Mnuchin به دنبال راهنمایی در امتناع از به مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی به کنگره بازرس کل می یابد

“هسته اصلی تحقیق ما این است که [خزانه] بخش پردازش درخواست به درستی که در آن به دنبال راهنمایی حقوقی از وزارت عدلیه در دفتر مشاور حقوقی تعیین می شود که در آن محدود بود که توسط دفتر مشاوره و بر اساس آن توصیه مصمم به ارائه اظهارنامه و مالیات اطلاعات به دنبال” دلمار یک صفحه نامه متحده است.

این نامه ادامه می دهد: “ما نمی فرض برای اظهار نظر کردن در تجزیه و تحلیل و نتیجه گیری از OLC نظر و مشاوره. ما گزارش خزانه تصمیم به مطابقت است که مشاوره و لازم نیست به صورت سوال که تصمیم گیری.”

دلمار نظر یک شکست دموکرات کنگره که برای سال گفت: دولت شکست یک 1924 قانون است که به نظر می رسد به صراحت به کنگره مالیاتی نوشتن کمیته های قدرت برای به دست آوردن رئیس جمهور مالیاتی. سخنگوی خانه راه و وسیله کمیته صندلی Rep. ریچارد نیل (D-جرم.), که درخواست بازگشت و در حال مبارزه با دولت در دادگاه به آنها گفت: این کنگره متمرکز شده است در پاسخ به کوروناویروس.

کمیته مالی سنا صندلی Charles E. Grassley (R-Iowa) گفت: بازرس کل نظر “باید به رختخواب قرار داده هر گونه سوال در مورد وزارت خزانه داری را از دست داده و این مهم است.”

دلمار معاون بازرس کل که با صدور این حکم عمل به عنوان بخش بازیگری بازرس کل از ژوئن 2019 چون هیچ کس منصوب شد به عنوان بازرس کل وزارت خزانه داری. دلمار مشغول به کار به عنوان یک وکیل در بازرس کل وزارت خزانه داری را از جولای سال 1999. او قبلا یک محاکمه وکیل در وزارت دادگستری مالیاتی بخش و همچنین به عنوان یک مالیات litigator زمان و جنایی مالیاتی مدیر برنامه با IRS دفتر مشاور رئیس. او در مصاحبه جمعه که به هیچ حزبی وابستگی.

دلمار نامه به آمریکا به نقل از یک صفحه گزارش با سالی Luttrell, دستیار بازرس کل برای تحقیقات در وزارت خزانه داری که همچنین به دست آمده توسط پست. Luttrell memo در بر داشت وجود دارد هیچ نشانه ای از “ناخواسته نظرات و یا تلاش برای نفوذ در روند” فراتر از یک نامه سرگشاده از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل, William S. Consovoy و نامه از کنگره قانونگذاران. منتقدان تا به حال مورد سوال که آیا کاخ سفید وکلای بی جهت دخالت در خزانه را از دست داده و درخواست برای مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی.

وکلای مدافع در خزانه بازرس کل دفتر مصاحبه هشت مقامات وزارت خزانه داری, در حالی که همچنین بررسی مقامات وزارت خزانه داری’ ایمیل سوابق. بسیاری از این تحقیقات در مرکز مقامات در خزانه دفتر مشاوره عمومی ایالات یادداشت

“بر اساس مصاحبه های انجام شده و بررسی های مربوطه ایمیل [بازرس کل دفتر] یافت می شود وزارت خزانه داری دریافت پردازش و پاسخ به رئیس نیل درخواست سوابق و احضاریه باید مطابق با خزانه داری کل فرآیند برای دست زدن به کنگره مکاتبات و درخواست ها شامل وزیر Mnuchin نظارت بر موضوع” Luttrell نامه متحده است. آن را نیز می افزاید که آن پرس و جو “را بررسی پایگاه های قانونی برای تصمیم گیری ساخته شده توسط وزارت خزانه داری و یا OGC اما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را در طول سال 2016 ریاست جمهوری, کمپین شکستن با چند دهه سابقه و کارشناسان می گویند خود را وسیع منافع کسب و کار مطرح و قابل توجهی نامعلومی پتانسیل تضاد منافع است. در آوریل 2019, Neal درخواست شش سال از رئیس جمهور شخصی و کسب و کار, اظهارنامه مالیاتی با استناد به این پتانسیل عظیم نامعلومی مالی درگیری از علاقه. اما دموکرات ها’ نبرد قانونی برای مغلوب ساختن پیشی جستن بازده است گرفتار در دادگاه و معلوم نیست اگر این موضوع حل خواهد شد قبل از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن گفته مشاوران او مبارزه خواهد کرد و موضوع به دیوان عالی کشور.

متعدد کارشناسان حقوقی و دموکرات کنگره استدلال کرده اند Mnuchin لازم است به نوبه خود بیش از بازده بدون در نظر گرفتن دلیل کنگره به درخواست آنها. محرمانه 10-صفحه یادداشت تهیه شده در پاییز توسط IRS مقامات همچنین دریافتند که اظهارنامه مالیاتی باید به کنگره مگر این که رئیس جمهور ادعا میکند executive privilege که تهمت نیست در این مورد.

“بدون شک وجود دارد مشروع اهداف راه و وسیله کمیته به مغلوب ساختن پیشی جستن را گرداند و گفت:” استیو روزنتال یک کارشناس حقوقی در غیر حزبی سیاست های مالیاتی مرکز. “کنگره می تواند مشروع بررسی اینکه آیا مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا است دولت خود را برای سود و یا عمومی است.”

یک خلاف کاران در IRS است به طور جداگانه به اتهام دخالت سیاسی با هر اظهارنامه مالیاتی از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس مربوط به حداقل یک سیاسی منصوب در وزارت خزانه داری. روز جمعه دلمار گفت: تحقیقات خود را نگاه کنید نه به IRS خلاف کاران را ادعا می کند. او همچنین گفت: “نمی دانم اگر وجود دارد یک جداگانه بازرس کل تحقیقات در حال حاضر در حال انجام به این اتهام.

“آنچه ما انجام دادیم این بود که ما در این فرایند است که توسط خزانه داری در زمان رئیس درخواست روت شده آن را ارزیابی آن و پاسخ به آن” دلمار گفت.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de