مونتگمری تصویب اولین-در-منطقه اندازه گیری نیاز به تهویه مطبوع برای مستاجران

در مریلند بزرگترین حوزه قضایی آن را به زودی خواهد بود و اجباری برای اکثر صاحبخانه به ارائه تهویه مطبوع به مستاجران.

قانونگذاران در مونتگومری رای دادند سهشنبه به اتفاق آرا به نیاز است که صاحبان املاک “تامین و نگهداری” خدمات تهویه مطبوع در 80 درجه فارنهایت یا کمتر در طول ماه های تابستان — اول-در-این-منطقه دستور است که کارشناسان می گویند نادر است در سراسر کشور است.

جدا خانه های تک خانواری و تاریخی خاص خواص معاف خواهد بود.

مستاجر طرفداران استقبال اندازه گیری که مشاوران به شهرستان اجرایی Marc Elrich (D) می گویند را امضا و به قانون است. اما برخی از مدیران املاک کمتر مشتاق انتقاد مقامات برای قرار دادن بار اضافی بر صاحبان املاک.

بر خلاف گرما و آب و هوایی مطبوع در نظر گرفته شده است توسط بسیاری از بخش مسکن به شرط ضروری از habitability گفت: جیم بروکس مدیر مسکن در لیگ ملی از شهرستانها. اما در گرمترین بخش هایی از ایالات متحده, چند استثنا وجود دارد.

در دالاس که در آن درجه حرارت می تواند افزایش یابد تا 110 درجه طول تابستان صاحبخانه ملزم به ارائه “یخچال هوا” به عنوان تعریف 85 درجه یا پایین تر از 1 آوریل تا نوامبر. 1. در ققنوس صاحبخانه باید ارائه سیستم های خنک کننده است که دمای هوا در تمام اتاق قابل سکونت زیر 86 درجه است.

مونتگمری قانونگذاران استدلال می کنند که مشابه قوانین لازم در شهرستان از 1 میلیون نفر از ساکنان با توجه به این واقعیت تغییر آب و هوا. واشنگتن پست هفتم-داغترین تابستان 2019 با میانگین روزانه دما از 79.5 درجه است. در مریلند دولت وزارت بهداشت ثبت شده 21 گرما مربوط به مرگ و میر بیش تابستان, از جمله یکی در مونتگمری و پنج همسایه Prince george’s County است.

“تهویه مطبوع تبدیل به یک زندگی یا مرگ, مسئله, نه فقط یک مسئله آسایش” گفت: شهرستان شورای معاون رئیس جمهور تام Hucker (D-منطقه 5) که پیشگام این لایحه است.

Montgomery County مسکن مدیر Aseem Nigam گفت: این اداره پیگیری می کند نه خانواده ها بدون تهویه مطبوع و مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از شهرستان 300,000 مستاجران خواهد بود تحت تاثیر این قانون.

مت Losak, مدیر اجرایی, Montgomery, مستاجرها داد, گفت که او به ندرت می شنود از مستاجران بدون یک واحد تهویه مطبوع در آپارتمان خود را. شایع تر است برای مستاجران به شکایت در مورد شکسته یا خراب سیستم خنک کننده, او گفت:, و یا در مورد صاحبخانه امتناع از ارائه کار تهویه مطبوع و حتی اگر از آن است که ذکر شده در اجاره نامه.

این لایحه نیاز به صاحبان اموال به حفظ سیستم های خنک کننده “در یک محیط امن و شرایط کار خوب است.” Losak فکر می کند که این بند همراه با آگاهی از این موضوع به عنوان یک نتیجه از این لایحه کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که مستاجران به دست آوردن دسترسی به سیستم های خنک کننده.

درجه حرارت بالا در تابستان به ویژه خطرناک برای شهرستان تعداد فزاینده ای از شهروندان ارشد که اغلب کمتر قادر به دنبال کولر درجه حرارت خارج از خانه های خود Losak گفت. در منطقه, عضو شورای آنیتا اوراق قرضه (D-بزرگ) را معرفی کرده است مشابه دستور برای خواص است که خانه سالمندان و معلولین.

بیشتر سرمایه منطقه Association of Realtors که نشان دهنده نزدیک به 12000 حرفه ای املاک و مستغلات لابی مونتگمری شورای معاف خانه های تک خانواری از این لایحه با این استدلال که یک پتو مورد نیاز خواهد تضاد شهرستان را از اهداف ایجاد یک کسب و کار بیشتر دوستدار محیط زیست و تقویت مسکن مقرون به صرفه.

Danai Mattison رئیس سازمان تخمین زده است که وجود دارد بین 300 و 1400 واحد در مونتگومری بدون تهویه مطبوع. تهیه یک سیستم خنک کننده جدید به این واحد می تواند هزینه صاحبان اموال $500 به 2000 $در هر اتاق او نوشت: به این شورا در ماه ژانویه است.

در روز سه شنبه Hucker اصلاح این لایحه به حذف جدا single-family homes اما نه خانه. GCAAR معاون رئیس جمهور برای سیاست عمومی Katalin پیتر گفت: تغییر زده “یک تعادل خوب است.”

چند نمایندگان مجلس از جمله مسکن کمیته صندلی هانس Riemer (D-در بزرگ) در ابتدا به حمایت از یک بند است که اجازه می دهد فردی مستاجران به انتخاب کردن از نیاز, اما که ارائه شده بود نیز حذف شده از لایحه نهایی در روز سه شنبه.

“نباید آن را یک انتخاب” Losak گفت. “ما در حال صحبت کردن در اینجا در مورد سلامت و ایمنی است.”

قانون خواهد اثر را 90 روز پس از آن امضا شده توسط Elrich.

ادامه مطلب:

وجود یک طرح برای رفع راهنمایی و رانندگی مقرون به صرفه مسکن. اما یک بازیکن کلیدی را در هیئت مدیره.

باید تازه بازسازی خانه های تاثیر پرداخت هزینه ؟ این مونتگمری رسمی فکر می کند.

در لیبرال تکووما های جدید و جسورانه آب و هوا پیشنهاد: ممنوعیت سوخت های فسیلی

محلی خبرنامه: رسانه های محلی (ساعت 8 صبح) | بعد از ظهر وزوز (4 p. m.)

مانند PostLocal در Facebook | Follow @postlocal در توییتر | آخرین اخبار محلی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im