آریزونا, الهه شعر و موسیقی, نیروهای با آب و هوا تغییر گروه فعال انقراض شورش به صحبت کردن در برابر سریع مد.

در سه مدل – که راه می رفت catwalks برای, Chanel, Prada و تام فورد خطاب به تاثیر منفی که صنعت مد است که با داشتن بر روی این سیاره را به چالش کشیده و پیروان خود را به “سهم دوباره بپوشید و دوباره عشق” لباس های خود را جلوتر از هفته مد لندن.

در زیرنویس برای فیلم, الهه شعر و موسیقی نوشت: “انقراض شورش. این هفته در لندن, صنعت مد در پرواز است برای نشان دادن طرح های آنها برای ما در فصل آینده.

“اما من می توانم فکر می کنم از چیزی است که فصل آینده ممکن است مانند نگاه.”

در شروع فیلم کوتاه که ویژگی های حیوانات در آستانه انقراض یخ ذوب و آتش سوزی مواج, مدل معرفی خودش قبل از گفتن بینندگان که صنعت مد “در بحران”.

“هر سال یک صد میلیارد قطعه از لباس ساخته شده و مصرف وحشتناک تلفات در این سیاره و افرادی که آنها را,” او گفت:.

“این اتفاق می افتد زیرا افرادی که به خرید لباس بی اطلاع هستند. اما این صنعت می داند و همه چیز در حال گرفتن بهتر است. در واقع همه چیز خیلی بدتر است.”

31 ساله در ادامه با مثال یک سری آمار در مورد صنعت مد سهم به تغییر آب و هوا توضیح داد که “تولید بیش از دو برابر شده در 20 سال گذشته” در حالی که “یک میلیون نفر از جمعیت هشت میلیون گونه در حال حاضر با خطر انقراض روبرو”.

الهه شعر و موسیقی اضافه شده است که او “خیلی می ترسم” در مورد جهان فرزندان او رشد خواهد کرد و او نگران خشکسالی و آتش سوزی مرگبار مانند آن دیده می شود در استرالیا, کالیفرنیا, روسیه و آمازون را تبدیل به امری عادی است.

این مدل نیز نشان داد که او به تازگی ساخته شده تلاش برای اجاره لباس بیشتر و خرید دوم قبل از ستایش مد مارک های که در حال دفاع پایدار مد.

“برخی از مردم فکر می کنم که آب و هوا آگاهانه مد به معنی خنثی رنگی هیپی کیسه از سال 1960 اما پایداری هرگز شیک تر” الهه شعر و موسیقی گفت.

“بسیاری از برچسب ها پیشگام پایدار مد و نشان می دهد که سازگار با محیط زیست و مسئولیت اجتماعی لباس می تواند واقعا زیبا.”

در این ویدئو الهه شعر و موسیقی با تمرکز بر مصرف کننده مسئولیت به چالش کشیده و پیروان خود را به “سهم دوباره بپوشید و دوباره عشق” خود را در لباس” چرا که “این فصل را باید ادامه زندگی بر روی زمین”.

پست شده است بازدید بیش از 6000 بار و دریافت صدها نفر از نظر پشتیبانی.


“چنان قدرتمند و زیبا قاب. این یک وضعیت اضطراری است و ما همه همدست تا زمانی که ما rebel. همبستگی و با تشکر از شما آریزونا” رسمی انقراض شورش Instagram حساب نوشت.

“چه قدرتمند و حیاتی پیام است که همه ما باید شنیدن و کار با هم به ارمغان می آورد در مورد تغییر” کاربر دیگری اظهار نظر در حالی که یک سوم افزود: “من چنین تحسین برای کسانی که در داخل یک صنعت صحبت صادقانه مثل این”.


با توجه به محیط زیست خیریه الن مک آرتور بنیاد جهانی تولید گازهای گلخانه ای از تولید نساجی بیشتر از کربن پروازهای بین المللی و حمل و نقل ترکیبی در هر سال است.

این سازمان می افزاید که بین 80 تا 100 میلیارد قطعه از لباس ساخته شده سالانه با £140 میلیون ارزش لباس تخمین زده می شود برای رفتن به محل های دفن زباله در انگلستان به تنهایی – یک حجم است که به ناچار به قرار دادن فشار بر روی این سیاره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im