گنجاندن فراز و جزئی لیگ گیر کانر وانگ جدید است اما به عنوان اولین گزارش ESPN بسیاری از عناصر اصلی تجارت باقی می ماند. لس آنجلس هنوز ارسال outfielder الکس Verdugo به بوستون در حالی که هنوز پارچ دیوید قیمت همراه با بتی.

پارچ Brusdar Graterol, 21 که گزارش های پزشکی گزارش باعث Red Sox به بلک در اولیه معامله خواهد شد در حال حاضر به داجرز کهنه استارت Kenta Maeda در چه مقدار به یک جداگانه تجارت است. تنظیم اصلی به نام برای سه تیم تجارت است که در آن Maeda را به مینه سوتا که در نوبه خود کشتی Graterol به بوستون.

اما هنگامی که Red Sox رشد نگران Graterol بلند مدت چشم انداز از جمله این که آیا او به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک مسکن در سطح لیگ به جای استارت از آنها بنا به گزارش ها تا به حال مشکل افزایش سرعت تنظیم با دوقلوها. با تجارت فیلمهای به ظاهر در برزخ در جمعه سر از بازیکنان MLB اتحادیه اعلام کرد که وضعیت ناعادلانه بود برای کسانی که درگیر و نیاز به “حل و فصل بدون تاخیر بیشتر.”

چپ حل نشده است سرنوشت Joc Pederson یک داجرز outfielder که بنا به مجموعه حمل شود به فرشتگان در چیزی از همراه تجارت به بتی معامله است. ورزشی گزارش روز شنبه که فرشتگان “رشد بی تاب” بیرون کشیده و از Pederson مبادله است که بنا به گزارش ها نیز فرستاده اند داجرز پارچ راس نورسته به فرشتگان در ازای جوان infielder لوئیس Rengifo و دیگر چشم انداز در حالی که ایالات متحده آمریکا امروز گزارش یکشنبه که داجرز برنامه ریزی برای قرار دادن Pederson “پشت در تجارت بلوک.”

با توجه به ESPN دوقلوها در حال ارسال خود چشم انداز لوقا Raley و 67 انتخاب در سال 2020 پیش نویس به داجرز همراه با Graterol. در بازگشت لس آنجلس تنظیم شده است به بسته Maeda با 10 میلیون دلار به صورت نقدی.

در ضمن Red Sox در حال ارسال داجرز حدود نیمی از $96 میلیون چپ در قیمت قرارداد در هر AP. 2012 Cy جوان برنده جایزه با اشعه که کمک کرد تا 2018 Red Sox برنده سری 34 ساله قیمت در حال بالا و پایین چهار سال در بوستون و در سال گذشته او از دست رفته زمان با آسیب در حالی که رفتن 7-5 با 4.28 عصر.

بتی, 27 ارسال شده پایین تر به طور کلی اعداد در سال 2019 از خود MVP مبارزات انتخاباتی سال قبل, اما او هنوز هم انجام می شود بسیار خوبی در این صفحه و در این زمینه برنده دستکش طلا و نقره مشت زن افتخارات برای رفتن با یک هشتم-پایان محل در AL MVP رای گیری. اما با بتی مجموعه به آمار رایگان آژانس پس از این فصل Red Sox تصور می شد به نگرانی در مورد نیاز به سعی کنید به دوباره ثبت نام او را به یک معامله جدید و مشتاق به زیر $208 میلیون لوکس-مالیات آستانه رهایی حقوق و دستمزد خود را از $27 میلیون و آنها را بدهکار او در این سال.

درک که Red Sox یکی از لیگ های بزرگ’ موفق ترین و مرفه فرانچایز انگیزه شد برای تجارت دور بتی حداقل در بخشی از نگرانی های مالی رفته است و نه بیش به خوبی در میان طرفداران خود را. علاوه بر این تیم است که هنوز هم در انتظار بالقوه مجازات از یک MLB تحقیق ممکن است غیر قانونی ثبت نام-عملیات سرقت در سال 2018 و مشابه رسوایی مربوط به سال 2017 Astros در حال حاضر هزینه بوستون مدیر سابق الکس کورا.

داجرز از دست داد به کسانی که Astros و سپس کسانی Red Sox در گذشته دو سری جهانی — لس آنجلس شورای شهر با اشاره به اتهام خیانت در تماس MLB به هوستون و بوستون از آن عناوین و تجارت برای بتی سیگنال است که این تیم قصد انجام همه چیز آن را می توانید به نهایت رسیدن به قله کوه این سال است.

بتی ملحق خواهد شد 2019 NL MVP کودی Bellinger در لس آنجلس خود, در حالی که قیمت می دهد چرخش ارزشمند عمق حداقل. Graterol یک 21 ساله righty که ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین سال گذشته و نشان داد که توانایی به اعتصاب batters با 100-mph مسائل می تواند به سرعت تبدیل شدن به یک عضو مهم از داجرز’ اغل گاو یا حشم.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im