دولت ایالات متحده دفتر پاسخگویی مستقل تحقیقی آژانس که در گزارش به کنگره صادر پیدا کردن به عنوان بخشی از یک گزارش جامع در حدود 3 تریلیون دلار در coronavirus امداد هزینه های تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس و آوریل. آن گفت که تا به حال دریافت اطلاعات از بازرس کل وزارت خزانه داری برای اداره مالیات در حسابداری به عنوان از آوریل 30.

وحی می آید به عنوان رئیس جمهور تهمت و برخی از اعضای دولت او مدافع برای دور دیگری از محرک چک. این خبر که خیلی پول رفته به مرده می تواند اضافه کردن به بی میلی برخی از جمهوری خواهان به توافق بیشتر با لينک مستقيم امداد پرداخت.

گائو گفت که پرداخت به مردم مرده آمد و به عنوان خزانه و IRS با عجله به خرج کردن برخی از 160.4 میلیون از این پرداخت جمعا به مبلغ 269 میلیارد دلار پس از مراقبت در قانون تصویب شد در ماه مارس ، این مشکل تا حدودی مربوط به این واقعیت است که در حالی که IRS دسترسی به اداره تامین اجتماعی مجموعه ای کامل از پرونده مرگ های وزارت خزانه داری و دفتر خود از خدمات مالی — که در واقع موضوع پرداخت — نمی گائو گفت.

در این گزارش گفت که کنگره باید “ارائه خزانه داری با دسترسی به اداره تامین اجتماعی مجموعه ای کامل از پرونده مرگ و نیاز است که وزارت خزانه داری به طور مداوم از آن استفاده کنید برای کمک به کاهش انواع مشابه نامناسب پرداخت.”

گائو نیز توصیه می شود که IRS “باید به در نظر گرفتن گزینه های مقرون به صرفه برای اطلاع از واجد شرایط دریافت کنندگان چگونه به بازگشت پرداخت.” IRS موافقت با این پیشنهاد در پاسخ به گائو.

IRS قبلا گفت که محرک پرداخت صادر شده به نام مرده مردم را مجبور به بازگشت می شود. اما گذشته از اعلام در وب سایت خود را در مارس 6 که محرک پرداخت شده به مرده و یا زندانی افراد باید بازگشت IRS ندارد قصد دارد تا گام های بیشتری به سمت recouping پرداخت گائو گفت.

این گزارش روشن می سازد که چگونه در داش دیوانه به تصویب قانون برای سرپا نگه داشتن اقتصاد در میان بی سابقه ای همه گیر اشتباهات ساخته شد.

مراقبت عمل به کارگردانی محرک پرداخت به افرادی که در زمینه یک سال 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی. پرداخت رفت و به مردم ساخت تا $99,000 سالانه است. با توجه به گائو IRS مقامات پرسش های مطرح شده با وزارت خزانه داری به عنوان مراقبت در عمل بود که پیش نویس در مورد احتمال این که پرداخت می تواند به افرادی که در زمینه مالیات بر گرداند اما پس از آن درگذشت. اما IRS مشاور تعیین می شود آنها را ندارد اختیارات قانونی به انکار پرداخت به افرادی که تا به حال در زمینه بازگشت حتی اگر آنها با مرحوم در آن زمان پرداخت.

همچنین مقامات وزارت خزانه داری اشاره کرد که مراقبت در عمل موظف به تحویل از تاثیر اقتصادی پرداخت “را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.” برای تحقق این دستور آنها با استفاده از روش های است که تا به حال شده است در محل قرار داده برای محرک پرداخت صادر شده در سال 2008 و به عنوان یک نتیجه از آن استفاده نکرد پرونده مرگ به عنوان یک فیلتر. گائو اشاره کرد که در سال 2013 آن را به حال شناسایی نقاط ضعف در IRS روش های است که اجازه پرداخت برای رفتن به مرده مردم توصیه کرده بود اقدام اصلاحی. IRS پس از آن اجرا شده یک فرآیند به استفاده از پرونده مرگ برای به روز رسانی مالیات دهندگان حساب برای شناسایی و جلوگیری از نادرست پرداخت.

اما این کنترل بود کنار محرک چک صادر شده تحت مراقبت عمل می کنند که “قابل ملاحظه ای افزایش خطر بالقوه ساخت نامناسب پرداخت به decedents,” گائو گفت. آن را نیز گفت که با توجه به خزانه رسمی از اداره مالیاتی, سیاست, وزارت خزانه داری شده بود غافل که پرداخت ممکن است به مردم مرده. پس از یادگیری این اتفاق می افتد در اولیه سه دسته از پرداخت — که اختصاص 72 درصد از پرداخت های ساخته شده از مه 31 — خزانه داری و دفتر خود از خدمات مالی در زمان مراحل برای جلوگیری از این عمل به دست آوردن دسترسی موقت به امنیت اجتماعی مرگ از داده های IRS.

مستقیم پرداخت رفته اند در راه های مختلفی از جمله پرداخت مستقیم کارت اعتباری بدهی و کاغذ چک. در مورد برخی از کاغذ چک با توجه به چند نفر که آنها را دریافت و به اشتراک گذاشته تصاویر با واشنگتن پست, مرده گیرندگان بودند به وضوح مشخص شده به عنوان چنین. نماد DECD برای “مرحوم” گنجانده شد و پس از نام فرد در چک. گائو آدرس نیست این موضوع خاص و نه شکایت از برخی که تلاش خود را برای بازگشت به چک ناموفق بودند.

گائو گزارش شامل یک پاسخ از Thomas A. Brandt IRS رئیس خطر افسر نوشت که در قسمت: “ما درک و موافقت خود را با توصیه هایی که از نظر ما گزینه های مقرون به صرفه برای اطلاع از واجد شرایط دریافت کنندگان چگونه به بازگشت پرداخت. ما در حال حاضر با توجه به گزینه های موجود در این زمینه است.”

نزدیک به 400 صفحه گزارش برای اولین بار از گائو تحت یک نیاز در مراقبت عمل برای آژانس به شماره دو ماهنامه گزارش در تلاش خود را برای نظارت و نظارت بر coronavirus پاسخ. این گزارش شامل چند یافته ها و توصیه ها در یک آرایه وسیعی از مسائل جدا از مستقیم محرک پرداخت.

گائو آغاز می شود در گزارش خود با بیان این که مجموع هزینه های دولت فدرال داده ای در دسترس نیست به این دلیل که دفتر مدیریت و بودجه به کارگردانی آژانس های فدرال است که آنها نمی باید به گزارش coronavirus هزینه ها و تعهدات تا ژوئیه — چیزی که قبلا شناخته شده.

“این مایه تاسف است که باید منتظر بیش از 4 ماه پس از تصویب مراقبت در عمل برای دسترسی به جامع تعهد و مصرف اطلاعات در مورد برنامه های تامین مالی از طریق این امداد قوانین” گائو نوشت. آن گفت که در صورت عدم وجود اطلاعات جامع آن جمع آوری اطلاعات از سازمان ها تا حد امکان در هزینه از طریق مه 31.

“سازگار با فوریت پاسخ به جدی و گسترده مسائل مربوط به سلامت اقتصادی و اختلال در سازمان را در اولویت قرار داده شده حرکت سریع که ممکن است برای توزیع بودجه و اجرای برنامه های جدید” گائو گفت. “به عنوان مبادلات ساخته شد اما سازمان تنها محدود پیشرفت تا کنون در دستیابی به شفافیت و پاسخگویی به اهداف است.”

گائو اشاره به مدیریت کسب و کار کوچک و آن چک حفاظت از برنامه به عنوان یک ابتکار عمل است که می تواند آسیب پذیر به تقلب به دلیل سهل انگاری در کنترل و همچنین با انتقاد از SBA برای عدم ارائه اطلاعات مالی مورد نیاز برای انجام آن را نقد کنید.

