مریلند متعددی ارائه شده تحت مریلند وام مسکن برنامه های اجرا شده توسط وزارت مسکن و توسعه جامعه. نگه داشتن در ذهن است که برنامه های محدود برای خریداران بار اول به دنبال فدرال وزارت مسکن و توسعه شهری تعریف یک خریدار اولین بار به عنوان کسی که نه متعلق به یک خانه در سه سال گذشته است.

برنامه های در دسترس برای ساکنان مریلند عبارتند از:

مریلند, برنامه وام مسکن: مریلند وام مسکن برنامه شامل 30 سال ثابت نرخ وام با نرخ بهره پایین و همچنین کمک های مالی و یا وام برای پرداخت هزینه های بسته و پرداخت. واجد شرایط بودن بستگی به محدودیت های درآمد که متفاوت با توجه به شهرستان و اندازه خانوار و همچنین محدودیت خرید. برای مثال در مونتگمری و شاهزاده جورج شهرستانهای حداکثر درآمد خانوار محدود کردن محدوده از $145,560 به $169,820. حداکثر قیمت خرید در آن استان ها در محدوده از $679,847 به $830,925 و بستگی دارد که آیا این منطقه است هدفمند برای توسعه مجدد اقتصادی. ملک باید محل اقامت اولیه خود را, شما نمی توانید خود را یکی دیگر از خانه و دارایی های مایع مانند پس انداز و یا هدیه پول نباید بیش از 20 درصد یا بیشتر از قیمت خرید از خانه.

SmartBuy: این SmartBuy برنامه طراحی شده است برای کمک به مردم با بدهی وام دانشجویی که می خواهند برای تبدیل شدن به صاحب خانه. این برنامه اجازه می دهد تا خریداران با حداقل 1000 $در بدهی وام دانشجویی برای پرداخت بدهی وام دانشجویی خود و اساسا آن را به تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن. این بدهی وام دانشجویی نتیجه نهایی این است که محدود به 15 درصد از قیمت خانه را تا حداکثر $40,000. برای واجد شرایط وام نیاز به پرداخت تمام بدهی وام دانشجویی بالاتر از آن مقدار در زمان خرید خانه است.

مریلند HomeCredit: این اعتبار گواهی برنامه اجازه می دهد تا خریداران خانه در برخی محدودیت های درآمد به مالیات بر درآمد فدرال اعتباری تا 25 درصد از بهره وام مسکن در پرداخت وام های خود را از طریق مریلند برنامه های وام مسکن.

شریک مسابقه: انواع سازمان ها از جمله کارفرمایان و دولت های محلی ارائه تطبیق بودجه است که می تواند با استفاده مریلند وام مسکن برتر برنامه وام برای اضافه کردن به 2500 دلار در پرداخت و بسته شدن هزینه کمک.

بهترین راه برای شروع به کار با این برنامه است که برای تماس با یک دولت-تصویب وام دهنده به بحث در مورد گزینه های.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات