ماه پس از تشکیل پرونده هزاران نفر از آمریکایی ها هنوز هم در حال انتظار برای بازپرداخت مالیات

“بله, برخی کاغذ را برمی گرداند ثبت در اوایل فصل هنوز پردازش شده است” گفت: IRS سخنگوی اریک اسمیت. “ما شده اند با شنیدن این, از, تعدادی از مردمی و بسیار درک کنند که مردم نگران هستند. ما در ادامه به تراشیدن دور در مقاله ما موجودی.”

Coronavirus مرتبط با هرج و مرج است که خدشه دار این سال را به فصل مالیات باید به افرادی که هنوز ایمیل کاغذ اظهارنامه مالیاتی اضافی انگیزه ای برای سوئیچ به تشکیل پرونده الکترونیکی.

یکی از خواننده انتظار در $10,000 بازپرداخت گفت: preparer مالیاتی نمی مانند e-پر کردن گرداند.

“اشتباه بزرگ” او ایمیل فرستاده. “دفعه بعد امیدوارم که من حسابدار از 40 سال انجام خواهد شد تشکیل پرونده الکترونیکی و یا فقط بازنشسته شود. ما در زمینه کاغذ فدرال بازگشت در فوریه 25. ما توجه زیادی بازپرداخت را انجام دهید. من مریلند دولت بازپرداخت مالیات بر بی درنگ (کاغذ بازگشت) و نمی توانید بگویید اگر من فدرال بازگشت گم شدم در پست الکترونیکی. احمق من نه ارسال آن گواهی شده است. و یا آن را هنوز نشسته در یک تریلر در انتظار بررسی است ؟ من مطمئن هستم که اگر IRS ‘جریمه’ کسی که به علت هزینه چند هزار دلار اگر بازگشت فقط هرگز به آنها.”

آژانس آغاز شد و مرحله به مرحله بازگشایی در ژوئن 1, با کارکنان به حفاری از زیر تعداد پست. “حتی در حال حاضر ما هنوز هم در 100 درصد نیروی انسانی” اسمیت گفت.

به عنوان این هفته پایان جولای 4, این سازمان تخمین می زند که آن را به حال 7.8 میلیون قطعه پست الکترونیکی مکاتبات که شامل حدود 3.6 میلیون باز نشده بازده اسمیت گفت.

“این آمار و ارقام دقیق و چون هر دو کاغذ و الکترونیکی بازده در ادامه آمده است در آن بسیار یک هدف در حال حرکت است,” او گفت:. “ما هنوز نمی باید برآورد تاریخ از زمانی که پرونده تکمیل خواهد شد.”

IRS باقی مانده مدرج به پیروی اجتماعی فاصله گرفت. هنوز هم در هفته پایان جولای 10, آژانس پردازش بیش از 4 میلیون بازده در مقایسه با هفته گذشته است.

حداقل اگر شما در حال گرفتن بازپرداخت خود را بازگشت می شود اولویت درمان — آیا بازگشت شما وارد در اوایل سال و یا در طول معمولی سنبله در اطراف آخرین مهلت تشکیل پرونده که معطوف به 15 ژوئیه این سال است.

وجود دارد چهار کلید را نگه دارید در ذهن اگر شما نگران در مورد زمانی که بازگشت خود را پردازش خواهد شد و یا اینکه آیا IRS آن را دریافت کرد.

— حتی بدون دریافت مدرک آن را بسیار به احتمال زیاد بازگشت خود را در انبار. اما اگر شما مطمئن نیستید همین حالا فایل دوم اظهارنامه مالیاتی و یا زحمت تماس با IRS.

“ما به طور کامل همدردی خود را با نگرانی که IRS ممکن است خود را دریافت کرده اند, بازگشت, به خصوص وقتی که می آید به بازپرداخت ، “در حال حاضر ارسال در پیگیری نامه و یا یک کپی از بازگشت کمک نخواهد کرد و در واقع آن را معمولا سرعت همه چیز را. آن می تواند حتی دیگر برای دریافت بازپرداخت خود را.”

در جولای 10, متوسط هزینه $بود 2,762.

— بررسی وضعیت بازپرداخت خود را با استفاده از “من کجا بازپرداخت?” ابزار در irs.gov/refunds و یا با تماس با 800-829-1954. اما شما لازم نیست که به بررسی کنید چند بار در روز. بازپرداخت پورتال است که تنها به روز رسانی یک بار در روز معمولا یک شبه.

شما باید تماس بگیرید IRS اگر از آن شده است بیش از 21 روز پس شما e-زمینه بازگشت خود را و یا شما می توانید یک پیام در حالی که با استفاده از “من کجا بازپرداخت?” ابزار تماس با IRS. اگر چه خطوط تلفن پشتیبانی نمایندگان خدمات مشتری باز هستند, انتظار انتظار طولانی به دلیل محدود نیروی انسانی.

— اگر شما به دلیل بازپرداخت شما دریافت مبلغ کامل. وجود ندارد و مجازات ارزیابی توسط IRS حتی اگر بازگشت دیر است. وجود دارد تنها یک دیر-تشکیل پرونده مجازات اگر شما مدیون است.

— وجود یک پاداش مناسب و معقول برای شما صبر کنید. اگر شما ثبت اظهارنامه مالیاتی خود را قبل از جولای 15, شما دریافت بهره در بازپرداخت خود را. نرخ بهره برای سه ماهه دوم که منتهی به 30 ژوئن است و 5 درصد و مرکب روزانه. پس از این تاریخ نرخ بهره برای سه ماهه سوم پایان سپتامبر. 30 قطره به 3 درصد است.

بهره تعلق گیرد از 15 آوریل به هر زمان که IRS مسائل خود را بازپرداخت می آید و آن را در یک جداگانه چک و یا واریز مستقیم.

و در صورتی که شما نگرانم بله بهره در نظر گرفته شده است درآمد مشمول مالیات.

خوانندگان می توانند به میشل Singletary c/o واشنگتن پست 1301 K St., n. w. Washington, d. C. 20071. آدرس ایمیل خود را است [email protected] او در توییتر دنبال کنید (@SingletaryM) و یا Facebook (www.facebook.com/MichelleSingletary). نظرات و سوالات خوش آمدید اما با توجه به حجم ایمیل های شخصی, پاسخ ممکن است. لطفا توجه داشته باشید نظرات و یا سوالات ممکن است در آینده ستون با نویسنده نام مگر اینکه یک درخواست خاص به انجام در غیر این صورت نشان داده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im