MLB بینی می گویند متس می تواند یکی از بازی بیس بال, بهترین تیم. در اینجا به همین دلیل است.


پیت آلونسو مقدار زیادی از قدرت و غیره می کند نیویورک تبادل کارکنان. (مریم Altaffer/AP)

بالا مدعی ورود بیس 2020 فصل بیشتر آشکار است. لس آنجلس داجرز تازه کردن خرید های خود را از Mookie بتی و آینده خاموش 106-برنده فصل به طور گسترده ای از فکر به عنوان علاقه مندی ها برای برنده سری جهانی با نیویورک یانکیز (که برنده 103 بازی فصل گذشته) نه چندان دور در پشت. و بله, Houston Astros باید از فکر به عنوان رقیب بیش از حد حتی اگر آنها باقی می ماند درگیر در تقلب و رسوایی که در موعد مقرر خود تا سال 2017 قهرمانی را اجرا کند.

اما یک تیم چوب را در بالای بسیاری از پیش بینی ها: متس نیویورک, یک باشگاه که رفت 86-76 فصل گذشته و تا به حال سه مدیران پس از پایان 2019 مبارزات انتخاباتی. نه تنها متس انتظار می رود برای پایان دادن به سه سال postseason خشکسالی در سال 2020 هستند در واقع پیش بینی شده برای برنده شدن در این لیگ ملی شرق یک بخش که شامل حاکم جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن.

توسط برخی از محاسبات متس هستند هفتم با استعداد ترین تیم در رشته و دوم با استعداد ترین در لیگ ملی.

شاید خوش بینانه ترین فصل به طور منظم طرح ریزی برای نیویورک می آید از خاک رس Davenport, بیس بال sabermetrician که شرکت تاسیس بیس بال دفترچه در سال 1996. روش خود را بر اساس کامپیوتری بینی برای عملکرد نرخ و برآورد زمان پخش, نتیجه گیری متس را برنده 93 بازی در سال 2020 بیش از پنج اتباع و هشت بیش از آتلانتا بریوز که برنده این بخش در دو سال گذشته. بسیاری از خوشبینی سوخت رسانی این پیش بینی ها می آید از نیویورک تبادل کارکنان است که انتظار می رود یکی از بهترین ها در بیس بال.

“این متس بهترین تبادل نظر در ملی, لیگ” داونپورت گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “یعقوب deGrom نوح Syndergaard و مارکوس بود که جلوی چرخش خواهد ایستادگی در برابر کسی و نیویورک چهارم و پنجم شروع ریک Porcello و استیون Matz هستند بهتر از هر چهارم و پنجم استارت در بخش.”

آن را سخت به استدلال می کنند که با نقطه. DeGrom برنده متوالی, NL, Cy, جوان, جوایز, led لیگ در strikeouts (255) در فصل گذشته و یکی از بهترین تغییر-یو پی اس در بازی, برگزاری batters به .185 متوسط در-خفاش ها, پایان روز است که زمین در سال 2019. او کشویی نیز گه; بیش از یک سوم از 286 در خفاش در برابر او که به پایان رسید که با زمین در فصل گذشته بودند strikeouts. Syndergaard نهم بود با ارزش ترین لیگ ملی پارچ 2019 با توجه به FanGraphs (4.4 برد بالا تعویض) و انتظار می رود برای تولید اعداد مشابه در سال 2020 است.

بود به دست آورد از Toronto Blue Jays midseason زده از 60 مورد در 59⅔ نوبت برای متس حرفه ای-سرعت بالا است. آن سه به علاوه Porcello (2.1 بینی fWAR در سال 2020) و Matz (2.1 بینی fWAR در سال 2020) را FanGraphs طرح متس به سوم-بهترین شروع تبادل کارکنان در بیس بال انتهایی تنها یانکی ها و اتباع.

