بیشتر خبر بد برای Red Sox: Ace Chris فروش نیاز تامی جان عمل جراحی

و در روز پنج شنبه خبر بد ادعا کرد که فروش خود را به عنوان قربانی آن. این تیم اعلام کرد که 30 ساله و چپ دست را تحت آرنج رباط-جراحی تعویض — همچنین به عنوان شناخته شده تامی جان — در تبادل بازو که او را حداقل تا 2021.

فروش هفت بار همه ستاره و در سال 2017 لیگ آمریکا Cy جوان, runner-up, تلاش طریق حرفه ای-بدترین فصل 2019 رفتن 6-11 با 4.40 عصر در سراسر 25 شروع می شود قبل از اینکه تعطیل در ماه اوت با آرنج درد.

فروش استادانی خود را آماده رفتن به این بهار اما او تعطیل و دوباره در اوایل ماه مارس با بیش آرنج مسائل تحت MRI امتحان مارس 2 که نشان داد چه Red Sox به عنوان یک تیره و تار تاندون فلکسور در ساعد چپ.

“این است که در مورد به عنوان یک وضعیت دشوار به عنوان من تا به حال شده است در” فروش به خبرنگاران گفت: در آن زمان. “… ساده و ساده است من فکر نمی کنم من تا کنون اجازه کسی این سخت همیشه.”

پس از مشورت با چند پزشک و فروش امیدوار به جلوگیری از عمل جراحی با استراحت و rehabbing آرنج اما پس از آخرین تلاش ناموفق برای شروع یک پرتاب برنامه این هفته در این تیم بهار مرکز آموزش در فورت مایرز, Fla., این تصمیم به عمل جراحی است.

بوستون 2020 چرخش — با فرض وجود دارد که یک فصل پس از باز کردن بعد عقب رانده شد تا حداقل ممکن است به دلیل رمان coronavirus همه گیر — در حال حاضر خواهد شد از دست رفته 60 درصد از کارکنان که انجام شده این تیم به جهانی 2018 تیتراژ سریال. Right-hander ریک Porcello امضا به عنوان یک عامل رایگان با متس نیویورک در ماه دسامبر و lefty دیوید قیمت معامله شد به لس آنجلس داجرز به عنوان بخشی از بتی معامله است.

که برگ چرخش Red Sox در دست Eduardo Rodriguez, Nathan Eovaldi, مارتین پرز و دو علامت سوال.

این بتی/قیمت تجاری ساخته شده بود تا حد زیادی به منظور صرفه جویی در پول و گرفتن Red Sox تحت 2020 مالیات لوکس آستانه. فروش در $30 میلیون دلار است که میله میله به تیم بالاترین پرداخت بازیکن در سال 2020 است.

جزئیات بیشتر در MLB:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>