Montgomery County public schools لغو پاییز, زمستان, ورزش

“این تصمیم شامل لغو پاییز و زمستان ورزشی” اسمیت در بیانیه ای گفت:.

این طرح باید مجددا در ماه نوامبر برای ترم دوم می روم باز احتمال این که این شهرستان را 25 مدارس می تواند بازی sports بهار. قبل از روز سه شنبه تصمیم پاییز شیوه های راه اندازی شد برای شروع Aug. 12.

MCPS مدیر دو و میدانی Jeffrey K. سالیوان کاهش یافته است به نظر اضافه کردن تنها که او را آدرس خبرنگاران روز چهارشنبه در یک مجازی کنفرانس خبری.

شمال غربی گیرنده گسترده Kaden Prather تا به حال فقط به پایان رسید در یک بعد از ظهر در حال اجرا مسیرهای در محلی مدرسه هنگامی که او کلمه ای که ارشد خود را در فصل رسما لغو شد.

“این فقط یک بد شانسی,” Prather گفت. “نه فقط به خاطر اینکه من عاشق فوتبال است اما از آنجا که دوستان من و من نیاز ما ارشد سال است. … این شماره ها واقعا دیوانه, بنابراین من حدس می زنم من آنها را سرزنش نیست اما من نمی دانم. من واقعا نمی دانم آنچه که آنها قرار است انجام دهد.”

در حالی که سقوط ورزشکاران مانند Prather شناخته شده اند در حالی که فصل خود را در معرض خطر بود آن شهرستان تصمیم به شامل ورزش های زمستانی است که در زمان بسیاری از بازیکنان و مربیان ،

“من شوکه شده” سورنا پسران’ مربی تیم بسکتبال جف Holda گفت. “من نمیفهمد که [وجود دارد خواهد بود] یک تصمیم در ماه نوامبر یا دسامبر در مورد اینکه آیا یا نه ما می تواند نوعی از شیر تغلیظ شده فصل … من فرض بر این است که اواخر دسامبر و اوایل ژانویه ما می خواهم که چیزی برای بچه های ما. بنابراین فقط به نوسان شمشیر و انصراف از آن را در این راه — من تو را دیدم هرگز این آینده.”

در حالی که مریلند عمومی مدارس متوسطه ورزشی انجمن لغو ورزشی در سراسر کشور در بهار امسال طرح خود را برای بازگشایی فعالیت های ورزشی این سقوط بر اهمیت مدرسه محلی سیستم های تصمیم گیری است که بهترین برای هر منطقه خاص است. Anne Arundel County, شهرستان Howard and Prince george’s County, در میان مناطق دیگر که در حال حاضر اعلام کرد که آنها خود را نگه دارد اول ترم تقریبا. اما مونتگمری است که برای اولین بار شامل یک قطعی لغو سقوط ورزش در تصمیم گیری آن است.

مدارس خصوصی در این شهرستان به طور معمول به دنبال رهبری MCPS اما نه خود حکم. اکثر مدارس را به دنبال خواهد داشت جهت مربوطه لیگ چند که برنامه های اعلام نشده است.

اگر وجود مدارس خصوصی بازی بسکتبال آمده نوامبر می تواند خار سراسیمگی از حرکت بازیکن. با گزینه ای را برای بازی بسکتبال در جای دیگر در جدول Holda پیش بینی خروج از استعداد از Montgomery County است.

“این بی سابقه است در این راستا” Holda گفت. “آن را می توانید از کرم ها است که ما در حال باز شدن است. آن را در حال حاضر دشوار است برای نگه داشتن بچه ها از رفتن خصوصی و این را فقط اضافه کردن فشار بیشتر.”

فراتر از مریلند تصمیم را به دور از ورزش های زمستانی هنوز مطرح شده است. ویرجینیا دبیرستان لیگ تصمیم خواهد گرفت که در میان سه تغییر تقویم ورزشی در هفته آینده, هیچ کدام, از بین بردن ورزش های زمستانی در فصل. این سی وزارت امور خارجه ورزشی انجمن به تعویق افتاد سقوط آن ورزش های نجومی در اوایل این ماه انتخاب برای بازی ورزش های زمستانی در ماه ژانویه و پس از پاییز و فصل بهار است.

“من فکر می کردم [لغو] می تواند امکان, اما امید آنها ممکن است این همان مسیر به عنوان دیگر ایالت ها و استان ها در صبر و انتظار رویکرد” بتسدا-Chevy Chase girls’ مربی تیم بسکتبال رایان Ingalls گفت. “من نا امید که آنها نمی تواند تاخیر در این فصل با یک ماه و یا چیزی در امتداد آن خطوط. آن را به طور کامل تعطیل که سخت به شنیدن.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im