پارچ (2020 داونپورت بینی) W L IP عصر بنابراین BB
یعقوب deGrom 17 9 200.7 3.23 248 61
نوح Syndergaard 14 11 177.7 3.84 182 61
مارکوس بود 14 11 179.3 3.87 160 66
ریک Porcello 13 11 184.7 4.19 168 51
استیون Matz 11 11 159.3 4.37 151 60

FanGraphs پروژه های متس برنده خواهد شد 88 بازی و NL East پايان دوم در لیگ به داجرز که پیش بینی شده برای برنده شدن در 97 بازی.

در حالی که FanGraphs’ پیش بینی مانند متس’ چرخش سیستم نیز تحت تاثیر قرار نیویورک اغل گاو یا حشم توضیح داد دن Szymborski خالق فشرده طرح سیستم سوخت که این برآورد بر روی FanGraphs.

“فشرده می بیند [نزدیک] ادوین دیاز به عنوان یک bounce-back نامزد این سال” Szymborski گفت. “فشرده برآورد که چگونه بسیاری از خانه اجرا می شود باید اجازه داده شده بر اساس ثانویه آمار مانند خروج سرعت و زاویه پرتاب و دیاز یکی از این کوزه که تا به حال یکی از بزرگترین تفاوت بین چگونه بسیاری از خانه اجرا می شود به آنها اجازه داد نسبت به آنچه آنها باید اجازه داده اند. آن را نمی بیند و به او اجازه می دهد بیش از دو خانه اجرا می شود در نه نوبت دوباره در سال 2020 است.”

در سال گذشته 27 درصد از flyballs ضربه در برابر دیاز شد خانه اجرا می شود, حرفه ای, نرخ بالا و تقریبا دو لیگ متوسط (15 درصد) منجر به پف کرده 5.59 عصر. اگر دیاز با تجربه لیگ میانگین نتایج به توپ در بازی و یک لیگ برتر-میانگین توالی از توپ در بازی (همچنین به عنوان شناخته شده فیلدینگ مستقل تبادل یا FIP), دوران خود را به رها کردن 4.51. آن را رها و حتی بیشتر به 3.07 با جایگزین کردن خانه خود را اجرا و در مجموع با برآورد که چگونه بسیاری از خانه اجرا می شود او باید اجازه داده اند با توجه به تعداد flyballs او تسلیم در حالی که با فرض لیگ میانگین هومر-به-flyball درصد (رود FIP).

دیاز مهارت تعاملی عصر که برای تنظیم نوع توپ در بازی بود 2.63 در 2019, نهم, بهترین مارک میان مسکن که تن به تن حداقل 50 نوبت. به همین دلیل یک سیستم مانند فشرده در انتظار باز گشت برای دیاز.

در علاوه بر این به خود نزدیک تر کردن’ اغل گاو یا حشم را تکیه ست, Lugo, Dellin Betances براد Brach Jeurys Familia, جاستین ویلسون و رابرت Gsellman مجموعه ای از اسلحه است که انتظار می رود به کمک یک ترکیب 5.1 برنده بالا جایگزینی در سال 2020 با توجه به FanGraphs پنجم-بالاترین پیش بینی اغل گاو یا حشم تولید.

بیشتر وجود دارد. بیس بال دفترچه خود پرده برداری کرد PECOTA بینی که با توجه به سایت باید بهتر برآورد مهارت بازیکن و پیش بینی عملکرد “با تمرکز بر درک کلی مهارت هر جزء آمار هر دو در داخل و پخش در سراسر بیس بال.” این روش جدید همچنین دارای متس به عنوان بهترین تیم در NL East, طرح نیویورک به پیروزی 88 بازی ها یکی بیشتر از اتباع و پنج بیش از بریوز. نیویورک داده شده است 48 درصد شانس برای برنده شدن در این بخش 10 درصد بالاتر از واشنگتن است.

“این متس به دنبال نزدیک توسط Cincinnati Reds هستند نرمترین بخشی مورد علاقه خود را از PECOTA دیدگاه” گفت: هری Pavlidis مدیر تحقیقات و توسعه بیس بال دفترچه و بنیانگذار زمین اطلاعات فراهم می کند که زمین f/x اطلاعات به سایت های مانند FanGraphs بیس بال دفترچه و بروکس بیس بال. “اما چیزی که PECOTA دوست دارد بیشتر در مورد متس خود را تبادل. دفاع به نظر می رسد subpar و جرم متوسط است, اما آن را به عنوان تنظیم شده است در حال حاضر فهرستی است که به اندازه کافی خوب برای متس به بیرون می آیند در بالای اتباع به حداقل یک مدعی برای تقسیم و یکی از بهتر غیر طفره زن تیم در لیگ. “

یک hitter وظیفه در متس’ فهرستی است که به وضوح بالاتر از حد متوسط است که برای اولین بار baseman پیت آلونسو. او دریافت 29 از 30-محل رای در مسیر به 2019, NL, تازه کار جایزه سال پس از حلاجی .260 با 53 صفحه اصلی اجرا می شود (که تا کنون توسط یک تازه کار) و 120 RBI. تنها مایک ماهی قزل آلا (آل MVP) مسیحی Yelich, Nelson Cruz و کودی Bellinger (NL MVP) بودند بهتر از آلونسو در ضربه زدن به پایگاه های اضافی. او به خود جلب کرد یک پیاده روی در بیش از 10 درصد از بشقاب خود را ظاهر (لیگ به طور متوسط کمتر از 9 درصد) و ایجاد اجرا می شود در یک رای 43 درصد بالاتر از میانگین پس از حسابداری برای لیگ و پارک اثرات. چشم انداز خود را برای سال 2020 است فقط به عنوان روشن است.

“این سیستم را دوست دارد Alsonso. PECOTA به نظر می رسد او را به عنوان یکی از برتر قدرت hitters در بازی” Pavlidis گفت. “او نشان داده است توانایی برای ضربه زدن به قدرت در همه جا بوده و نسبت به سن خود و او پیاده می رود به اندازه کافی برای جلوگیری از مقدار رگرسیون. PECOTA قطعا نمی کند و توجه او را به عنوان یک fluky hitter. قدرت واقعی است.”

بقیه ترکیب همچنین دارای برخی از نقاط روشن. جف مک نیل و مایکل Conforto هر رود به کمک حداقل سه برد بالا تعویض بازیکن در سال 2020 با رابینسون Canó براندون Nimmo (اگر سالم), J. D. Davis و ویلسون راموس همچنین بازی بالاتر از سطح جایگزینی. اگر یکی یا بیشتر از آنها را به گرم کردن می تواند بیش از خود را در حال حاضر رفیع انتظارات.

“وجود دارد یک هدف و آن را به برنده سری جهانی” Alsonso گفت: در SNY. “من می خواهم به جشن در یک رژه شناور, مست به عنوان جهنم جشن با پسر من. که این هدف است. من می خواهم به داشتن اوقات خوب با همه جشن, برگزاری, تا جایزه. وجود دارد بسیاری از مردم که کار سخت و وجود دارد بسیاری از هم تیمی های من است که سخت کار می کنند و همچنین طرفداران سزاوار است که به عنوان خوبی. ما در حال رفتن به کار به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم و ما در حال رفتن به فشار آن را به اتفاق می افتد.”

حداقل سه طرح ریزی سیستم نیست حاضر به شرط بندی در برابر آنها.

ادامه مطلب MLB پوشش:

David Ortiz می گوید Astros whistleblower مایک Fiers به نظر می رسد مانند یک دله دزدی’

هارون قاضی می گوید Astros باید محروم از سال 2017 به عنوان آنجا که آنها خواهان کسب آن’

‘Astros بودن چیز کمی لیگ به خاطر تیم MLB را ‘نه قوانین بازی’

نفرت آنها را همه شما می خواهید, اما آستروس می تواند در جهان سری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>