مسائل پیچیده بیشتر است که کاخ سفید علنا پرتاب آن حمایت دو حزبی جداگانه فشار در سنا به تصویب محدود تر زیرساخت های بسته بندی که می گیرند به مراتب کمتر از آنچه تهمت ترویج به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری در سال 2016.

در طول مبارزات انتخاباتی خود در چهار سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده $1 تریلیون زیرساخت های بسته است که او گفت را ایجاد صدها هزار شغل و بازسازی جاده ها و پل ها و بنادر و فرودگاه ها در میان چیزهای دیگر. مذاکرات با کنگره بارها و بارها شک و تردید عمل هر چند منجر منتقدان به گمان تلاش های کنونی بین Mnuchin و نیل بیشتر سیاسی شگرد بازاریابی از تلاش برای ایجاد معنی دار عمل در این موضوع است.

برخی از دموکرات کنگره در حال تردید تهمت و دولت جدی است در مورد تلاش های داده محافظه کار مخالفت با افزایش هزینه های فدرال و یا افزایش مالیات. و این موضوع دیده نمی شود به احتمال زیاد برای رفتن در هر نقطه سریع در میان West Wing مقامات.

هنوز زنده کرد تلاش نشان می دهد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دموکرات کنگره در حال eyeing بالقوه قانونی اهداف پس از پلاریزه استیضاح نبرد است که انتظار می رود برای پایان دادن به این هفته. دو حزبی زیرساخت معامله می تواند ثابت کند یک کودتا برای رئیس جمهور در انتخابات سال است. برخی از دموکرات ها دیدن Mnuchin به عنوان مایل به مذاکره پس از او نقشی مرکزی در سال گذشته در کمک به سیمان بودجه بسته است.

“زیرساخت ها شده است یک ردیف دوم موضوع اما در حال حاضر که تهمت کردم معامله تجاری انجام می شود و کاهش مالیات انجام می شود او را بالا بردن آن را به عنوان ما به 2020 انتخابات گفت:” استفان مور یک مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور در بنیاد میراث, یک محافظه کار فکر می کنم تانک.

Mnuchin ملاقات کرده است بارها و بارها با نیل پس از دو مقام مشغول به کار از نزدیک با هم در طول مذاکرات بیش از یک تجدید نظر در توافقنامه تجارت با مکزیک و کانادا, مقامات گفت. این مقامات در صحبت به شرط ناشناس ماندن به صراحت بحث در مورد خصوصی به مذاکرات است.

Sens. جان Barrasso (R-Wyo.) و تام Carper (D-Del.) در حال حرکت رو به جلو با یک کوچکتر هر دو حزب تلاش با هدف در درجه اول در بزرگراه ها و جاده ها. با وجود مذاکرات بین Mnuchin و نیل تهمت علنا در ستایش این معامله و تشویق آن گذشت.

“آمریکا باید پرده برداری از یک اصول سند که به نظر می رسد با مقدمه ای از سبز قرارداد جدید در 2.0 است و به دور از هر دو حزب,” جاد Deere یک سخنگوی کاخ سفید در بیانیه ای گفت:. “در مقابل کاخ سفید است که با تشویق دو حزبی قوانین حرکت را از طریق مجلس سنا و معتقد است که آن را به یک نقطه شروع خوب برای مقابله با این موضوع را برای مردم آمریکا.”

کاخ سفید ممکن است شامل اطلاعات اضافی دربارهی یک زیرساخت پیشنهاد در بودجه سالانه خود را به کنگره هنگامی که آن را منتشر شد که در اوایل فوریه اگر چه جزئیات نامشخص باقی می ماند یک فرد آشنا با این دولت تلاش گفت.

جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا به طور گسترده ای به عنوان موانع عمده برای بزرگتر دو حزبی زیرساخت های پیمان و نزدیک به آنچه تهمت وعده داده شده به عنوان یک نامزد با یک دستیار برای یک جمهوریخواه مجلس, توصیف خانه طرح به عنوان “dead on arrival.” شده است وجود دارد هیچ جدی توسعه از تلاش کاخ سفید به جمهوری خواه مجلس سنا رهبری در مورد خانه تلاش این فرد گفت.

اوباما همواره اعتراض به هر گونه پیشنهاد که افزایش مالیات سوخت برای پرداخت هزینه زیرساخت ها است. برخی از مذاکره کنندگان باور آن دشوار خواهد بود به سادگی یک کار زیربنایی در مقیاس بزرگ بسته بندی می کند که شامل برخی از نوع افزایش در درآمد فدرال. دولت ایالات متحده در حال حاضر پیش بینی شده به صرف $1 تریلیون دلار بیش از آن را به ارمغان می آورد از طریق درآمد در سال 2020 مجبور وزارت خزانه داری برای اضافه کردن به بدهی هر سال است.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات کنگره می تواند سیاسی با تمرکز بر این موضوع از آنجا گسترده است که توافق تلاش های عمده ای است که نیاز به تعمیر و ملت را فاسد جاده ها, پل ها و زیرساخت های دیگر.

آمریکا زیرساخت به دست آورده د+ درجه از آمریکا انجمن مهندسین عمران. این گروه تخمین زده است که ایالات متحده باید صرف $4.5 تریلیون دلار تا سال 2025 به تعمیر جاده های کشور, پل ها و زیرساخت های دیگر.

شک و تردید های فراوانی در هر دو طرف است که پیشرفت را می توان ساخته شده است. قبلی تلاش های کاخ سفید و دموکرات کنگره به سادگی یک معامله زیرساخت از هم جدا افتاده اند در مد دراماتیک. در مارس تهمت دعوت مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) به کاخ سفید برای بحث در مورد این موضوع اما رئیس جمهور به طور ناگهانی ترک جلسه تقریبا قبل از آن شروع خشمگین با انتقاد پلوسی تا به حال ابراز شده در مورد او پیش از آن در روز.

این موضوع ممکن است در حال حاضر پیچیده سیاسی چالش برای دموکرات ها. اکثر دموکرات ها در راه و روش کمیته حمایت از نیل همکاری با کاخ سفید اما برخی از ترس توافق را مغلوب ساختن پیشی جستن قدرتمند صحبت کردن نقطه خود را در طول گشتند پیشنهاد, به گفته یک نماینده مجلس و یک مشاور در این کمیته صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف این کمیته اعضای داخلی تفکر است.

دموکرات ها و جمهوری خواهان ممکن است توافق بر سر بودجه زیرساخت در انتزاعی اما باید واگرا سند چشم انداز در چه نوع پروژه باید شامل یک تالار جدید فدرال سرمایه گذاری گفت: داگلاس Holtz-Eakin, یک محافظه کار اقتصاددان و مدیر سابق دفتر بودجه کنگره.

Holtz-Eakin اشاره کرد که زیرساخت ها توسط دولت و شهرداری ها که می تواند منجر به تیز حزبی و منطقه ای چین است که سزاوار گلدان جدید از بودجه فدرال.

“آن را سخت می شود بسیار سریع” Holtz-Eakin گفت.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im