MLB اتحادیه می دانم که آنها نمی توانند انصراف از فصل بیش از پول, اما آنها نمی توانند توافق بر سر پول

اما اختلاف بین MLB و اتحادیه مورد نظر 2020 فصل است که در حال حاضر به تاخیر افتاده است 9½ هفته با رمان coronavirus شیوع است و اساسا بیش از پول و در این راستا دو طرف باقی می ماند یک اقیانوس از هم جدا با زمان در حال اجرا ،

به عنوان ورزش وارد شده است در نظر گرفته شود آن مهلت یک هفته زمانی که یک توافق نیاز برای رسیده به راه اندازی “بهار آموزش 2.0” در اواسط ماه ژوئن و فصل به طور منظم در اطراف جولای 4 — آن را هنوز هم مشخص نیست که چگونه و یا اینکه آیا لیگ و اتحادیه می تواند پل تفاوت های خود را دریافت و بیس بال به عقب در این زمینه است.

در لیگ خود پیشنهاد هفته گذشته آن را تا به حال نام برای دور دوم کاهش به حقوق بازیکن در مقیاس کشویی با شدید ترین کاهش رفتن به بالاترین پرداخت بازیکن است. لیگ مخالفت آن را از دست دادن پول قابل توجهی برای هر بازی بدون طرفداران مگر اینکه بازیکنان به توافق های اضافی کاهش حقوق و دستمزد.

بازیکنان قبلا مورد توافق در ماه مارس به قبول سرشکن سهام خود را در سال 2020 حقوق بر اساس تعداد بازیهای انجام شده است. در 82 بازی فصل پیشنهاد شده توسط MLB این بدان معناست که بازیکنان را دریافت خواهید کرد تقریبا نیمی اصلی خود حقوق.

در این زمان اختلاف ناشی از این زبان مبهم در توافق: بازیکنان معتقدند این موضوع غرامت حل و فصل شد در حالی که صاحبان ادعا توافقنامه مربوط تنها به بازی با طرفداران در حال حاضر و بازی بدون نیاز به طرفداران دوم “حسن نیت” مذاکره به حساب عدم در ورزشگاه درآمد.

اتحادیه موضع شرکت — بدون بحث بیشتر بر حقوق — اطلاع پیشنهاد خود را در روز یکشنبه ، که پیشنهاد موجود تنها یکی از کوچک مالی امتیاز: بازیکنان موافق به تسلیم با بهره 100 میلیون دلار در سال 2020 حقوق متمرکز در بالاترین پرداخت بازیکن در صورت postseason لغو شده است یا کوتاه. این اتحادیه همچنین قاب گسترش postseason و یک پیشنهاد برای مسابقه یک خانه اجرا دربی و همه ستاره بازی در offseason به عنوان درآمد زای حوادث برای لیگ.

این اتحادیه همچنین پیشنهاد 100 میلیون دلار حقوق و دستمزد پیشرفته برای بازیکنان در شروع “بهار آموزش 2.0.” A $170 میلیون پیشبرد توافق در ماه مارس برنامه ریزی شده بود به پایان می رسد یکشنبه.

MLB نگرانی که موج دوم coronavirus در کولر آب و هوا سقوط می تواند به خطر اندازد postseason آن منبع اصلی درآمد است که یکی از دلایل لیگ پیشنهاد کوتاه فصل به طور منظم و یک postseason موجود در اکتبر. بازیکنان, اما, کسب درآمد بیشتر در حقوق برای هر فصل به طور منظم بازی بر اساس pro rata قرارداد از ماه مارس که مطلع پیشنهاد خود را به صورت اضافی در 32 بازی (آغاز ژوئن 30) و یک postseason تحت فشار قرار دادند به ماه نوامبر است.

اتحادیه انتخاب کردن پیشنهاد در ضمن نام برای بازیکنان که انتخاب می کنید به بازی در سال 2020 به توان به دو دسته تقسیم کرد: کسانی که تلقی معرض خطر (برای مثال به دلیل موجود شرایط پزشکی) و یا کسی که با کسی زندگی تلقی می شود در معرض خطر خواهد دریافت دو حقوق و دستمزد خود را و تعلق خود را به زمان سرویس در حالی که کسانی که نمی دیدار با کسانی که معیار دریافت خدمات بار اما نه پرداخت اگر آنها را انتخاب کردن.

مربوطه پیشنهاد از MLB و اتحادیه برگ ورزش هنوز هم نیاز به دستیابی به موفقیت بزرگ در مذاکرات اقتصادی. دلیل اصلی برای خوش بینی است که به اشتراک گذاشته شده است که درک گزینه های هسته ای — کشتن 2020 فصل در یک نزاع بر سر پول خواهد عواقب ویرانگر برای ورزش هر دو در کوتاه مدت و بلند مدت.

هفته اول ماه ژوئن در نظر گرفته شد تنها یک نرم مهلت برای اواخر ژوئن و اوایل جولای شروع فصل به طور منظم و طرف می تواند ادامه مذاکره و عقب راندن هدفمند روز افتتاحیه. اما هر هفته که می گذرد باعث می شود آن را مشکل تر برای رسیدن به هر دو هدف از یک دیگر فصل به طور منظم (به حداکثر رساندن بازیکنان سرشکن پرداخت) و گسترش و تكميل postseason (به حداکثر رساندن صاحبان درآمد).

در حال حاضر که این اتحادیه به طور رسمی مطرح شده امکان معوق حقوق — چیزی است که بسیاری در صنعت پیش بینی می شود بخشی از هر گونه توافق — آن را حس برای که به یک خیابان از آینده مذاکرات, شاید untethering آن را از احتمالی از دست داده و postseason و/یا گسترش میزان برای کمک به تیم نگران جریان نقدی. اما این به تنهایی به احتمال زیاد نمی خواهد به اندازه کافی برای برآوردن صاحبان.

به عنوان اتحادیه در حال حاضر در انتظار MLB پاسخ به خود را دارد پیشنهاد طرف باقی می ماند فلسفی مخالف خود به باورهای هسته ای با صاحبان اصرار آنها را از دست دادن میلیاردها دلار در سال 2020 بدون حقوق و امتیازات و اتحادیه اصرار بازیکنان را قبول نمی کند تمام خطر سلامت و همچنین حمایت مالی از صاحبان ضرر و زیان به بازی در سال 2020 است.

با یک راه طولانی برای رفتن به یک توافق و یک زمان کوتاه به وجود آوردن راه رو به جلو باقی مانده است دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای دیدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>