ایران را در مسابقات در برابر تورنتو (ESPN) و انگلستان (Fox Sports 1) خواهد لگد کردن در 8 p. m. و مونترال بازی (به زبان اسپانیایی TUDN) شروع خواهد شد در 10:30 p. m.

برای آب و هوا و تلویزیون دلایل همه گروه مسابقات آغاز خواهد شد در ساعت 9 صبح 8 بعد از ظهر تا 10:30 p. m. اما هفت بازی برگزار خواهد شد در شب. دو دور-از-16 بازی را لگد کردن در 11 p. m.

مرحله نیمه نهایی و نهایی مجموعه برای 8 p. m.

این مسابقات را راه اندازی جولای 8, با اورلاندو سیتی رو اینتر میامی در 8 p. m. و Nashville SC بازی شیکاگو آتش در 10:30. هر دو در ESPN.

MLS خواهد بود که ایالات متحده برای اولین بار تیم مردان, ورزش برای بازگشت از خاموش شدن ناشی از بحران بهداشت و درمان. تمام 26 تیم را در یک “محیط کنترل شده” در رفت و آمد مکرر در اموال دیزنی. بازیکنان و اعضای کادر خواهد شد نظارت روزانه و تست شده به طور منظم.

لیگ را تعیین مرزهای بازیکنان و کارکنان کاهش تعامل با کسی که خارج از MLS “حباب”.

بدون تماشاگر خواهد بود و مجاز به حضور در این مسابقات همه از آن نشان داده خواهد شد در زندگی, ESPN, Fox Sports یا Univision سیستم عامل است.

ملی فوتبال زنان لیگ خواهد بود که ایالات متحده برای اولین بار تیم ورزشی به راه اندازی مجدد رقابت با هشت تیم مسابقات شروع این آخر هفته در بیشتر سالت لیک سیتی.

MLS شد و دو هفته به فصل به طور منظم زمانی که بازی متوقف شد در ماه مارس ، اگر چه گروه مسابقات خواهد شد نسبت به فصل به طور منظم رده بندی حذفی بازی خواهد شد.

MLS دارای آزمایشی برنامه به ادامه فصل به طور منظم در صفحه اصلی بازار این اواخر تابستان یا در پاییز هر چند این بیماری همه گیر را دیکته می کند که آیا این امکان پذیر است.

در فلوریدا تمام باشگاه ها باید حداقل چهار روز بین مسابقات. هر یک به طور موقت بین المللی حکومت تغییر تیم خواهد بود قادر به استفاده از پنج جایگزین به جای سه. حذفی مسابقات هستند که حتی پس از 90 دقیقه به طور مستقیم به مجازات و پا زدن tiebreaker (30 دقیقه اضافه کاری).

در چهارشنبه MLS تغییر ساخته شده به رقابت با فرمت. سه تیم از گروه A که این گروه تنها با شش تیم پیشرفت خواهد کرد و به مرحله حذفی; آن دو بالا.

دو تیم از هر یک از پنج چهار تیم گروه نیز پیشرفت خواهد کرد. باقی مانده سه اسلات پر خواهد شد توسط سه بعدی بالاترین-رتبه بندی تیم های کلی که به معنی جایگاه چهارم سمت در گروه A می تواند در پیشبرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات