MLB آخرین حرکت فیلیز’ شیوع کروناویروس ترک سال 2020 فصل در آستانه

در حالی که بعد از ظهر جمعه ساعت مصرف می شد با جدی خبری که پنج بازیکن و سه نفر از کارکنان فیلادلفیا فیلیز در این تیم بهار ستاد در ویکی Fla., تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 — منجر به بسته شدن این تیم امکانات و گسترش تست و تماس با ردیابی برای دیگر پرسنل در سایت — شب آورده بیانیه ای از اتحادیه است که نشانه های آخر بازی وارد شده بود, برای, تلخ, ماه-مذاکرات طولانی بیش از 2020 برنامه.

آنچه ما با چپ: آخرین چاره برای MLB برای نجات یک سال 2020 فصل خواهد بود برای تحمیل 50 بازی در اواخر تابستان مینی نجومی و امید حتی است که می تواند کشیده در میان بدتر بهداشت عمومی بحران است که در حال حاضر نشان داده شده است تا در سراسر لیگ بزرگ سازمان.

“MLB است به اطلاع انجمن که آن را نمی خواهد پاسخ به آخرین پیشنهاد و نمی خواهد بازی بیش از 60 بازی ها” این اتحادیه در بیانیه ای گفت: شب جمعه. “ما هیئت اجرایی تشکیل خواهد شد در آینده نزدیک برای تعیین گام های بعدی. از همه بازیکنان متعهد به بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

اما ظاهرا در آخر از اقتصادی مذاکره — که دو طرف در گیر با 10-بازی شکاف بین اتحادیه آخرین پیشنهاد برای 70 بازی و در لیگ زمین برای 60 — و نه حتی بدترین توسعه این ورزش امیدوار است از مصرف این زمینه در سال 2020 است.

روز جمعه اخبار فیلیز’ کمپ اول شناخته شده شیوع COVID-19 برای MLB تیم ممکن است محکوم 2020 فصل بیس بال, اما آن را به اندازه کافی از یک شکست به تماس به سوال احتمال پیدا کردن یک امکان مسیر — با یا بدون یک معامله در اقتصاد از طریق این بیماری همه گیر.

آن را نیز یک یادآوری جدی از چقدر دشوار خواهد بود برای هر تیم, ورزش, بازی بیس بال, شامل, به متوقف کردن هر نوع برنامه در میان این جهانی و همه گیر. در حالی که لیگ و اتحادیه چانه زدن بیش از شرایط نجومی و پول هر طرف دریافت آن است که این ویروس که در نهایت تصمیم می گیرید چه مقدار — یا — بیس بال برگزار خواهد شد در سال 2020 است.

میزان فیلیز شیوع این اخبار بود که اولین گزارش NBC Sports فیلادلفیا و بعد از تایید توسط تیم ناشناخته بود. هشت آزمون مثبت از یک دسته از 16 کل آزمون و دیگری 32 کارکنان از جمله 20 عمده و جزئی بازیکنان لیگ بودند و منتظر نتایج. هیچ یک از پرسنل تحت تاثیر قرار شده است. تست اضافی انجام شده در خانواده های کسانی که به طور بالقوه آلوده و تماس با ردیابی جریان بود.

“فیلیز متعهد به سلامت و رفاه ما بازیکنان و مربیان و کارکنان به عنوان بالاترین اولویت ما,” فیلیز مدیریت شریک جان میدلتون در بیانیه ای گفت: “و به عنوان یک نتیجه از این مورد تأیید همه امکانات در ویکی بسته شده اند به طور نامحدود و … بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که مقامات پزشکی اعتماد به نفس است که این ویروس را تحت کنترل است و ما امکانات ضد عفونی هستند.”

تورنتو بلو جیز نیز گزارش خود را تعطیل بهار آموزش ستاد در Dunedin, Fla., حدود شش مایل از فیلیز’ تسهیلات پس از یک بازیکن به نمایش گذاشته COVID-19 علائم. با توجه به ESPN آبی جیز بازیکن در سوال به تازگی صرف زمان با بازیکنان در فیلیز’ minor league سیستم. علاوه بر این Houston Astros تایید گزارش های رسانه ها که یک بازیکن در آن 40-مرد فهرستی حال آزمایش مثبت است.

پرسنل از تیم ها در سراسر این ورزش شده بود بسیج در روزهای اخیر با پتانسیل که اقتصادی مقابله با پایان تعطیلات آخر هفته می تواند منجر به اردوگاه باز کردن در هفته آینده — آغاز با اجباری coronavirus آزمون برای تمام پرسنل — یا در بهار آموزش هاب در آریزونا و فلوریدا و یا در تیم فصل به طور منظم صفحه اصلی شهرستانها. بسیج باعث شد در بخشی از کمیسر راب مانفرد اعلام ژوئن 10 وجود دارد که “صراحت” خواهد بود یک سال 2020 فصل بیس بال — نظرات او مورد حمایت پنج روز بعد.

