بیشتر پرسش: در اینجا چگونه برای به دست آوردن یک وام کسب و کار کوچک در زیر $349 میلیارد کمک بیل

گروه های کسب و کار می گویند وام دهندگان در حال حرکت به همان سرعتی که آنها می توانند به وام در دسترس است.

“در حال حاضر تمرکز ما بر روی سرعت در نظر مطمئن شوید این بانک ها باید توانایی دریافت وام بر روی خیابان اصلی به سرعت گفت:” تام سالیوان معاون رئيس جمهور از کسب و کار کوچک سیاست ایالات متحده در اتاق بازرگانی یک گروه لابی گری است که کار کردن با وام دهندگان خواهد شد که توزیع بودجه که مورد حمایت فدرال وام تضمین کند.

در اینجا جزئیات بیشتر در مورد چگونه کسب و کار کوچک صاحبان می تواند دسترسی جدید فدرال چک حفاظت از برنامه. این مقاله ادامه خواهد داد به روز شده به عنوان اطلاعات جدید در دسترس ساخته شده است.

س: چگونه می توانم برای یک وام کسب و کار کوچک از طریق چک حفاظت از برنامه ؟

این نرم افزار شده است ارسال شده در وزارت خزانه داری را به مراقبت در عمل صفحه منابع از شنبه بعد از ظهر. پس از شما جمع آوری اطلاعات شرح داده شده در فرم درخواست شما باید با بانک خود تماس بگیرید و یا مورد تایید موسسه وام برای شروع روند درخواست.

اداره کسب و کار کوچک دارای یک شبکه حداقل از 1800 مورد تایید وام دهندگان که فرایند وام کسب و کار کوچک و در نظر دارد برای اضافه کردن بیشتر از آنها. اگر بانک شما نیست SBA-تصویب وام دهنده و یا شما لازم نیست که یک موجود بانکی رابطه, شما می توانید تماس SBA برای پیدا کردن یکی. مقامات دولت می گویند SBA در حال کار بر روی یک geo-کد صفحه وب که در آن شما می توانید مشاهده و تایید وام دهندگان در نزدیکی شما است, اما از بعد از ظهر سه شنبه در صفحه وب نمی شد زنده است.

انتظار می رود که بسیاری از وام گیرندگان قادر خواهد بود به درخواست آنلاین از طریق تایید موسسه مالی ارشد دولت رسمی صحبت در خواست نامش فاش نشود روز سه شنبه گفت. اگر شما در حال تماس با وام دهنده برای اولین بار وام انتظار می رود به کار گرفته می شود در اول بیا اول خدمت اساس یک مقام ارشد دولت رسمی روز سه شنبه گفت.

Q: هنگامی که بودجه جدید در دسترس برای کسب و کارهای کوچک ؟

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز دوشنبه گفت که وام کسب و کار کوچک در دسترس خواهد بود شروع جمعه. که هدف این بود که دوباره تایید جمعه توسط مقام ارشد دولت مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن.

دقیق دستورالعمل های برنامه نیز در دسترس هستند در مدیریت کسب و کار کوچک وب سایت.

Mnuchin و دیگر مقامات دولت می گویند که آنها در حال راه اندازی یک سیستم برای همان روز وام مصوبات است که در آن وام گیرندگان خواهد بود قادر به دریافت وجوه در همان روز آنها برنامه ارسال کنید. پس از تصویب فرایند به کار گرفته خواهد شد به طور کامل توسط وام دهنده هیچ جداگانه بررسی انجام شده توسط SBA.

“نرم افزار شده است واقعا محروم کردن از آنچه ما به طور معمول استفاده در SBA” یک مقام ارشد دولت رسمی روز سه شنبه گفت.

حتی با SBA بررسی از راه همان روز مصوبات هنوز هم یک چالش است. Hicham Oudghiri مدیر اجرایی یک کسب و کار کوچک متمرکز داده ها تجزیه و تحلیل و تشخیص تقلب شرکت به نام انیگما فن آوری گفت: این امر می تواند دشوار برای بسیاری از بانک ها برای دیدار با این هدف بدون افزایش قابل ملاحظه خطر تقلب. اکثر کسب و کارهای کوچک را به روز فقط جمع آوری اسناد و مدارک آنها نیاز به اعمال او گفت:.

“حتی پیچیده ترین بانک ها سخت خواهد شد زمان کوتاه برش فرآیندهای خود را به دریافت پول از درب این سریع گفت:” Oudghiri.

س: چه هزینه های وام های جدید پوشش می دهد ؟

وام های جدید را پوشش هزینه های حقوق و دستمزد و مزایای کارکنان بهره وام مسکن وارده قبل از فوریه 15, 2020, اجاره و آب و برق تحت اجاره نامه در نیروی قبل از 15 فوریه سال 2020 و آب و برق که برای خدمات قبل از شروع ماه فوریه سال 2020 است.

حقوق و دستمزد هزینه ها شامل حقوق و دستمزد حقوق و دستمزد کمیسیون و راهنمایی در پوش 100.000 دلار برای هر کارمند. این همچنین شامل مزایای مرخصی, مرخصی والدین, پزشکی, مرخصی, مرخصی استعلاجی برخی دیگر محدود به نفع دسته. در برخی از موارد آنها همچنین می تواند پوشش بهره بدهی های دیگر.

س: چگونه می توانم ثابت کند که ضرر هستند چون از coronavirus?

وام های جدید در دسترس هستند برای هر کسب و کار که “زمان بی ثباتی اقتصادی باعث می شود وام لازم برای حمایت از خود را در حال انجام عملیات” با توجه به SBA واقعیت-ورق انتشار سه شنبه. تصویب وام دهندگان را تعیین نیاز برای کسب و کار خود و بر اساس SBA دستورالعمل اما بدون جدا SBA نقد و بررسی.

س: کدام یک کسب و کار واجد شرایط زیر چک حفاظت از برنامه ؟

کسب و کارهای کوچک غیر انتفاعی قبیله ای نگرانی های کسب و کار که با SBA کسب و کار استاندارد اندازه تعریف و جانبازان سازمان سازمان تحت 501(c)(19) با کمتر از 500 کارمند واجد شرایط برای وام های زیر برنامه است. خود اشتغالی افراد پیمانکاران مستقل و تنها صاحبان نیز واجد شرایط هستند. برای دریافت وام خود شرکت باید در کسب و کار به عنوان Feb. 15.

اگر شما در غذا خدمات کسب و کار و 500 کارمند کلاه اعمال شده بر روی هر جسمی-محل سکونت اساس با توجه به فکت شیت منتشر شده از سوی اتاق بازرگانی است.

وجود مجازات های کیفری از دلار تا 1 میلیون دلار برای ارائه اطلاعات جعلی به فدرال بیمه وام دهنده.

س: چه مقدار پول می توانید کسب و کار من دریافت از طریق وام جدید برنامه ؟

چک حفاظت از برنامه فراهم می کند کسب و کار کوچک وام تا 10 میلیون دلار برای پوشش حقوق و دستمزد و برخی هزینه های دیگر و یا 2.5 برابر کل هزینه های حقوق و دستمزد برای دوره وام. دیگر وام SBA برنامه از جمله فدرال امداد رسانی, برنامه, پیشنهاد بسیار کوچکتر وام.

س: چه نوع از چیزی که می تواند رد صلاحیت من ؟

این نرم افزار شامل یک لیست طولانی از پتانسیل رد صلاحیت عوامل است. شما می توانید دریافت یک چک برنامه حفاظت از وام اگر کسب و کار خود و یا هر یک از صاحبان آن قبلا به حالت تعلیق خاطی پیشنهاد برای debarment اعلام کرد فاقد شرایط لازم یا به طور داوطلبانه از مطالعه حذف از برنامه وام توسط یک آژانس فدرال و یا در حال حاضر درگیر در هر ورشکستگی.

شما خواهد بود از مطالعه حذف از برنامه اگر شما تا به حال وام گرفته از SBA که پس از آن باعث از دست دادن به دولت است که در حال حاضر متخلف و یا منجر به پیش فرض. این نرم افزار همچنین مانع کسب و کار است که در آن هر 20 درصد مالک فردی است که در حال حاضر موضوع به اتهامات جنایی یا کسانی که قبلا محکوم شده و یا در غیر این صورت مجازات برای یک جرم و جنایت علیه جزئی.

س: چه اطلاعاتی باید تهیه کنم ؟

شما خواسته خواهد شد که به ارائه پایه شناسایی اطلاعات برای کسب و کار کسب و کار خود و قلع شماره خود را ماهانه به طور متوسط حقوق و دستمزد تعداد مشاغل پشتیبانی شده توسط شرکت شما و آنچه به طور خاص شما می خواهید به استفاده از پول وام برای. همچنین شما می خواهد پرسید به لیست تمام صاحبان که به نگه داشتن حداقل 20 درصد مالکیت سهام این شرکت و تأیید است که آنها نه به فدرال جنایات.

