MLB پیشنهاد ایمنی طرح را پوشش می دهد که همه چیز را از دانه آفتابگردان به صف کارت مبادلات

از آن فکر می کنم این راه: نقاب بازیکنان که مجاز نیست به تف یا پنج بالا نشسته حداقل شش فوت دور از یکدیگر در ستاره شرق و حتی ریختن به داخل غرفه به عنوان لازم است.

67-صفحه سند یک کپی از آن به دست آمده توسط واشنگتن پست منوط به تصویب در لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط و بعید است آن را به سادگی می توان لاستیک مهر. هر عنصر می تواند به بهینه سازی و یا نگهداری به مذاکرات و ادامه در هفته آینده. به علاوه این پیشنهاد را نشانی از آنچه انتظار می رود به یک نقطه sticking در مذاکرات: چه بازیکنان پرداخت می شود باید بازی بود صحنه بدون طرفداران, یک برنامه است که صاحبان می گویند به شدت محدود خواهد درآمد.

هنوز سند — لقب “2020 عملیات کتابچه راهنمای کاربر” — فراهم می کند با دقت و برنامه ریزی دقیق که در نظر بگیرید تقریبا هر تعامل در ورزش از استفاده از توپ بیسبال است که لمس شده است توسط بیش از یک بازیکن اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن در ستاره شرق, از بین بردن مشترک ظروف آب و دلسرد دوش گرفتن در باشگاه امکانات.

“این اندازه گیری طراحی شده برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به معرفی COVID-19 به امکانات باشگاه و برای محافظت از افراد تحت پوشش و خانواده های آنها از جمله در معرض خطر افراد” این پیشنهاد گفت. “این اقدامات باید همراه با تلاش این افراد برای به حداقل رساندن خود فرد و جامعه در خطر است.”

بهار که می تواند شروع در ماه ژوئن آغاز خواهد شد با یک غربالگری کامل از تمام بازیکنان و مربیان و ضروری پرسنل که پیشنهاد توصیف به عنوان “پوشش افراد است.” هر باشگاه مجاز خواهد بود فقط 50 بازیکن در بهار آموزش و هر یک از این بازیکنان و همچنین مربیان و سایر پرسنل از جمله محل باشگاه وانجمن مسئولین و کارکنان آموزش — خود را متوسط بررسی می شود; با توجه به ویروسی آزمون یا با یک سواب بینی و یا از طریق بزاق و خون کشیده شده و پس از آن می تواند برای بررسی آنتی بادی است.

هیچکس نیست که در دمای بالاتر از 100 درجه خواهد بود و مجاز به یک مرکز یا در بهار آموزش و یا در طول فصل به طور منظم. چنین افرادی خواهد بود بلافاصله جدا شده از بدون علامت بازیکنان و پرسنل و ارزیابی توسط پزشکان است. هر بازیکن یا حمایت از پرسنل که تست مثبت برای coronavirus مورد نیاز خواهد بود برای منزوی کردن و حرکت از خانه خود را دیگر نسبت به دریافت مراقبت های پزشکی است. در این سند همچنین فراهم می کند یک برنامه برای تماس با ردیابی باید یک بازیکن و یا دیگر پرسنل تست مثبت و همچنین به عنوان پروتکل برای در معرض خطر افراد است.

بازیکنان و پرسنل که در حال حاضر به عنوان بدون علامت خواهد همچنان به درجه حرارت خود را چک دو بار در روز و را “منظم” آزمون برای coronavirus هر چند پیشنهاد نمی مشخص کردن تعداد تست های دیگر از به می گویند که آنها رخ می دهد “چند بار در هر هفته است.” تست آنتی بادی ادامه خواهد داد “در مورد یک بار در ماه.” MLB برنامه ای برای استفاده از یک ضد دوپینگ آزمایشگاه در ایالت یوتا است که موافقت کرده است برای منحرف کردن بخشی از تسهیلات خود را به کروناویروس تست که این پیشنهاد می گوید مطمئن می سازد که بیس بال را آزمایش تاثیر نیست تست عمومی در یک جامعه خاص.

