واشنگتن پست. “این بیماری همه گیر نمی شود تا زمانی که آن را بیش از همه جا.”

این یک درس است که ممکن است آسان به چشم پوشی به عنوان رکورد تعداد آمریکایی جریان به بیکاری دفاتر و اقتصاددانان رقابت به ارائه هشدار دهنده ترین پیش بینی از سقوط اقتصاد است.

اما در این هفته از رمان coronavirus یورش برده و در خارج از چین بی سابقه 90-به علاوه کشورها درخواست صندوق بین المللی پول برای کمک. در حال ظهور و کشورهای در حال توسعه نیاز به حداقل 2.5 تریلیون دلار در این سال به پوشش صورتحساب خود را با توجه به صندوق.

پس از چند شوک های مالی در آغاز دهه 1990 بسیاری از این کشورها مواجه نگردند تا در ذخایر ارز خارجی. اما آنها هنوز هم در حال انتظار برای اجرای کوتاه مدت این سال توسط “صدها میلیارد دلار” Georgieva گفت. و است که شماره می تواند به عمیق تر شدن رکود اقتصادی خصوصی کشورها را تحت تاثیر قرار توانایی پرداخت برای کالاهای وارداتی و به بازپرداخت بدهی های خارجی است.

این هفته وزیران دارایی و بانک مرکزی اشراف را جمع آوری توسط ویدئو کنفرانس به صورت سالانه صندوق بین المللی پول و بانک جهانی در نشست بهار برای مبارزه با بحران.

Georgieva — یک بلغاری اقتصاددان که دستورات حدود 1 تریلیون دلار در وام — در حال حاضر امن هیئت صندوق بین المللی پول را تصویب به یک بودجه اضطراری برنامه. و او تا به کارشناسان صندوق بین المللی پول مسابقه به توسعه جدید کوتاه-مدت اعتبار کانال.

مقدار این کمک ها خواهد شد طراحی شده است که سریع و حمل چند شرایط — بر خلاف سنتی صندوق بین المللی پول نجات که مورد نیاز کشورهای فقیر به انجام غم انگیز اصلاحات و اغلب در سمت چپ یک میراث acrimony و پریشانی. یک ابتکار جدید اجازه می دهد یک کشور به شیر در کوتاه مدت خط اعتباری بازپرداخت مبلغ قرض گرفته شده و سپس قرض گرفتن دوباره

روز دوشنبه صندوق بین المللی پول گفت: هیئت اجرایی مورد تایید بود کمک های مالی از $500 میلیون “فاجعه مهار و امداد” صندوق برای پوشش شش ماه از بدهی پرداخت 25 فقیر کشورها از جمله افغانستان و سیرالئون.

همراه با بانک جهانی و صندوق بین المللی پول پیشنهاد کرده است که اجازه می دهد که فقیرترین ملت به تسلیم میلیاردها دلار در پرداخت بدهی های این سال است که آنها را مجبور به غنی کشور است. هدف این است که به لوازم یدکی کشور نیاز به انتخاب بین پرداخت پزشکان و یا بانکداران خارجی.

اما برخی از کارشناسان می گویند حتی این تسریع تلاش ها کافی نخواهد بود. این گروه از 20 سازمان ملل که رهبری در واکنش به بحران مالی جهانی باید خار اضافی اقدام مشترک برخی می گویند.

“ما نمی کافی منابع بین المللی” گفت: Maurice Obstfeld سابق اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول. “من فکر می کنم ما باید بسیار نگران است.”

اضافه شده ناتان ورق اقتصاددان ارشد PGIM ثابت درآمد: “صندوق بین المللی پول باید اولین خط دفاع است. … اما آنچه ما واقعا نیاز است که G-20 به گام تا.”

حتی قبل از بحران بازارهای در حال ظهور خود را از دست دادهاند شین به عنوان سرمایه گذار عزیزان. به عنوان جهانی شدن رونق پس از جنگ سرد در کشورهای در حال توسعه با مازاد نیروی کار ارزان جذب سرمایه گذاری های عظیم و شد کلید دندان در سرمایه داری جهانی.

اما اخیرا افزایش اتوماسیون تغییر آب و هوا نگرانی و تجارت تنش فرسایش سرمایه گذار درخواست تجدید نظر با توجه به رابین بروکس اقتصاددان ارشد موسسه مالی بین المللی, یک گروه صنعتی.

همه گیر تنها شتاب که تغییر. فرار سرمایه, سرمایه گذاران بیش از ماه گذشته کشیده حدود 100 میلیارد دلار از بازارهای در حال ظهور یک رکورد خروج بود که سه بار در پایتخت پرواز در همان نقطه در بحران مالی 2008 و با توجه به صندوق بین المللی پول.

بسیاری از این کشورها نیز صدمه دیده اند کاهش قیمت برای کالاهایی که تولید مانند نفت و مس و همچنین اختلال در عرضه جهانی زنجیر.

تجارت جهانی حجم این سال را 13 تا 32 درصد به سازمان تجارت جهانی گفت: در هفته گذشته. بالاتر از رقم خواهد در برابر یک ماه مجموع سه سال کاهش رنج می برد در 1930s.

“این اعداد زشت هستند و هیچ راهی وجود دارد که در اطراف” گفت: Roberto Azevedo مدیر کل سازمان تجارت جهانی. “مقایسه با بحران مالی جهانی و حتی رکود بزرگ اجتناب ناپذیر است.”

این بحران همراه با کشورهای در حال توسعه بسیار بیشتر یکپارچه به سیستم مالی جهانی نسبت به گذشته. تشویق مشاوران — از جمله از صندوق بین المللی پول — به کاهش موانع تجاری برای پیوستن به اقتصاد جهانی, آنها در حال حاضر چهره آمریکا و اروپا محدودیت های صادرات در انتقادی مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

در میان بحران برخی از خود-تصحیح اقتصادی ساز و کار نه به عنوان آنها به طور معمول انجام دهد. به طور معمول یک اقتصاد ضعیف را ببینید ارز خود را از دست دادن ارزش. که به نوبه خود باعث می شود صادرات آن بیشتر جذاب برای خریداران خارجی و کمک می کند تا اقتصاد درمان است. اما در حال حاضر کشورهایی که افتادن ارزها مانند برزیل و دیدن علاقه کمی از خریداران خارجی که اقتصاد بسته برای کسب و کار.

به همین ترتیب حتی کاهش قیمت نفت تنبیه کردن تولید کشورهای مانند عربستان سعودی برزیل و روسیه مصرف ملل باید بهره مند شوند. اما این مزیت خاموش است در حال حاضر به دلیل سفارشات کارخانه ها تنبل مسافرت هوایی و افسرده است.

“رشد تصویر در حال حاضر است که واقعا بسیار بد” بروکس گفت. “هر کس وارد شدن ضربه به طور همزمان است.”

چین رشد خواهد کرد در این سال تنها با 2.1 درصد بروکس آن بدترین عملکرد از سال 1976. همه مهم دیگر بازارهای نوظهور از جمله هند و برزیل و مکزیک و روسیه خواهد شد, shrink, IIF انتظار دارد.

مبارزه با این بیماری همه گیر است و هم به مراتب سخت تر در کشورهایی که در آن ایده های اجتماعی فاصله به نظر می رسد مانند یک شوخی بد و یا جایی که تنها منبع آب است جمعی. هزینه مراقبت از coronavirus بیماران و کمک به بیکاران اضافه کردن به کمبود بودجه.

Coronavirus شیوع است که انتظار می رود به پایمال کردن زهوار در رفته نظام سلامت در بخش هایی از کشورهای جنوب صحرای آفریقا و جنوب شرقی آسیا و آمریکای لاتین به این معنی است که تلفات و بیماری و مرگ وجود دارد در نهایت می تواند کوتوله گریم برگه در ایالات متحده و اروپا است.

سال ultralow نرخ بهره را تشویق دولت ها در کشورهای در حال توسعه به بار بدهی. در پایان این سال, بازارهای نوظهور, باید پرداخت و یا تشکیلات جدید بکار تجاری $4.3 تریلیون دلار در اوراق قرضه و وام و با توجه به موسسه تامین مالی بین المللی صنعت ،

این مبلغ شامل $730 میلیارد دلار در بدهی های ارز خارجی یک مشکل خاص برای کشورهایی مانند مکزیک و برزیل و اندونزی که خود را دیده اند ارزهای شاقول در برابر دلار. کسانی که کاهش معنی است که مکزیک برزیل یا اندونزی وام گیرندگان به طور ناگهانی نیاز به دلار برای بازپرداخت بدهی های خود وام های خارجی است.

برای کمک به کاهش کمبود greenbacks فدرال رزرو به توافق مبادله دلار برای ارزهای خارجی برگزار شد با چند تن دیگر بانک های مرکزی. در میان کسانی که با بهره گیری از تعویض خطوط, که همچنین مورد استفاده در 2008, مکزیک, برزیل و کره جنوبی.

آژانس های رتبه بندی اعتباری در حال حاضر در حال خیانت به نگرانی در مورد برخی از بازارهای نوظهور تنزیل رتبه کشورهایی مانند مکزیک و آفریقای جنوبی و آرژانتین. S&P رتبه جهانی عمل در آرژانتین پس از آن اعلام کرد روز دوشنبه بود که به تعویق انداختن پرداخت ها در حدود 10 میلیارد دلار اوراق قرضه که صادر شده تحت قانون محلی است.

نشانه دیگری از رشد سرمایه گذار خبري: پس Jan. 1 سهم در حال ظهور بازار اوراق قرضه است که حمل دو رقمی بازده دو برابر شده است با توجه به گروه ING هلندی شرکت خدمات مالی.

وام گیرندگان از جمله آنگولا آرژانتین و اکوادور و گابن و لبنان و سریلانکا, سورینام, تاجیکستان و زامبیا نشان می دهد نشانه هایی از “بدهی پریشانی” ING گفت: در گزارش اخیر.

به عنوان مالی جهانی رهبران آماده شدن برای این هفته جلسات اولیه تمرکز بدهی وقفه مذاکرات است 76 کشور از فقیرترین کشورهای جهان است. صندوق بین المللی پول و بانک جهانی می خواهیم غنی کشور دولت به موافق اجازه می دهد تا کشورهایی مانند رواندا کامبوج و هائیتی به تاخیر بدهی خود را پرداخت.

“رفتن به این بحران کشورهای کم درآمد به حال سطح بالایی از بدهی. … در حال حاضر این است که به احتمال زیاد به فشار تعدادی از آنها را بر روی لبه” گفت: Nancy Lee ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی.

با تغییر زمان بدهی خدمات پرداخت با توجه به پایان سال 2022 حدود 33 میلیارد دلار می تواند در دسترس ساخته شده برای این کشورها اختصاص به مبارزه با این بیماری همه گیر. اگر خصوصی دارندگان اوراق قرضه و بانک ها نیز آورده بودند در هیئت مدیره کل خواهد تورم اضافی 18 میلیارد دلار با توجه به لی.

در صندوق بین المللی پول Georgieva است نادر اقتصاددان که به رخ کشیدن می تواند پس از مطالعه در هر دو کارل مارکس موسسه عالی اقتصاد و MIT. به عنوان همه گیر جمع آوری بخار او نگهداری صندوق گاهی اوقات بی حال روش و دستور توقف فعالیت های غیر ضروری.

“همه چیز که مهم است برای مبارزه با این بحران کنار گذاشته است,” او گفت:. “… ما باید برای از بین بردن [گیر] در همه جا برای جهان به نفس آه امداد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net