MLB مفهوم به شدت کوتاه از فصل یک گام به سوی مقابله با اتحادیه

اما این مفهوم همراه با اتحادیه پیشنهاد رسمی از یک 114-بازی فصل تحویل از طریق ویدئو کنفرانس چهار شنبه, نمایندگی خوشبینانه ترین نشانه در هفته است که این ورزش می تواند به پیدا کردن راهی برای بازگشت به میدان در این تابستان.

50-به-60-مفهوم بازی برای اولین بار گزارش ESPN و تایید شده توسط یک فرد آشنا با MLB را بحث و تبادل نظر شد و کمتر از یک پیشنهاد از یک ادعای MLB که خود را در ماه مارس توافق با بازیکنان MLB انجمن — که حکومت از نظر ورزشی shutdown در میان رمان شیوع کروناویروس — به کمیسر راب مانفرد قدرت های گسترده ای را برای تعیین طول سال 2020 فصل وجود ندارد و بیشتر توافق با اتحادیه.

اما دیده می شود از طریق منشور از طولانی عقب و جلو با اتحادیه مفهوم است که بهترین عنوان آخرین نقطه عطف در شرایط سخت و در زمان ستیز مذاکره است که می تواند در نهایت نقطه راه به یک معامله.

مهم ترین جنبه از MLB آخرین ایده نیست تعداد بازی — آن را به تمایل به پرداخت بازیکنان خود را سرشکن حقوق. به طور مشابه, مهم ترین جنبه از اتحادیه ها پیشنهاد نشده بود که 114 بازی — آن را تمایل به ایجاد اقتصادی امتیازی یعنی دسفرال از 100 میلیون دلار از بازیکنان 2020 حقوق در صورت postseason است لغو و یا کوتاه با موج دوم coronavirus.

با این اتحادیه در حال حاضر در 114 بازی و MLB در 50 تا 60 — سابق بیش از حد بسیاری از برای فشار به مدت محدود تقویم دومی هم چند تا مسابقه یک نماینده نجومی وجود دارد که قابل تشخیص مسیر به یک متقابلا قابل قبول فصل به طور منظم در محله 80 بازی ها, بازی های برگزار شده بدون طرفداران و ابتدا در اطراف ژوئیه 1. که احتمالا خواهد بود, به دنبال گسترش, 14-تیم postseason بسته بندی تا پایان ماه اکتبر.

آن را هنوز هم برخی از مذاکره برای رسیدن به یک معامله. آخرین بار MLB پیشنهاد نجومی در اطراف است که طول آن 82-بازی پیشنهاد شد و همراه با کاهش شدید به بازیکنان حقوق با بزرگترین کاهش از رفتن به بازیکنان بدست آوردن پول بیشتر. MLB مخالفت آن را از دست دادن پول قابل توجهی برای هر بازی بدون طرفداران مگر اینکه بازیکنان به توافق های اضافی و کاهش حقوق و دستمزد; اتحادیه ابراز شک و تردید در مورد این ادعا و خواسته اسناد و مدارک.

82-بازی پیشنهاد جای تعجب نیست که رد شد توسط اتحادیه که در گیر آن مشاجره که این موضوع از بازیکن غرامت حل و فصل شد ماه مارس توافقنامه ای که به نام برای بازیکنان برای دریافت سرشکن سهام خود را در سال 2020 حقوق بر اساس تعداد بازیهای انجام شده است.

مفهوم شناور توسط MLB در دوشنبه مقطر به ذات خود روشن ساخته MLB شد حاضر به پرداخت بازیکنان فقط پول زیادی در سال 2020 و آن را تا به بازیکنان این که آیا آنها می خواهند برای به دست آوردن آن بیش از 50 بازی ها, 60, بازی 82 بازی یا 114 بازی.

قرار دادن یکی دیگر از راه: بازیکنان در مجموع پرداخت بیش از 50 بازی فصل در کامل سرشکن حقوق خواهد بود در همان محله خود را به عنوان مجموع پرداخت تحت شرایط 82-بازی پیشنهاد در کاهش حقوق. چه MLB هم جمعه شد نیروی بازیکنان در اصل به تصمیم بگیرد که آیا آنها ارزش بازی بیشتر و یا بیشتر پرداخت.

اما با MLB در حال حاضر سیگنالینگ تمایل خود را برای پرداخت بازیکنان خود را سرشکن حقوق (البته در شدت ناقص فصل) و اتحادیه به طور رسمی حاضر به امتیازات اقتصادی (البته در یکی باریک و احتمالی) این چارچوب است که در محل به صورت یک مولد را.

شاید MLB موافق به چند هفته دیگر ارزش بازی در سرشکن حقوق و یا نزدیک به آنها را. شاید این اتحادیه موافقت خود را بیشتر deferrals — که بعید است به اندازه کافی برای برآوردن صاحبان نگران جریان نقدی خود را — و یا با اکراه می پذیرد کوچک اضافی دور از کاهش پرداخت. شاید از طرف دیگر انگیزه — تمرکز بر بهبود بازیکنان راه به عامل ثروت — برای تکمیل معامله.

تقویم در حال حاضر تبدیل به یک متقابل دشمن از هر دو طرف که باعث می شود تا چند روز آینده حیاتی است. هفته اول ماه ژوئن در نظر گرفته شد نرم مهلت برای بازگشایی بهار آموزش در اواسط ماه ژوئن و برگزاری روز افتتاحیه در اطراف جولای 4, هر چند طرف می تواند ادامه مذاکره و فشار به عقب شروع می شود. هر هفته که می گذرد باعث می شود آن را مشکل تر برای رسیدن به هر دو هدف از یک نماینده فصل به طور منظم و گسترده درآمد, تولید, تکمیل postseason.

اما برای اولین بار در هفته در این مسیر به یک سال 2020 فصل — کوتاه فن کمتر و بدون خطر به شرکت کنندگان اما زنده و واقعی بیس بال, بازی های برگزار شده توسط عمده leaguers در لیگ برتر استادیوم با این وجود — نه تنها قابل مشاهده است اما دست یافتنی است.

جزئیات بیشتر در MLB:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>