این پیشنهاد نیز ارائه می دهد تست برای افرادی که در زندگی خود با بازیکنان و دیگر کارکنان نیز برای “بهداشت و درمان کارگران و یا دیگر اولین پاسخ دهندگان در باشگاه’ صفحه اصلی شهرستانها به عنوان خدمات عمومی.” آن مانع بازیکنان و دیگر پرسنل از جمع آوری در گروه های دور از در ballpark و هشدار در مورد تاثیر رفتار غیر مسئولانه.

“این اقدامات بی دقتی از یک عضو تیم اماکن کل تیم (و خانواده های آنان) در معرض خطر” آن را می خواند.

آموزش بهار برگزار خواهد شد در مراحل آغاز با گروه تمرینات متناوب در طول روز در برخی از تیم ها در صفحه اصلی ballparks اگر قوانین محلی اجازه آن دیگران در بهار امکانات آموزشی در فلوریدا و آریزونا. فاز دوم اجازه می دهد برای گروه بزرگتر تمرینات و داخل بازی تیم ملی و بهار آموزش خواهد نتیجه گیری با یک “تعداد محدودی از نمایشگاه های بین باشگاه است.”

طرح برای چگونه فصل خواهد بود انجام شده به شدت تغییر می دهد چگونه یک اتحادیه عمده خواهد رفتن در مورد روز خود را. بازیکنان در حال عادت به خوردن با هم و lounging در نیمکتها در محل باشگاه وانجمن و بسیاری از پایبندی به قبل و postgame مراسم که شامل اشکال مختلف درمان فیزیکی است. اما این پیشنهاد به طور خاص می گوید: “استفاده از تمام سونا بخار اتاق استخرهای آب درمانی و سرما درمانی اتاق ممنوع است برای سال 2020 فصل است.”

این سند نشان می دهد که اگر یک باشگاه است که قادر به ارائه بازیکن با قالبهای هستند که حداقل شش فوت از هم جدا باید آن را ارائه موقت باشگاه وانجمن است که می تواند خانه برخی از بازیکنان و اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله. در حالی که بازیکنان نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک زمانی که رقابت و یا مصرف پنبه حلاجی تمرین پنبه حلاجی تمرین کوزه می پوشیدن ماسک و استفاده از محیط داخلی و پنبه حلاجی شده قفس بخشی از زندگی روزمره برای تقریبا تمام روزمره بازیکنان خواهد بود دلسرد شده است. کوزه را شخصی مجموعه ای از توپ بیسبال برای استفاده در اغل گاو یا حشم جلسات.

هنگامی که بازی شروع آنها احساس viscerally مختلف — از هیچ بیرون از شهر scoreboards اجتماعی فاصله برای سرود ملی به ممنوعیت تبادل ترکیب کارت ها را به پایه مربیان خواسته به چت خصوصی با پایه دونده. یک بازی بیس بال با هیچ تف? بله که شامل دانه های آفتابگردان به یک جزء اصلی برای بسیاری از مدرن ballplayers.

بازیکنان و مربیان “باید هر تلاش برای جلوگیری از دست زدن به صورت خود را با دست خود (از جمله به نشانه), دور پاک کردن عرق خود را با دست خود و انگشتان دست و سوت زدن با انگشتان دست خود را, و غیره.” هیچ بت پسران و یا بت و توپ است که قرار است در بازی و لمس چندگانه بازیکنان — groundout یک رله پرتاب خواهد بود برداشته شده و برای رد و بدل جدید بیس بال.

“پس از یک از بازیکنان به شدت دلسرد از پرتاب توپ در اطراف زمین زیر کشت” سند خواند.

هیچ یک از این تغییرات به بازی و آماده سازی تضمین شده اتفاق می افتد باید یک فصل در نهایت تلقی می شود امکان پذیر است. لیگ و اتحادیه در حال انتظار برای مذاکره هر گونه تغییرات احتمالی در هفته آینده. مقامات انتظار نداریم که به بحث در مورد اقتصاد کوتاه فصل — به طور بالقوه بازی به طور کامل و بدون در فرد طرفداران — تا سلامت و ایمنی پروتکل توافق شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im