MLS صاحبان و بازیکنان ضربه بست بیش از برنامه ای برای بازگشت این تابستان

اما یک نفر گفت: دو چسباندن نقطه باقی می ماند: بازیکنان پذیرش پایین تر از تلویزیون درآمد شروع و در سال 2023 و زبان در یک فورس ماژور بند, که اجازه می دهد صاحبان خودداری حقوق و تعلیق قرارداد در مورد یکی دیگر از عمده بحران ملی.

لیگ صاحبان به نظر نمی رسد حاضر به مذاکره هر بیشتر و به عنوان اولین گزارش ESPN Herculez گومز MLS بازیکنان ارتباط باید تصمیم بگیرد ظهر جمعه که آیا برای قبول MLS را از نظر. در غیر این صورت گومز گزارش صاحبان خواهد قفل کردن بازیکنان است.

برخی از بازیکنان انتظار می رود به جست و خیز داوطلبانه گروه تمرینات دوشنبه به ارزیابی مجدد وضعیت گفت: یک فرد آشنا با این مذاکرات.

MLS مبتنی شده از مارس 12, زمانی که رمان coronavirus در زمان برگزاری در سراسر کشور است. لیگ است که با هدف به راه اندازی مجدد بازی در اورلاندو مسابقات و شاید از سر فصل به طور منظم و بدون تماشاگر و یا چند طرفداران این اواخر تابستان یا پاییز.

MLS مقامات گفته اند که نمی خواهند به نظر. این اتحادیه بازیکنان اعلام کرد یکشنبه شب که اعضای آن با رای به تصویب یک بسته از امتیازات اقتصادی.

“در حالی که یک مشکل رای فوق العاده به چالش کشیدن بار آن گرفته شده است در مجموع به اطمینان حاصل شود که بازیکنان می تواند بازگشت به رقابت به عنوان به زودی به عنوان آنها با خیال راحت قادر به انجام این کار” MLS بازیکنان انجمن در بیانیه ای گفت.

MLSPA اعضا توافق کردند که برای کاهش حقوق و دستمزد — 7.5 درصد یک فرد آشنا با این مذاکرات گفت: — به عنوان به خوبی به عنوان تیم کاهش می یابد و فرد پاداش. همچنین گفت: این پذیرش تغییرات به توافق دسته جمعی از جمله یک سال تمدید از طریق 2025 فصل و “امتیازات اضافی موجود و آینده از نظر CBA.”

این زمستان دو طرف توافق کردند تا پنج سال قرارداد کار. اما آن را هرگز به تصویب رساند.

در مواجهه با چشم انداز از دست رفته بازی روز درآمد شاید برای کل سال MLS صاحبان باید به دنبال امتیازات اقتصادی از بازیکنان است. دو طرف رد و بدل طرح چندین بار در هفته های اخیر.

MLS شده است به دنبال پیوستن به دیگر لیگ های سراسر دنیا در شروع مجدد فصل خود را. بوندسلیگا آلمان شد اولین مدار اصلی به سر و, در هفته های آینده و انگلیس و ایتالیا و اسپانیا باز خواهد گشت.

جزئیات بیشتر در فوتبال:

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im