MLB اتحادیه بازیکنان رسیدن به توافق در زمان سرویس حقوق و تازه پیش نویس

به عبارت دیگر استفاده از یک مثال برجسته آن است که ممکن است Mookie بتی سابق MVP حق fielder the Boston Red Sox معامله به لس آنجلس داجرز ماه گذشته ممکن است هرگز به نظر می رسد در یک فصل به طور منظم بازی برای داجرز. بتی, 27 است یک سال از رسیدن به رایگان آژانس و معامله زده شنبه شب تضمین او وجود دارد خواهد شد تا پایان سال 2020 حتی اگر هیچ بیس بال در این فصل است.

“خدمات زمان بود که نقطه کانونی” برای بازیکنان MLB بازیکنان ارتباط رئیس تونی کلارک گفت. “حفظ زمان سرویس در سیستم ما تحت هر شرایطی.”

معامله گرد هم آمدند و پس از حدود دو هفته از مذاکرات بین MLB و اتحادیه و تکمیل شد در پایان چه خواهد شده اند بیس بال را در روز افتتاحیه. ورزش تعطیل شد مارس 12, زمانی که کمیسر راب مانفرد معلق بهار آموزش و اعلام کرد دو هفته تاخیر از شروع فصل به طور منظم با کروناویروس تهدید تبدیل شدن به طور فزاینده وخیم.

که تاخیر در حال حاضر گسترش از طریق حداقل تا پایان مارس و در حالی که بیس بال هنوز هم امیدوار به بازی های کوتاه نجومی و postseason در سال 2020 وجود دارد برخی از نگرانی ادامه داد: گسترش ویروس می تواند منجر به لغو این فصل است.

به عنوان بخشی از معامله ورزشی گزارش صاحبان پیشرفت خواهد کرد و بازیکنان $170 میلیون برای پوشش حقوق طریق ممکن است اما نمی خواهد که به پرداخت بیشتر اگر هیچ فصل و اتحادیه همچنین توافق کردند به شکایت از دست داده حقوق و دستمزد.

در ضمن معامله به MLB راه گریز برای کوتاه کردن تازه کار, پیش نویس از 40 دور به عنوان چند به عنوان پنج و تغییر آن از ماه ژوئن تا جولای.

طرف نه رسیدن به یک توافق در شرایط کوتاه بهار آموزش اگر وجود دارد یک 2020 فصل یا پیچیدگیهای ساخت یک برنامه. با این حال دو طرف را مورد بحث و بررسی بازی doubleheaders و کاهش تعداد روز به عنوان یک راه برای فشار بیشتر بازی ها به یک برنامه کوتاه و کسانی که مذاکرات ادامه خواهند داد.

ESPN روز جمعه گزارش داد که دو طرف توافق کردند 2020 فصل نمی خواهد شروع تا زمانی که محدودیت های مسافرتی برداشته شد و پزشکی و علمی جامعه توافق کردند که بازی نمی خواهد در برخواهد داشت خطر ابتلا به سلامت به بازیکنان و یا طرفداران. دو طرف همچنین توافق کردند که به نظر سنجی بازی در خنثی سایت در کمتر مناطق آسیب دیده و یا در خالی استادیوم اگر ممنوعیت تجمع جرم منع صفحه اصلی بازی با طرفداران.

“بازیکنان می خواهند به بازی. که آنچه انجام می دهند” کلارک گفت. “حتی اگر این بدان معناست که طرفداران خود را در حال تماشای در خانه. … ما باقی می ماند به عنوان خوش بینانه به ما می شود که ما قادر خواهید بود به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de