بیش از 100 نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا گزارش شده است مبتلا به صدمات مغزی پس از حملات راکتی از سوی ایران و آمریکا در عراق پایگاه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال بازی کردن.

رئیس جمهور گفت: در ماه گذشته که حملات راکتی بر پایگاه های خود در شمال عراق راه اندازی شده توسط ایران پس از قتل های هدفمند قاسم سلیمانی بود صدمه دیده است نیست هر یک از ما نیروهای عملیاتی از وجود دارد.

زمانی که مشخص شد که بیش از 50 سرباز تا به حال در واقعیت دچار چه مقامات نامیده صدمات ناشی از ضربه مغزی, رئیس جمهور, بازی های برگزار شده پایین به شدت از آنچه که آنها با خرید و فروش.

“من شنیده ام آنها تا به حال سردرد,” او گفت: در یک کنفرانس خبری در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس است.

“نه من نمی آنها را در نظر بگیرید صدمات بسیار جدی نسبت به آسیب های دیگر است که من دیده ام.”

ما رسانه ها گفت: پنتاگون به افزایش تعداد پرسنل تحت درمان پس از حملات راکتی که راه اندازی شد ساعت پس از 62 سال ایران رهبر نظامی کشته شد در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین به عراق در فرودگاه بغداد.

پس از این حملات ایران به طور تصادفی به ضرب گلوله یک نظامی هواپیمای خطوط هوایی بین المللی اوکراین پرواز 752 کشتن تمام 176 نفر سرنشین آن را به عنوان ظاهرا پیش بینی تلافی از واشنگتن برای حمله به پایگاه های خود در شمال عراق است.

سی ان ان گفت: به 200 نفر بودند که در انفجار منطقه در زمان حمله به پایگاه های خود در شمال عراق شده اند به نمایش علائم.

ایران قصد دارد بیشتر موثر نهایی هسته ای گام

طی یک کنفرانس خبری در پنتاگون در اواخر ماه گذشته ستاد مشترک رئیس Gen علامت Milley گفت: افزایش تعداد موارد گزارش شده ناشی از این واقعیت صدمات و در بیشتر قسمت ها, سقوط به رده از “TBI خفیف” است که طول می کشد زمان برای علائم را نشان می دهد.

“همه این افراد بودند به نمایش در آمد و ما باید تعداد معینی و این تعداد در حال رشد است و در این مورد خاص TBI — که آشکار آن طول می کشد برخی از زمان برای خود را آشکار و آن را فوری چیز لزوما — برخی از موارد از آن است که برخی از موارد آن نیست. بنابراین ما همچنان به صفحه نمایش,” او گفت:.

“برخی از آنها شده اند تخلیه به اروپا و برخی از شده اند تخلیه بازگشت به ایالات متحده وجود دارد یک رویکرد لایه بندی شده به این کار ادامه خواهیم داد به انجام این کار با ما حرفه ای پزشکی.”

مقامات پنتاگون گفته اند که هیچ تلاشی برای به حداقل رساندن اطلاعات در آسیب رسان صدمات. اما افشاگریهای زیر در تهران حمله مجدد سوالات بیش از نظامی آمریکا در سیاست با توجه به چگونه آن را داخلی گزارش مشکوک به آسیب های مغزی و اینکه آیا آنها در حال درمان علنا با همان فوریت به عنوان از دست دادن اندام و یا زندگی.

های مختلف بهداشتی و پزشکی گروه برای سال ها تلاش کرده اند به منظور بالا بردن آگاهی در مورد جدی بودن آسیب های مغزی از جمله ضربات مغزی است.

از سال 2000 در مورد 408,000 اعضای خدمات تشخیص داده شده اند با آسیب های مغزی با توجه به پنتاگون داده است.

گزارش های اضافی هر ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de