اما در تبادل عصبانی نامه بین MLB و اتحادیه وکلا در آخر هفته گذشته, به عنوان تنور مذاکرات رشد بیشتر تیره و تار و تلخ آمد وحی که “چند” بزرگ لیگ بازیکنان و کادر فنی تا به حال آزمایش مثبت است. معلوم بود که آیا هر یک از این موارد ناشی از فیلیز.

“گسترش COVID-19 شیوع بیماری در سراسر کشور در طول هفته گذشته و این واقعیت که ما در حال حاضر می دانم چندین 40-مرد فهرستی از بازیکنان و کارکنان که آزمایش مثبت افزایش یافته است خطرات مرتبط با شروع بهار آموزش در چند هفته آینده” MLB معاون کمیسر دن Halem نوشت: به این اتحادیه در نامه ای دوشنبه.

قابل توجه MLB شده است با تمرکز بر یک برنامه ریزی برای تیم به بازی در خانه خود ورزشگاه ها در هر کجا که ممکن است با تیم های گروه بندی جغرافیایی به قطع در سفر. این غرفه در مخالفت با برنامه های دنبال شده توسط NHL, NBA, WNBA و MLS به کار در محافظ قرنطینه “حباب” موجود در یک محل.

فعلا با نبرد بر سر تقسیم پول در سال 2020 در حال حاضر ظاهرا بیش از پس ماه از acrimonious عقب و جلو ذکراست بین دو طرف — MLB است از چپ به تصمیم بگیرد که آیا می خواهد آن را به تحمیل یک مینی-فصل ترک خود را به یک پتانسیل $1 میلیارد شکایت اتحادیه بود مسلما فایل و یا استفاده از گسترش ویروس در سراسر بازی را به عنوان یک دلیل برای زدن توپ در سال 2020 به طور کامل.

در همان زمان بازیکن باید انتخاب بین پذیرش MLB آخرین پیشنهاد برای 60 بازی فصل — که خواهد آمد با گسترش postseason و توافق به چشم پوشیدن از پتانسیل نارضایتی — و یا رد این پیشنهاد و پذیرش هر چه اعمال برنامه به احتمال زیاد در 50 بازی محدوده لیگ می آید تا با. MLB کاهش یافته و برای مقابله با اتحادیه 70-بازی پیشنهاد ؟ و بعد از تایید توسط تیم

MLB باقی مانده است قاطعانه هر گونه برنامه ریزی برای یک سال 2020 فصل به طور منظم باید این نتیجه تا پایان ماه سپتامبر به طوری که postseason می توان موجود در ماه اکتبر به دلیل ترس از موج دوم coronavirus در پاییز می تواند نیروی postseason را لغو و محروم ورزش آن سودآور تلویزیون درآمد.

فلوریدا, بهار خانه از 15 MLB و فصل به طور منظم خانه Miami Marlins و Tampa Bay Rays دیده است آن COVID-19 تعداد سنبله در روزهای اخیر با 3,822 موارد جدید گزارش روز شنبه — یک روز رکورد برای دولت است. در همان روز اخبار جدیدی از فیلیز شیوع NHL Tampa Bay Lightning گزارش تعطیل عملیات که سه بازیکن و دو تن از اعضای هیات آزمایش مثبت است.

کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و جورجیا نیز دیده می شود خوشه در coronavirus موارد در روز های اخیر. یازده MLB تیم بیش از یک سوم از لیگ کل بازی در آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و جورجیا و تگزاس.

در همان زمان لیگ و اتحادیه تا به حال هنوز برای رسیدن به توافق بر سلامت-و-پروتکل های ایمنی برای پخش در میان همه گیر هر چند هر دو طرف در زمان های مختلف نشان می دهد یک توافق نزدیک بود. اساس این مذاکرات بود 67-صفحه پیشنهاد از MLB پوشش مسائل مانند تست و اجتماعی فاصله و تماس برای هر کسی که تست مثبت به قرنطینه و دور از این تیم است.

اما در عین حال به یک پروتکل تعیین شده برای برخورد با شیوع گسترده. روز جمعه فیلیز’ بیانیه ای به پایان رسید با یک شوم توجه داشته باشید که هیچ تضمینی در خصوص 2020 های نجومی:

“از نظر پیامدهای شیوع بیماری در فیلیز’ 2020 فصل” تیم گفت: “باشگاه مدال باور آن است که خیلی زود به می دانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات