بیش از 2100 شهرستانها ایالات متحده بریس برای کمبود بودجه با توجه به کروناویروس جدید, بررسی پیدا می کند و با بسیاری از برنامه ریزی کاهش و اخراج

“هیچ سوالی وجود دارد که coronavirus همه گیر شده و خواهد شد که تأثیر عمده ای در شهرستانها از تمام اندازه ها گفت:” کلارنس آنتونی, مدیر اجرایی لیگ ملی از شهرستانها.

این NLC پیوست با ایالات متحده در کنفرانس شهرداران را به انجام اوایل تحقیق اثرات اقتصادی از رمان coronavirus پیدا کردن که بسیاری از دولت های محلی در حال نیروبخش برای تیز کاهش در درآمد مالیاتی به عنوان کسب و کار شاتر کارگران از دست دادن شغل خود را در تعداد رکورد و گردشگری اتومبیل را متوقف کند.

نزدیک به 9 در 10 شهرستانها مورد بررسی — کوچکتر از مراکز با جمعیت کمتر از 50000 تا به بزرگترین مناطق شهری در کشور — نشانه آنها انتظار می رود کمبود درآمد. در میان آنها بیش از 1100 شهرستانها در حال آماده سازی به مقیاس خود خدمات عمومی این بررسی نشان داد. تقریبا 600 شهرستانها پیش بینی شده آنها ممکن است مجبور به اخراج برخی از کارکنان دولت در میان بحران. و رهبران محلی در 1 ، 000 شهرستانها گفت: این کاهش احتمالا تاثیر خود را در ادارات محلی پلیس و ایمنی عمومی سازمان.

یافته های تزریق ضرورت به یک نهفته کنگره آمریکا واشنگتن نقش مهمی در حفاظت از پول نقد گرسنگی شهرها و ایالات متحده از تباهی مالی. دولت های محلی به طور کلی نمی تواند اجرا شود کسری بر خلاف پایتخت کشور ترک آنها هیچ چاره ای جز به بریده بریده هزینه های خود را و یا افزایش مالیات — وجود ندارد و بیشتر حمایت دولت فدرال. روز دوشنبه رئیس جمهور تهمت نشان داد که بیشتر فدرال کمک نیست از سوال گفته او “قطعا مایل به نگاه در آن.”

در این میان مقامات شهرستان را با اشاره به عمده مالی مبارزات خود را در افق. سان فرانسیسکو رهبران می گویند آنها پیش بینی کمبود بودجه به عنوان بالا به عنوان $1.7 میلیارد دلار طی دو سال مالی. شهردار نیویورک, بیل د Blasio (D) پیشنهاد کرده است یک توقف استخدام و 1.3 میلیارد دلار کاهش به بودجه خود را با استناد به تیز قطره در مالیات بر درآمد در چه تبدیل شدن به کانون ایالات متحده شیوع.

در شیکاگو یک شهرستان که در آن طولانی اقتصادی می تواند باعث تشدید رکود و مشاوران می گویند آنها قدردانی $470 میلیون در جدید فدرال کمک کند — اما افزود که آنها هنوز هم در “گفتگو با کنگره به دنبال کمک های اضافی” گفت: Lauren هافمن سخنگوی شهردار لری Lightfoot (D). فیلادلفیا رهبران پیش بینی کاهش مشکل خود را هنوز هم آمده است.

“هنگامی که وجود دارد هیچ پول وجود دارد” شهردار جیم کنی گفته خبرنگاران محلی به تازگی. سخنگوی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

قانونگذاران مجاز 150 میلیارد دلار در coronavirus کمک های ایالات و شهرهای بزرگ به عنوان بخشی از گسترده تر از 2 تریلیون دلار بسته است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در ماه مارس است. اما این کمک — که نیمی از آن, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin روز دوشنبه اعلام کرد در حال حاضر در دسترس — همراه با محدودیت است. حتی هنگامی که در ترکیب با کمک های اضافی ارائه شده توسط دولت ایالات متحده بسیاری از رهبران در خارج از کشور نیز آن را به عنوان کافی برای نگه داشتن خود را از شهرهای شناور مالی.

قانونگذاران فدرال apportioned پول تنها برای کمک به دولت های محلی خود را با تلاش برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر است و درآمد شکاف ناشی شدید ناگهانی رکود اقتصادی است. یک مقام ارشد وزارت خزانه داری, رسمی, زبان, خواست نامش فاش نشود به بحث در مورد برنامه ریزی, تایید کرد روز دوشنبه دلار “نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش کلی کمبود بودجه.”

در ضمن پول قریب است از طریق متحده با لينک مستقيم کمک های فدرال تنها در دسترس به بزرگترین مناطق شهری محروم کمتر پرجمعیت شهرهای فدرال دلار به عنوان آنها بریس برای خود مالی مبارزات. حتی آتلانتا — آلاینده عمده جنوب شهر اما با کمتر از 500 ، 000 نفر را به عنوان آخرین سرشماری — ممکن است واجد شرایط به دنبال بودجه فدرال خود را در آن گفت: آنتونی NLC رهبر. (یک سخنگوی دموکراتیک شهردار Keisha لنس کف نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

“واقعیت این است که اگر یک شهر 500,000 چالش [سپس] یک شهر 400,000 و یک شهر از 300 ، 000 و 100 ، 000 همان چالش ها” گفت: Stephen K. بنیامین دموکراتیک شهردار کلمبیا, S. C. او به نام در کنگره به کمک های بیشتر به طور مستقیم در دسترس برای بیشتر مناطق مترو پیش بینی خود در شهرستان را یک “عجول” کاهش در درآمد.

کنگره دموکرات ها به رهبری توسط مجلس نانسی پلوسی (کالیفرنیا.) و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا Charles E. شومر (n. y.) — را مطرح کرده اند قانون جدید را که بیشتر افزایش کمک به دولت های ایالتی و محلی نیاز دارند. اما جمهوری خواهان باید به شدت در برابر این ایده تمرکز توجه خود را به جای تلاش برای افزایش وام های در دسترس برای کسب و کارهای کوچک. نتیجه این است که یک حزبی بن بست بین خانه و رهبران مجلس سنا در حال حاضر مجادله از راه دور با اتاق های خود بیرون از جلسه.

در یکشنبه, ملت را بالا فرمانداران به همین نام در کنگره به عمل: نیویورک Andrew M. کومو (D) و مریلند لری هوگان (R) نوشتن از طرف همسالان خود خواسته نمایندگان مجلس به اختصاص 500 میلیارد دلار در کمک های مالی به “ایجاد ثبات در بودجه دولت و مطمئن شوید متحده باید از این منابع برای مبارزه با ویروس.” آنها اضافه شده پول مورد نیاز به “جدا از مقدار مورد نیاز مالی با ثبات برای دولت های محلی” بالا بردن پتانسیل برای یک قیمت بسیار بالاتر tag اگر واشنگتن به دنبال نجات شهرها و ایالات متحده در بیشترین نیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات