MLB اتحادیه به نظر می رسد در رسیدن به یک معامله برای سال 2020 فصل پس از صاحبان تن در سرشکن حقوق

این خبر یک روز پس از کمیسر راب مانفرد پرواز به آریزونا برای ملاقات حضوری با مدیر اجرایی اتحادیه تونی کلارک در آخرین تلاش خندق به اعتصاب یک معامله و دو روز پس از مانفرد ESPN گفت: در طول یک ضبط مصاحبه بود که او “اعتماد به نفس” وجود دارد خواهد بود یک سال 2020 فصل و ناتوانی در رسیدن به یک معامله یک “فاجعه برای ما بازی کند.”

“ما در سمت چپ آن جلسه [در آریزونا] با به طور مشترک توسعه یافته چارچوب است که ما توافق می تواند مبنای توافق و موضوع را به گفتگو با ما مربوطه تشکیل” مانفرد گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “… مطابق با صحبت های ما دیروز من تشویق باشگاه ها به جلو حرکت کند و به من اعتماد تونی انجام همان.”

اگر یک معامله رسیده است در روزهای آینده بازیکنان گزارش می تواند به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده برای یک “بهار آموزش 2.0” مدت حدود سه هفته با یک روز افتتاحیه در نیمه دوم ماه جولای. این ورزش شده است به طور موثر تعطیل توسط رمان coronavirus همه گیر پس از بهار, آموزش, بازی, شد, متوقف, مارس 12. 2020 فصل برگزار خواهد شد حداقل در ابتدا بدون فن.

MLB 60-بازی پیشنهاد نام برای بازیکنان پرداخت می شود کامل سرشکن سهام اصلی خود 2020 حقوق. این اتحادیه انتظار دارد که سعی به مذاکره فصل-ظهر رو به بالا با تقویم ترک اتاق را برای یک فصل به طور منظم تا 75, بازی, به دنبال گسترش, 16-تیم postseason. MLB شده است سازگار و گفت که می خواهد postseason موجود در اکتبر به عنوان مخالف به هل دادن آن عمیق تر به پاییز یا زمستان به دلیل ترس که موج دوم coronavirus می تواند منجر به لغو آن.

این اتحادیه ساخته شده بود آن را روشن بازیکن را نمی خواهد قبول هر گونه توافق که هیچوقت آنها را کسب کامل سرشکن حقوق برای سال 2020 — ساختار مذاکره به مارس 26 توافق بین دو طرف حاکم بر شرایط خاموش کردن. بازیکنان باید شرکت برگزار شد در حقوق از طریق مذاکره با وجود MLB مداوم ادعا تا حد زیادی کاهش درآمد حاصل از فن بازی های رایگان مورد نیاز بازیکنان به پذیرش بیشتر کاهش پرداخت.

MLB را امتیازی سرشکن حقوق نمایندگی دستیابی به موفقیت است که اجازه مذاکرات برای احیا شود را تنها چند روز پس از این اتحادیه به طور موثر به پایان رسید آنها را — با کلارک گفت: در بیانیه ای اعلام کرد: “[F]urther گفت و گو با لیگ بيهوده خواهد بود. از آن زمان به بازگشت به کار. به ما بگویید هنگامی که و که در آن.”

کلارک بیانیه منعکس اتحادیه تشکر و قدردانی که مانفرد تا به حال قدرت به عنوان مشخص شده در مارس توافق به مجموعه شرایط 2020 فصل به طور منظم در غیاب ایران به عنوان طولانی به عنوان بازیکنان پرداخت شد و بهمان. دو هفته قبل از آن به عنوان یک مذاکره شگرد MLB تا به حال نشانه تمایل خود را برای اجرای 48 – به 54-بازی فصل — اگر آن را هرگز به طور رسمی آن ارائه شده است.

این اتحادیه ساخته شده بود آن را پاک از هر گونه تلاش توسط Manfred به پیاده سازی یک فصل به طور یک جانبه خواهد بود ملاقات با شکایت مدعی MLB تا به حال موفق به ملاقات با این استاندارد نیز مذاکره به مارس توافقنامه ساخت یک “حسن نیت و تلاش” را به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است.

به عنوان بخشی از آن پیشنهاد جدید یکشنبه, MLB خواسته اتحادیه به چشم پوشیدن از حق خود را به فایل که شکایت. یک منبع آشنا با اتحادیه موضع گفت: در حال توافق برای انجام این کار است.

لیگ سه قبلی پیشنهاد هر یک نام برای بازیکنان به قبول پرداخت های اضافی کاهش, با, ترین, پیشنهاد, آینده, ژوئن 12, تضمین بازیکنان 70 درصد از آنها سرشکن حقوق با یک فرصت به را تشکیل می دهند به 83 درصد اگر postseason به اتمام است.

حداقل از لحاظ تئوری صاحبان ضرر و زیان پرداخت کامل سرشکن حقوق می تواند تا حدی ساخته شده از طریق درآمد اضافی از گسترش postseason شبکه تلویزیونی قرارداد که برای تولید مقدار از این صنعت درآمد. MLB پیشنهاد کردند برای گسترش postseasons در هر دو سال 2020 و 2021.

به دلیل عمیق تلخی که مشخص است این مذاکرات که فرو روابط کار در ورزش به پایین ترین نقطه خود را از 1994-95 بازیکنان اعتصاب, این امر می تواند عاقلانه به فرض معامله قبل از یکی است که در واقع به امضا رسید.

این موضوع از سمت راست برای تنظیم یک شکایت در خصوص باقی می ماند یک نقطه چسبیده به اتحادیه پیشنهاد کرده است به عنوان بسیاری از 114 بازی در آن پیشنهاد اولیه و رهبری آن معتقد است بخشی از MLB استراتژی در ساخت تدریجی بهبود یافته ارائه می دهد اتحادیه به وضوح نمی خواهد قبول بود که در اثر اجرا ساعت مذاکره به منظور به بازی چند بازی به عنوان امکان پذیر است.

در همان زمان MLB صاحبان در حال حاضر خیره در ضرر و زیان قابل توجهی در این سال با توجه به عدم در ورزشگاه درآمد می تواند بلک در تصویب یک قرارداد است که موضوع آنها به احتمال شکایت حمل یک پنالتی تا 1 میلیارد دلار شد آنها را از دست بدهد.

گسترش روز افزون ویروس ها در هفته های اخیر در سراسر کمربند خورشید — متحده است که خانه را به بیش از به عنوان یک سوم از تمام تیم های لیگ برتر — نشان دهنده یکی دیگر از چالش های مهمی به بازی بیس بال در سال 2020 است.

هنوز هم در طول چند روز بیس بال رفته از یک “فاجعه” به “به طور مشترک توسعه یافته در چارچوب” که “می تواند پایه” از یک معامله. و آن را به ارمغان می آورد این ورزش نزدیک شده است به برگشت در این زمینه پس از کاکتوس و گریپ فروت لیگ بودند توقیف بیش از سه ماه پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات