MLB را غارت مانفرد رو یک ورزش در شورش در دفاع از تصمیم خود به Astros بازیکنان

بندر شمالی Fla. — با خیلی از بیس بال در شورش بر دست زدن به Houston Astros’ ثبت نام-سرقت رسوایی, MLB کمیسر راب مانفرد روز یکشنبه در دفاع از تصمیم خود به فردی بازیکنان درگیر در این طرح اذعان کرد گزینه تخلیه آستروس’ 2017 سری جهانی عنوان شد در جدول در یک نقطه و گفت: MLB شد ساخت برنامه به شدت محدود بازیکنان دسترسی به بازی در فید های ویدئویی برای سال 2020 فصل است.

در یک گریپ فروت لیگ روز رسانه در کنفرانس خبری در آتلانتا بریوز’ بهار جدید آموزش تاسیسات مانفرد با خرید اینترنتی از آستروس’ رسوایی تهدید به مسکو افتتاح اردوگاه در سراسر فلوریدا و آریزونا گفت: لکه فردی بازیکنان از این طرح را قرار گرفتن در معرض خود را یک شکل از مجازات است.

“یک چیزی که من موضوع را با [است] این مفهوم است که کسی در هوستون سازمان فرار کرده و بدون مجازات” مانفرد گفت. “اگر شما نگاهی به چهره هوستون بازیکنان به عنوان آنها بوده است در خارج وجود دارد برای عموم پرداختن به این موضوع آنها صدمه دیده اند این. آنها را زنده و سوالات در مورد آنچه در ادامه در سال 2017 و 2018 برای بقیه زندگی خود را.”

زمانی که MLB راه اندازی آن بررسی Astros,’ طرح — که بازیکن در سال 2017 و 2018, با استفاده از یک میدان مرکز و دوربین نظارت تصویری به سرقت نشانه هایی از مخالفت فو و سپس انتقال آنان به خود hitters با کوبیدن بر روی یک سطل زباله می تواند — آن تصمیم به اعطای بازیکنان ایمنی در ازای شهادت خود را در بخش, برای جلوگیری از درگیری های حقوقی با بازیکنان MLB انجمن است که نشان دهنده بازیکنان. در حالی که Astros مدیر A. J. Hinch و مدیر کل جف Luhnow در نهایت شغل خود را از دست و این تیم جریمه شد 5 میلیون و لنگر انداخت چهار premium پیش نویس میدارد بازیکنان رفت و مجازات.

اما مانفرد نشان داده شده است مولد مذاکرات با این اتحادیه در مورد حصول اطمینان از آینده تجاوزات توسط بازیکنان برخورد خواهد شد با شدت بیشتر.

“من درک می کنم که مردم می گویند بازیکنان باید مجازات شده است. من درک می کنم که چرا مردم احساس می کنید که راه به دلیل [آستروس] نه انجام کار درست” مانفرد گفت. “در [a] دنیای کامل, اگر من می تواند یافت می شود همه حقایق را بدون اعطای مصونیت من انجام داده اند که. . . .

“ما در حال صحبت کردن به MLBPA در مورد . . . آنچه باید انجام شود در مورد این گونه مسائل در رفتن به جلو اساس و دقیقا چگونه ما باید در مقابله با بازیکنان در این نوع از شرایط بله, من می توانم تصور آن متفاوت بودن در آینده است.”

[بیس بال می خواستم پاسخگویی و ندامت از آستروس. این اتفاق نمی افتد.]

مانفرد همچنین برای اولین بار اذعان گسترده داخلی, بحث در مورد تخلیه آستروس’ 2017 قهرمانی که می شده اند یک گام بی سابقه ای برای این ورزش است. به جای مانفرد خود استادانی “سنت پسر گفت:” او تصمیم به اجازه طرفداران برای خود تصمیم بگیرند که چگونه به خصوص Astros’ در حال حاضر آلوده قهرمانی.

“هنگامی که شما به پایین که جاده به عنوان برای تغییر نتایج در این زمینه من فقط نمی دانم که در آن شما را متوقف,” او گفت:. “. . . در سال 2017 جهان سری همیشه نگاه به عنوان های مختلف,” او گفت: “[و] اینکه آیا یا نه شما با قرار دادن یک ستاره [بعد از آن] و یا از آنها بخواهید برای جایزه من فکر نمی کنم باعث می شود که بسیاری از تفاوت.”

با اولین بهار آموزش نمایشگاه بازی فقط روز دور آستروس موضوع گسترده و بی سابقه ای در انتقاد از این بهار از مخالفت با بازیکنان و مدیران و سازمان bungled عمومی عذرخواهی — که مانفرد در مصاحبه صبح روز یکشنبه با ESPN اذعان کرد که “موفق” — به نظر می رسید که تنها باعث بدتر شدن اوضاع شده.