PPP دارای پمپ بیش از 500 میلیارد دلار در بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک با هدف اجازه دادن به آنها برای نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد. در بهره از سرعت این برنامه اجازه می دهد تا وام گیرندگان به خود گواهی واجد شرایط بودن خود را برای برنامه “بالا بردن پتانسیل تقلب” گائو گفت.

“گائو توصیه می کند که SBA توسعه و پیاده سازی برنامه ای برای شناسایی و پاسخ به خطرات در PPP برای اطمینان از برنامه تمامیت رسیدن به برنامه اثربخشی و آدرس بالقوه تقلب. SBA نه موافقت و نه مخالفت اما گائو معتقد است که اجرای آن توصیه ضروری است” این گزارش گفت:.

گائو همچنین گفت که SBA “موفق به ارائه اطلاعات حیاتی به بررسی ما از جمله شرح مفصلی از اطلاعات در مورد وام ساخته شده است.”

در پاسخ به این گائو SBA مورد مناقشه این نقد نوشتن که “بر خلاف گائو در آن ادعا SBA تولید 420 صفحه از اسناد به گائو در مه” از جمله اطلاعات در مورد وام اعداد و حجم و تعداد و نوع وام دهندگان شرکت کننده در PPP.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin تعجب بسیاری از قانونگذاران زمانی که او اعلام کرد در جلسه اخیر که وزارت خزانه داری و SBA نخواهد بود آشکار اطلاعات که PPP وام. او عقب نشینی تحت فشار و SBA در حال حاضر امیدوار به انتشار این اطلاعات علنی در کوتاه مدت.

گائو همچنین افزایش نگرانی در مورد احتمال این که مردم به طور همزمان گرفتن دستمزد از PPP وام و افزایش مزایای بیکاری ارائه شده تحت مراقبت عمل می کنند. از ماه مه متحده دریافت کرده بود بیش از 42 میلیون بیکاری ادعا می کند اما وزارت کار هیچ مکانیزمی برای گرفتن اطلاعات در مورد بیمه بیکاری متقاضیان که همچنین ممکن است دریافت دستمزد تحت PPP در این گزارش آمده. آن را توصیه می کند که وزارت کار در مشورت با وزارت خزانه داری و SBA بلافاصله ارائه کمک به دولت بیکاری سازمان برای کمک به آنها در این موضوع.

در یکی دیگر از مهم ترین گائو گفت که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده بود “ناقص و متناقض داده” از دولت محلی و ادارات بهداشت در مورد میزان آزمایش اتفاق می افتد در سراسر کشور ساخت آن را دشوار است به رنگ یک تصویر کامل از گسترش عفونت است. اما گائو گفت که از ژوئن 4 وزارت بهداشت و خدمات انسانی تا به حال صادر شده هدایت به آزمایشگاه در مورد نحوه جمع آوری و گزارش اطلاعات به CDC.

در روزهای اخیر عفونت شده اند خونتان در تعدادی از کشورهای که نقل مکان کرد و سریع برای بازگشایی اقتصاد خود را.

گائو نقش یکی از چندین coronavirus ساز و کارهای نظارتی لازم الاجرا توسط کنگره است که در برخی موارد فقط در آغاز در جریان است.

برای مثال یک کنگره نظارت کمیسیون ایجاد شده توسط مراقبت عمل در ماه مارس هنوز فاقد یک صندلی که قرار است به یک انتصاب مشترک از مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.). این جفت ارز را به تلاش برای توافق بر سر کسی که برای پر کردن این نقش اگر چه آنها به تازگی از شناسایی یک نامزد و یک اطلاعیه است که انتظار می رود به زودی.

گائو یافته به رهبری دموکرات ها را متهم خواهان و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از شکست در نظارت.

“ما باید در ارتباط با مراتب قوی تر نظارت بر آنچه اتفاق افتاده است” گفت: رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات