MLS و بازیکنان رسیدن به توافق در تجدید نظر CBA پاکسازی راه را برای بازگشت این تابستان

“ما امیدواریم که بازگشت ما به میدان خواهد اجازه می دهد تا طرفداران یک لحظه آزادی و یک ظاهر عادی,” MLS بازیکنان ارتباط گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “ما متعهد به عنوان یک گروه برای انجام تمام است که ما می تواند هر دو به عنوان رهبران در ورزش ما به عنوان به خوبی به عنوان رهبران در جوامع ما — برای کمک به حمل ما کشور ما و جوامع ما در لیگ و ورزش ما رو به جلو است.”

لیگ را اعلام جزئیات مسابقات به زودی اما برنامه های تماس برای هر تیم برای بازی سه بازی مقدماتی-دور مسابقات خواهد شد که تعداد نسبت به فصل به طور منظم رده بندی است.

شانزده تیم خواهد پیشبرد به مرحله حذفی که نمی توانست نسبت به فصل به طور منظم.

تمام مسابقات در حال انتظار به نظر می رسد در تلویزیون و یا خدمات جریان.

بازیکنان و کادر اقامت در یک “محیط بسته” به مدت 35 روز در دیزنی توچال. هر کس تست خواهد شد به طور منظم و وجود خواهد داشت کمی و یا بدون تعامل با مردم است.

تمام بازیکنان مورد نیاز برای شرکت کمیسر همین Garber, گفت:, و اضافه کرد که شرایط موجود و یا نگرانی های خانواده می تواند اجازه می دهد به انتخاب کردن.

MLS شد و دو هفته به فصل زمانی که بازی متوقف شد مارس 12 به دلیل بحران بهداشت و درمان. هنوز معلوم نیست که آیا این فصل به طور منظم از سر گرفته خواهد این اواخر تابستان یا در پاییز.

باید تیم ها اجازه داده می شود به بازی در صفحه اصلی بازارهای Garber گفت: “ما قبول برای اکثر کسانی که بازی برگزار خواهد شد و بدون طرفداران.”

MLS رئیس جمهور علامت ابوت گفت: برنامه لیگ می تواند فراتر از زمان پایان تاریخ (MLS Cup on Nov. 7) و برخی از postseason به احتمال زیاد کشش به اوایل 2021.

اگر چه دو طرف توافق کردند به یک توافق دسته جمعی در اوایل این سال لیگ به دنبال امتیازات از بازیکنان به منظور زنده ماندن چه Garber روز چهارشنبه به عنوان یک توصیف از 1 میلیارد دلار درآمد حاصل از ضربه ناشی از خاموش شدن و دراز مدت پیامدهای رکود اقتصادی است.

بدون سودآور تلویزیون قرارداد MLS به شدت متکی به بازی روز درآمد و حامیان مالی. “ما نمی دانیم که چه آن را به نگاه مانند رفتن به جلو,” او گفت:.

این مسابقات ارائه خواهد شد برخی از درآمد Garber, گفت:, اما همچنین نگه داشتن لیگ در چشم های عمومی.

“عدم اطمینان به زمانی که ما می توانیم بازگشت … مجبور است ما را به آمده تا با یک طرح است که ما می تواند اطمینان حاصل شود حداقل اجازه می دهد تا ما را به عقب بر گردیم در مقابل طرفداران ما,” او گفت: از MLS است که در آن 25 فصل است. “بر خلاف دیگر لیگ های خود را در پایگاه های فن عمیقا بالغ; آنها بوده است در اطراف برای نسل های. … ما غیبت از صحنه های ورزشی بود که واقعا بسیار مهم برای ما به عقب بر گردیم.”

مذاکرات بودند راکی در زمان هر دو طرف گفت. MLS را تهدید به قفل کردن بازیکنان بود و آنها موافقت نمی شود به مقابله با ظهر یکشنبه نشسته بود و با رتبه و فایل.

“به وضوح” Garber گفت: “وجود دارد برخی از به چالش کشیدن مکالمات که صورت گرفت … به اطمینان حاصل شود ما به یک نقطه ما در امروز است که قادر به حرکت رو به جلو برای شروع بازی به آن را انجام دهد با خیال راحت به انجام آن به سرعت و پس از آن خودمان را در یک موقعیت به پایان 2020 فصل است.”

بازیکنان توافق به 7.5 درصد حقوق و دستمزد برش بقیه سال (5 درصد سالانه) و چندین امتیاز دیگر از جمله تیم کاهش می یابد و فرد پاداش. تحت تجدید نظر CBA اجرا خواهد شد یک سال اضافی از طریق 2025 فصل است.

اولیه نقطه چسبیده در روزهای اخیر زبان در یک فورس ماژور بند, که اجازه می دهد که لیگ را به خودداری از حقوق و تعلیق قرارداد در مورد یکی دیگر از بحران ملی. بند گره خورده بود به حضور کمبود. لیگ های متعدد مردم گفت: حمایت از آن متریک.

موضوع دیگری بود که تلویزیون درآمد-به اشتراک گذاری. قبلی CBA به نام برای بازیکنان برای دریافت 25 درصد شروع و در سال 2023 سال اول بعد ملی پخش قرارداد. صاحبان می خواستم به بریده بریده آن را به 10 درصد; طرف حل و فصل در 12.5 در سال 2023 تنها. آن را بازگشت به 25 درصد در سال 2024.

MLS خبر یک هفته پس از ملی فوتبال زنان لیگ اعلام کرد آن را نه همه تیم ها بیشتر به Salt Lake City برای یک ماه مسابقات شروع ژوئن 27. از آن خواهد شد اولین تیم ورزشی برای از سرگیری رقابت است.

لیگ فوتبال در سراسر جهان را آغاز کرده اند که بازگشت از خاموش کردن. بوندسلیگا آلمان شد اولین مدار اصلی به راه اندازی مجدد و لیگ برتر ایتالیا سری آ و لالیگا اسپانیا به دنبال در هفته های آینده.

“این است که یک هزینه [به لیگ] و این یک چالش بزرگ برای ما بازیکنان” Garber گفت: از اورلاندو طرح است. “من به طور کامل قبول رفتن دور از خانه و رقابت در مسابقات برای حداکثر 35 روز آسان نیست بپرسید. … این چیزهایی که ما تصمیم به انجام از ضرورت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>