MLB اتحادیه قطع مذاکرات به عنوان امید به توافق رسیدن به یک پایان آشکار

در بیانیه شنبه شب بازیکنان MLB انجمن, مدیر اجرایی, Tony Clark نشان داد بازیکنان شد رد پیشنهاد MLB ساخته جمعه برای 72-بازی فصل که بازیکنان می شده اند و تضمین 70 درصد از آنها سرشکن حقوق و خواهد هیچ counterproposal. در واقع کلارک گفت: بازیکنان انجام شد مذاکره — دوره.

“بیشتر گفت و گو با لیگ خواهد بود بیهوده” کلارک در بیانیه ای گفت:. “از آن زمان به بازگشت به کار. به ما بگویید هنگامی که و که در آن.”

بیس بال به مدت طولانی به نظر می رسد رهبری نسبت به اين نتیجه با کمیساریای راب مانفرد عنوان شده در مارس 26 توافق بین دو طرف حاکم بر شرایط این ورزش را خاموش نگه داشتن قدرت برای دیکته کردن شرایط 2020 برنامه در غیاب دوم توافق بیش از شرایط اقتصادی است. MLB مورد نیاز خواهد بود به پرداخت بازیکنان خود را کامل سرشکن حقوق برای سال 2020 بر اساس تعداد بازیهای انجام شده است.

در یک سری از پیشنهادات و counterproposals ابتدا در اواخر ماه مه از طرف ساخته شده تلاش برای پل تفاوت های خود را بیش از 2020 حقوق. بازیکنان بر این باورند که آنها حق دارند برای خود سرشکن حقوق عنوان شده در مارس توافق; MLB معتقد مختلف اقتصادی حساب مورد نیاز است با توجه به این که در این فصل برگزار خواهد شد بیشتر و یا به طور کامل و بدون طرفداران, محروم کردن تیم در ورزشگاه درآمد.

“بازیکنان باقی می ماند و ایران در موضع خود را که یک روز کار ارزش روز پرداخت” بروس مایر اتحادیه سرب مذاکره کننده نوشت: در نامه ای به MLB در روز شنبه. “داده های خود را ادامه داد و اصرار بر صدها میلیون دلار در پرداخت های اضافی کاهش فرض می کنیم این مذاکرات به پایان رسیده است.”

در نامه خود مایر خواستار MLB تنظیم شرایط 2020 فصل و اطلاع رسانی به بازیکنان نزدیک از کسب و کار دوشنبه.

“اگر آن قصد خود را به طور یک جانبه تحمیل یک فصل ما دوباره درخواست کنید که شما به ما اطلاع و ما اعضای چگونه بسیاری از بازی شما قصد دارید به بازی و هنگامی که و که در آن بازیکن باید گزارش” نامه به عنوان خوانده شده. “این ناعادلانه است که به ترک بازیکنان و طرفداران حلق آویز در این نقطه است.”

MLB آن نشان داده است حاضر است در صورت عدم مقابله به استفاده از قدرت خود را به مجموعه ای از شرایط 2020 فصل شناور ایده 48 – به 54-بازی فصل. با ورزش در حال حاضر به ظاهر سر به سمت این گزینه به طور پیش فرض برنامه احتمالا آشکار خواهد شد در روزهای آینده با بازیکنان به زودی برای برگزاری فشرده دوم بهار آموزش — که حدود سه هفته پیش از روز افتتاحیه در اواسط تا اواخر ماه جولای.

نیویورک پست گزارش داد که روز شنبه که MLB کمال یک تلویزیون جدید حقوق مقابله با ترنر ورزشی است که یکی از آن مسابقات قهرمانی لیگ سری در شبکه است. این روزنامه با استناد به منابع ناشناس گزارش داد که دقیق شرایط قرارداد شد اما آنها انتظار می رود به “افزایش قابل توجهی از 350 میلیون دلار در هر فصل است که ترنر پرداخت شده بود.”

در بیانیه خود, Clark اشاره شده “گزارش های جدید در مورد MLB را در تلویزیون ملی حقوق بشر” در استناد به همین دلیل این اتحادیه معتقد است که بیشتر پرداخت امتیازات “خواهد بود و اساسا ناعادلانه است.” بازیکنان بیشتر بود بلانت در رسانه های اجتماعی: “اما بیس بال در حال مرگ است!” Philadelphia Phillies outfielder اندرو McCutchen توییتی sarcastically.

به عنوان یک نتیجه از بن بست اتحادیه است که انتظار می رود به برداشت آن پشتیبانی گسترده ای برای, 16-تیم postseason. این اتحادیه همچنین ممکن است تنظیم یک شکایت است که چالش های MLB حرکت رقیب را شکست خورده در آن تعهد به نیت تلاش به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است.

قبل از اینکه فصل شروع می توانید دو طرف هنوز هم باید رسیدن به توافق بر سلامت و پروتکل های ایمنی برای بازی در یک بیماری همه گیر. MLB مخالفت این postseason باید بپیچید تا قبل از پایان ماه اکتبر از ترس موج دوم coronavirus در پاییز می تواند قطع یا لغو postseason.

بنبست بر شرایط اقتصادی برای سال 2020 به ارمغان می آورد بیس بال روابط کار به پایین ترین نقطه خود را از این بازیکن اعتصاب 1994-95 و حاکی از یک حماسه زشت مبارزه در سال 2021 بیش از شرایط جدید توافق دسته جمعی.

جزئیات بیشتر در MLB:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات