MLS و بازیکنان رسیدن به کار مقابله با زمان به فراغت سود به صور و بدون احساسات سخت

بازیکنان ساخته شده است دستاوردهای قابل توجه ترک شناور تن در میان MLS بازیکنان ارتباط رهبری ساخته شده است که امتیازات قابل توجهی پنج سال پیش.

“این یک CBA مذاکره بنابراین شما هرگز نمی توانید کاملا همه چیز شما می خواهید برای دریافت” گفت: باب Foose این MLSPA اجرایی مدیر. “اما آنچه ما انجام دهید این است که ما یک معامله است که به طور قابل توجهی تغییر آنچه در آن به معنی یک بازیکن MLS و رهبری ما را به آینده است.”

معامله منوط به تصویب MLS حکام و رتبه و فایل — به طور گسترده ای به عنوان یک تشریفات.

قبلی CBA منقضی شده آخرین جمعه و تمدید شد و تنها یک هفته ای دو طرف در حال نزدیک شدن به توافق است.

در یک بیانیه نوشته شده است MLS کمیسر دان گاربر گفت: “ما تا به حال سازنده و مثبت بحث و گفتگو با رهبری MLSPA و بازیکنان چانه زنی کمیته در طول مذاکرات بیش از چند ماه گذشته است. من می خواهم برای تشکر از آنها را برای همکاری در انعقاد یک توافق است که در خدمت به عنوان پایه و اساس برای یک دوره جدید از همکاری با بازیکنان ما است.”

مذاکرات به صورت جدی آغاز شد در تابستان گذشته یک طولانی تر از حد معمول جدول زمانی که هر دو طرف با اعتبار درک بهتر یکدیگر و پاکسازی مسیر به یک معامله بدون توقف کار. در سال های گذشته دو طرف مجبور به جلب فدرال میانجیگری.

درگیر در مذاکرات برای سومین بار در زندگی حرفه ای او جف Larentowicz یک آتلانتا ایالات بازیکن و عضو اتحادیه هیئت اجرایی گفت: “این اولین بار است که من انجام داده ام از من کوچ, پس به صحبت می کنند. راه ما قادر به تکمیل این معامله و دریافت همه چیز به مقابله واقعا صحبت می کند به چگونه به خوبی آماده [بازیکنان] بودند به عنوان یک گروه. ما می خواستم به احساس واحد و یکپارچه. در حال حاضر بیش از همیشه ما قادر به دستیابی به آن است.”

نیز وجود دارد آگاهی در هر دو طرف است که بر خلاف طرفداران سایر ورزش ها, فوتبال, حامیان در ایالات متحده باید تعدادی از گزینه های.

یک فرد نزدیک به این لیگ که نیست مجاز به بحث در مورد این موضوع علنا گفت: “نه صاحبان و نه بازیکن می تواند پیچ در اطراف. وجود دارد مقدار زیادی از فوتبال وجود دارد. اگر ما screwing اطراف بیش از دلار اینجا و آنجا مردم را به تماشای” لیگ برتر یا لیگ مکزیک, در میان دیگران در دسترس از طریق تلویزیون و جریان زندگی می کنند.

از جمله نکات برجسته معامله:

آستانه به صورت رایگان آژانس کاهش بودبه سن 24 و پنج سال از لیگ برتر خدمات را از سن 28 و هشت سال خدمت ،

قبلا بازیکنان بودند که خارج از قرارداد و نه واجد شرایط به صورت رایگان آژانس قرار گرفتند و به هنگام ورود دوباره پیش نویس و یا چشم پوشی از پیش نویس است. در بسیاری از موارد خود را در تیم سابق خود را حفظ کرده MLS حقوق, حتی اگر آنها به سمت چپ کشور است.

در یک سازش هر چند که لیگ را نمی خواهد اجازه می دهد تا رایگان عوامل امضای قرارداد جدید خود را برای افزایش پایه درآمد بیش از 15 درصد است.

حداقل حقوق و دستمزد برای بازیکنان در ارشد فهرستی رشد خواهد کرد از $70,250 سال گذشته به $81,375 این سال و $109,200 توسط 2024 نهایی سال از توافق.

برای کسانی که در ذخیره فهرست به طور معمول بازیکنان جوان حداقل افزایش از $56,250 سال گذشته به $63,547 این فصل و $85,502 در 2024.

Foose گفت: لیگ را صرف کمتر از 2 میلیارد دلار بازیکن حقوق و مزایای بیش از پنج سال است. او همچنین گفت: این جایزه ساختار بهبود یافته است به طور قابل توجهی.

مقدار پول باشگاه ها صرف خواهد شد در فهرست اسامی به استثنای هزینه های اختیاری مانند که در روز تعیین شده بازیکنان, رشد خواهد کرد و به $11.6 میلیون سال 2024 از حدود 8.5 میلیون نفر در فصل گذشته.

که حقوق و دستمزد درپوش اما بودجه که شامل پول گرفته شده از لیگ متمرکز صندوق.

هر تیم ادامه خواهد داد تا قادر به ثبت نام در سه تعیین شده بازیکنان به طور معمول ستاره های بین المللی و یا ملی آمریکا از اعضای تیم که در حال پرداخت میلیون ها نفر. تنها یک درصد از قرارداد خود را اثرات کلاه حقوق و دستمزد. (در این فصل دو نفوذ آمار در $4.9 میلیون حقوق و دستمزد کلاه $612,500.)

باید یک تیم به دست آوردن سومین بازیکن تعیین شده که حقوق و دستمزد را در صورت محدودیت مگر اینکه بازیکن سن 23 یا جوان.

اساسا لیگ است که با اضافه کردن یک انگیزه ای برای ثبت نام بازیکنان جوان که در صورتی که موشک به ستاره شدن را در رشد ارزش در بازار بین المللی ارزش و عملکرد زیادی هزینه نقل و انتقال.

لیگ و بازیکنان در ارتباط هستند و همچنین نهایی کردن جزئیات یک طرح است که اجازه می دهد تا تیم به ثبت نام سه بازیکن سن 22 یا جوان به قراردادهای که یک کاهش تاثیر بر حقوق و دستمزد کلاه.

باشگاه ها را ملزم به استفاده از پروازهای چارتر در هشت سفر پاها (چهار دور سفر) در سال 2020 و 16 پاهای توسط 2024. آنها همچنین نیاز به منشور برای بازی های حذفی و مسابقات بین المللی است.

در این معامله قبلی باشگاه تا به حال این گزینه اجاره بر چهار پا و برخی تیم ها به ندرت برنامه ریزی شده هر.

این MLSPA ذکر شده بازیکنان در سلامت و بهبود زمان در فشار برای منشور به جای پروازهای تجاری در سفر ،

یکی MLS رسمی نزدیک به مذاکرات گفت: “لیگ به رسمیت شناخته شده نقش یک سطح مناسب از منشور سفر اما به منشور برای هر بازی بود در این زمان محتاطانه داده می شود از دیگر اولویت های در CBA ما داشته باشد.”

برای اولین بار بازیکنان دریافت یک برش از لیگ رسانه حقوق موافقت نامه در سال 2023 و 2024. فعلی معاملات پس از منقضی 2022 در فصل.

یک منطقه که در آن بازیکن کاهش یافت و کوتاه شد و در از بین بردن لیگ وجوه شناخته شده به عنوان هدف تخصیص پول است که صرفا اختصاص به جبران بالا پایان قرارداد. اثر این بازیکنان مدعی شد پول کمتر در دسترس به طور متوسط برای بازیکن.

MLS آیا موافق برای منحرف کردن تام به گسترده تر, استخر, شناخته شده به عنوان به طور کلی تخصیص پول است. با انجام این کار Foose گفت: لیگ ارائه خواهد شد تیم با آزادی بیشتری برای ساخت فهرست اسامی به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب.

اما تیم هنوز هم قادر خواهد بود به استفاده از اختیاری تام در گران بازیکنان. سالانه مقدار در دسترس هر چند کاهش خواهد یافت در این دوره از CBA.

“ما دوست داشتم برای بدست خلاص شدن از شر [هدفمند تخصیص پول] به طور کامل” Foose گفت. “ما را حفظ خواهد کرد مبارزه با آن مبارزه کنند. ما می خواهم برای دیدن همه چیز آسان تر به درک و قطعا خواهم برای دیدن همه پول در خارج وجود دارد برای [همه] به بازیکنان در دسترس خواهد بود.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات