حدود 12.5 میلیون نفر در بریتانیا دچار از دست دادن درآمد در coronavirus بحران با توجه به آخرین آمار دولت.

قریب به اتفاق تاثیر مستند در خانواده منابع مالی نازل شد در آخرین نظرسنجی که توسط دفتر آمار ملی (فایرفاکس).

این فایرفاکس بررسی نشان داد رشد بدبینی بیش از دولت از اقتصاد است. انتظارات برای سلامت اقتصادی بریتانیا در سال آینده کاهش یافت و به سطح دیده نمی شود پس از سال 2008 است.

این گزارش همچنین به نظر می رسد به تحمل ارقام نشان از افزایش نرخ بیکاری و تعداد مدعیان سود.

نزدیک به دو-سوم – 64.8 درصد از کارکنان گفت: کار خود را تحت تاثیر قرار Covid-19 در برخی از راه در طول چهار روز لحظهای بررسی گرفته شده در اواخر ماه مه. نسبت است تا از 47.7 درصد در اوایل ممکن است.

این فایرفاکس آخرین فردی و رفاه اقتصادی بررسی نشان داد مردم سطح شادی و اضطراب و بهبود یافته از آغاز مستند.

انتظارات برای وضعیت اقتصادی به طور کلی کاهش یافت و بیشتر در ماه مه به منفی 51.5 – یک امتیاز پایین تر از هر دیده می شود در اعماق بحران مالی در سال 2008 و 2009.

نیز وجود دارد برخی از نشانه های نگران کننده از رشد نابرابری و با حداقل خوبی کردن رنج می برند بیشتر از دیگر همه گیر همچنان ادامه دارد.

وجود دارد شده است افزایش در تعداد افراد کم درآمد گزارش کاهش درآمد از مستند آغاز کرد و با بسیاری از کار ساعت کمتر و کمتر قادر به صرفه جویی برای آینده است.


برخی از 26 درصد از مردم در درآمد سالانه بین £10 ، 000 و 20 ، 000 پوند با تجربه مالی آمار ماه گذشته – افزایش 15 درصد از ماه آوریل است.

در مقابل, وجود دارد برخی از بهبود در امور مالی بالاتر و درآمد افراد است. برای کسانی که با مجموع درآمد سالانه £40,000 یا بالاتر تنها 3.2 درصد رنج مالی در ماه مه در مقایسه با 13.4 درصد در ماه آوریل است.

پدر و مادر بودند دو بار به عنوان به احتمال زیاد به ارائه گزارش کاهش درآمد و یا شده اند furloughed در مقایسه با بزرگسالان بدون فرزند – و بیش از 20 درصد از آنها را پیدا مهد کودک نیاز شد تأثیر بر توانایی خود را به کار می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات