به یاد ماندنی ورزشی خواهد پرداخت کارگران پاره وقت به صورت معلق NBA و NHL بازی از طریق آوریل

“ما مالکیت و رهبری تیم در مجموع توافق این است که کار درست انجام گفت:” مونیکا دیکسون MSE رئیس مسئول امور اداری و رئیس جمهور در امور خارجی. MSE در حال حاضر متعهد به پرداخت کارکنان پاره وقت به صورت 15 برنامه ریزی بازی ها و وقایع در ماه مارس است. وجود دارد پنج بازی برنامه ریزی شده در ماه آوریل است.

در مجموع 850 MSE کارکنان پاره وقت خواهد پرداخت جمعا به مبلغ 1.2 میلیون دلار برای معلق بازی ها و وقایع از طریق پایان NBA و NHL فصل. هر دو لیگ را به حالت تعلیق در فصل خود را در اواسط ماه مارس به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر.

همه حوادث در پایتخت یکی از عرصه های که در آن سرمایه و جادوگران بازی ها به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی.

“هر لیگ و هر تیم دارای مجموعه خود را از شرایط فردی و باید بر این اساس عمل,” دیکسون گفت. “به یاد ماندنی برای ورزش و سرگرمی ما عامل به سادگی در یک مکث امور خارجه از بازی برای ما به طور منظم فصل و پلی آف و ما قصد داریم تا دوباره به عنوان یک به طور کامل عملکرد سازمان برای تکمیل این فصل است.”

دیگر NBA و NHL تیم گرفته اند اقدامات مشابه در متعهد به پرداخت سهم خود در زمان کارگران هر چند برخی را انتخاب کرده اند به کارگران پرداخت تنها اگر بازی لغو شد. دیگران مانند بوستون برونز و مونترال کانادا اعلام کرد اخراج به صورت تمام وقت, حقوق و مزایای کارکنان.

برونز بودند که آخرین تیم NHL برای ارائه کمک مالی به صورت پاره وقت کارگران گفت: 68 خود را تمام وقت, حقوق و مزایای کارکنان قرار داده خواهد شد به طور موقت ترک کنند. علاوه بر 82 تمام وقت همکاران را دریافت نامحدود کاهش حقوق و دستمزد.

شیاطین نیوجرسی و فیلادلفیا 76ers اعلام کردند که برش حقوق برای کارکنان تمام وقت با 20 درصد قبل از صاحب جاش هریس معکوس تصمیم و عذرخواهی علنی پس از واکنش شدید عمومی.

در NBA نمونه هایی از حمایت مالی از محدوده لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز و ساکرامنتو کینگز ایجاد یک مشترک صندوق برای حمایت مالی به صورت تمام ساعات روز رویداد کارکنان و کارگران به Milwaukee Bucks که پوشش کامل دستمزد Fiserv فروم کارکنان از جمله کسانی که شاغل در خارج فروشندگان برای 30 روز.

در دالاس ستاره اجرایی جیم Lites و مدیر کل جیم Nill در حال گرفتن موقت 50 درصد کاهش پرداخت در حالی که فصل NHL متوقف شده است برای کمک به کاهش استرس های مالی در سازمان است.

“کل MSE خانواده متمرکز شده است در حال آماده شدن برای زمانی که ما در نهایت دوباره” دیکسون گفت. “ما در حال رفتن به بیرون آمدن از این بهتر و قوی تر چون ما قدرت و عمق در تیم ما به آب و این بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>