همچنین شما می خواهد خواسته شود به ارائه وام با اسناد و مدارک در مورد کارکنان خود را یافته در طول زمان و همچنین هزینه های حقوق و دستمزد خود را.

س: چه مدت زمان است که تحت پوشش چک برنامه حفاظت از وام ؟

وام های جدید اعمال می شود به هزینه های متحمل شده از Feb. 15 تا ژوئن 30.

س: چه نرخ بهره است ؟

وزارت خزانه داری است که در ابتدا تنظیم نرخ وام در 0.5 درصد است. با این حال مراقبت عمل کلاه نرخ بهره برای چک حفاظت از برنامه در 4 درصد و پس از آن ممکن است نرخ بهره را افزایش می دهد.

س: چه خواهد پرداخت برنامه نگاه مانند?

اولین پرداخت خواهد شد به دلیل پس از شش ماه و کامل وام خواهد بود و با توجه پس از دو سال با توجه به SBA مواد اطلاعاتی.

س: به نظر می رسد مانند وجود دارد بسیاری از وام های فدرال برنامه های. می توانید کسب و کار من دریافت کمک های مالی از طریق بیش از یکی است ؟

بله. کسب و کار است که در انتظار یا موجود SBA فاجعه کمک وام هنوز هم می توانید دریافت کمک های مالی از طریق چک حفاظت از برنامه به عنوان طولانی به عنوان وام استفاده نمی شود برای همین است. شما همچنین هنوز هم می توانید درخواست برای وام اگر شما یک ادعای بیمه در حال بررسی است. یک کسب و کار نمی تواند درخواست برای بیش از یک چک حفاظت از وام ،

س: اگر من هنوز پرداخت های مختلف SBA فاجعه وام ؟

اداره کسب و کار کوچک ساخته شده است که همه deferments از طریق Dec. 31 اتوماتیک. که به معنی کسب و کار کوچک صاحبان لازم نیست برای تماس با SBA به درخواست تاخیر. اگر شما از یک موجود و یا در انتظار وام از طریق SBA را فاجعه کمک برنامه وام شما می توانید آن را به تشکیلات جدید بکار تجاری خود را چک برنامه حفاظت از وام احتمالا کاهش نرخ بهره خود را.

س: می توانید وام در نهایت بخشیده می شود ؟

بله. این برنامه شامل بخشش وام پوشش هزینه های برای هشت هفته از وام برای شرکت ها قادر به نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد و یا ادامه پرداخت قبوض سراسر coronavirus بحران است.

مقدار وام بخشش شامل حقوق و دستمزد و هزینه های برای افراد زیر 100.000 دلار در درآمد سالانه رهن و اجاره تعهدات از جمله علاقه و ابزار پرداخت. کل مبلغ کاهش خواهد یافت اگر نیروی کار خود را کشیده شده است را از طریق ساییدگی یا اگر دستمزد کاهش می یابد. اگر شما مجبور به اخراج کارکنان به دلیل شرایط اقتصادی شما ممکن است قادر به حفظ برخی از وام خود را تضمین استخدام آنها را به عقب.

انتظار می رود که حداقل 75 درصد از هزینه های ببخشند آمده از حقوق و دستمزد با توجه به SBA واقعیت-ورق سه شنبه منتشر شد.

واجد شرایط برای وام بخشش شروع می شود هشت هفته پس از وام منشاء تاریخ. وجود دارد این است که حداکثر 10 سال به بلوغ پس از درخواست برای وام بخشش.

س: این مقاله به سوال من پاسخ. چگونه می توانم پیدا کردن اطلاعات بیشتر ؟

اگر شما می خواهم به پیشنهاد یک سوال اضافی برای این مقاله, لطفا ایمیل نویسنده در [email protected]

اولیه خود را از نقاط تماس برای کسب اطلاعات در مورد وام های فدرال می شود که برنامه های ایالات متحده در مدیریت کسب و کار کوچک و یا SBA-واجد شرایط موسسه مالی. شما می توانید رسیدن به SBA از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق تلفن در 1-800-827-5722. آژانس گزارش کرده است دریافت “بی سابقه” بهره در وام خود را برنامه در هفته های اخیر است اما کار به راه اندازی جدید مراکز تماس برای رسیدگی به سیل سوالات جدید.

شما همچنین می توانید خود را دنبال منطقه ای SBA مدیر در توییتر برای به روز رسانی دوره ای. وجود دارد 10 SBA مناطق و شما می توانید شما با کلیک در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>