در علاوه بر این به این انتقاد وجود دارد باز می ماند گمانه زنی ها در سراسر بازی است که آستروس’ طرح ادامه داد: به 2019 با وجود این تحقیقات پیدا کردن شواهدی است که آن را انجام داد. به طور خاص baseman دوم جثه Altuve متهم شده است که با پوشیدن یک زنگ در زیر پیراهن خود را به سیگنال های زمین برای او در طول 2019 لیگ آمریکا مسابقات قهرمانی سری که او مسجل با پیاده روی کردن اجرای خانه برابر نیویورک یانکیز در بازی 6. مانفرد گفت: MLB بررسی آن ادعا و هیچ اعتبار به آنها اما اذعان کرد او نمی تواند “100 درصد مطمئن” آنها درست نیست.

“بازیکنان بودند کاندید مورد 2017 و این واقعیت که آنها نقض قوانین در سال 2017. آنها بودند . . . سازگار در مورد این واقعیت است که قوانین نقض شده در سال 2018” مانفرد گفت. “و آنها به همان اندازه سازگار هر شاهد در انکار در مورد این زنگ اتهام. در ذهن خود من از آن سخت بود برای من به شکل داده شده که در آنها سیستم ایمنی به همین دلیل آنها خواهد بود راستگو اعتراف آنها چیزی اشتباه در ’17 اعتراف آنها چیزی اشتباه در ’18 و پس از آن دروغ در مورد آنچه که قرار بود در ’19.”

در صورت عدم وجود مجازات برای Astros hitters درگیر در این طرح برخی از سراسر بازی این باورند که مخالفت با کوزه به دنبال تحمیل خود به خود شکل از عدالت توسط هدف قرار دادن Astros عمدا با رزین. مانفرد به دنبال سرکوب چنین مفاهیم یکشنبه گفت که او منتقل شده به تیم پرسنل که “اقدامات تلافی جویانه در بازی با پرتاب یک بازیکن عمدا نمی خواهد تحمل آیا آن را هوستون و یا هر کس دیگری.”

[اگر MLB نمی خواهد مجازات Astros بازیکنان مخالف کوزه آماده به دل کردن عدالت خود به خود]

آستروس’ تمایل برای ثبت نام سرقت یک راز در سراسر بازی با دو مدیران گفتن واشنگتن پست آنها می دانستند که از 10 تا 12 تیم که خواسته بود MLB بررسی Astros برای یک طرح غیر قانونی. اما هنوز هم در زمان کاران سابق Astros و زمان اوکلند دو و میدانی پارچ مایک Fiers رفتن رکورد با ورزشی در ماه نوامبر برای این طرح را نشان داد و برای عمل گرفته شود. مانفرد گفت: در اوایل اتهامات مورد بررسی قرار گرفت اما محدود بود با فقدان اطلاعات خاص ارائه شده توسط تیم های دیگر.

“ما تا به حال شکایت از انواع مردم در مورد انواع باشگاه ها از جمله Astros و در پاسخ به هر یک از کسانی که ما متعهد به تلاش برای کشف کردن که آیا ما می تواند بررسی اظهارات که ساخته شد” مانفرد گفت. “[اما] فقط شما را به برخی از زمینه معمولا کسانی که اظهارات فرم, ‘ما می دانیم که آنها آیات ما.’ آن سخت است برای اثبات چیزی که است که [همه] شما را.”

لیگ است که بسته بندی یک جداگانه رسیدگی به غیر قانونی ثبت نام-سرقت توسط 2018 Boston Red Sox که مانفرد گفت: باید در پایان ماه. اما وقتی پرسیده شد که در مورد اتهامات در مورد بالقوه و تحقیقات به تیم های دیگر او کاهش یافته است به نظر.

مانفرد گفت: تغییر سیاست که ساخته شد در سال 2018 و 2019 در مورد دسترسی به مانیتور ویدئو را در طول بازی موثر بوده است در “محدود کردن این نوع رفتار.” و او گفت: MLB در مذاکرات با این اتحادیه به تصویب محدودیت بیشتر در بازی استفاده از ویدئو — مانند زمانی که hitters رفتن به محل باشگاه وانجمن به نقد و بررسی خود را در خفاش ها در زمین-توسط-زمین قبل از بازگشت به میدان است.

“من فکر می کنم این واقعا برای ما مهم برای ارسال یک پیام به ما طرفداران” مانفرد گفت که نه تنها ما بررسی و مجازات است اما ما تغییر سیاست های ما در یک راه برای کمک به مطمئن شوید که آن اتفاق نمی افتد دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im