MLB اتحادیه بازیکنان ارشد در Astros اردوگاه می خواهد گسترده تر در گفتگو ثبت نام-سرقت

آنچه مورد بحث قرار گرفت در این بازدید ؟

“اگر من می خواستم همه بدانند که آنچه مورد بحث قرار گرفت در وجود من به حال شما بچه ها در این دیدار” کلارک گفت.

در حال آستروس نگران اقدامات تلافی جویانه در طول فصل به طور منظم?

“هنگامی که شما به نظرات عموم در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد در این زمینه, آن را سخت به چشم پوشی از آن.”

آیا آستروس ابراز نا امیدی با گفت و گو در اطراف بیس بال و چگونه بازیکنان دیگر را کارگردانی خشم خود را در آنها ؟

“من می دانم آن است که منعکس شده به عنوان یک نشانه-سرقت تکنولوژی موضوع است. اما حقیقت این است که تکنولوژی بحث می رود راه فراتر از آنچه در حال آمدن است از یک پخش اتاق.”

که آخرین نقطه چلیپا کلارک اظهارات. او در میانه قابل توجه یک تعادل ظریف به نمایندگی آستروس و لیگ های برتر’ 29 تیم های دیگر که ناراحت هستند که هوستون با استفاده از فن آوری به طور غیر قانونی سرقت علائم در سال 2017 و 2018. اتحادیه کمک کرده مذاکره ایمنی برای Astros بازیکنان شرکت کننده در لیگ اصلی بیس بال را بررسی است. در حال حاضر بسیاری از بازیکنان مخالف اند گفت: عدم مجازات برای Astros,’ بازیکنان یک اشتباه بود. MLBPA مسئول حفاظت از تمام بازیکنان و خاموش میشه اما یک تعداد انگشت شماری پیشنهاد کرده اند آستروس سزاوار به beaned.

کلارک می خواهد برای شروع یک مکالمه است که می رود فراتر از این مورد و استفاده از بازی در فن آوری است. این اتحادیه در گفتگو با MLB مورد تنظیم دسترسی فوری به در-بازی تصویری عملکرد پخش اتاق و چگونه نزدیک آن اتاق هستند به ستاره شرق. کلارک جمعه اشاره کرد که این مذاکرات بیشتر شد رسمی هفته گذشته است. اما بیس مسئله بیشتر او معتقد است که یک فرهنگ است که با استفاده از تکنولوژی و اعداد برای به حداکثر رساندن بهره وری و تغییر بازی.

“این تجلی خود را در چگونه بازیکن زمان سرویس در حال دستکاری. آن را تجلی خود را در یک راه است که ما شاهد سوء استفاده از مجروح لیست. آن را تجلی خود را [در راه] است که تاثیر این نوع از بازی که در حال بازی در زمین,” او گفت:. “بنابراین من می دانم که بسیاری از این عناوین می گویند:” نشانه-سرقت.’ اما حقیقت این است که این گفتگو در مورد فناوری بسیار بزرگتر از آن است.”

سنجیده از نظر او این بود که این فرهنگ منجر به استادانه درست شده ثبت نام-سرقت طرح در هوستون. او سپس گسترش آن رسیدن به رایگان آژانس خدمات-دستکاری زمان, حقوق داوری و بازیکن ارزیابی و گفت: “تعدادی از حرکت قطعات و افت آن قطعه است که تکنولوژی و افت که تکنولوژی در حال بردارید این است که چگونه ما در توسعه این فرهنگ از آن را خوب به انجام تمام این چیزها که بازی را تحت تاثیر قرار.”

کلارک صحبت در کلیات به عنوان او اغلب با رسانه ها اما او در توصیف این فرهنگ به عنوان “بسیار مشکل ساز است.” پیامدهای او مشخص شده اما مبهم هستند که تکنولوژی در حال استفاده به بی ارزش بازیکنان و دیکته کردن اقدامات خود در به خطر انداختن راه است. کلارک مشخص آستروس به عنوان “توبه,” “پرشور” و “متمرکز” حتی پس از عذر خواهی به طور گسترده ای panned. در حالی که هنوز ارائه جزئیات Clark می گویند آنها نگران اقدامات تلافی جویانه و ایمنی خانواده خود را.

“ما تا به حال گفتگو با لیگ در مورد مطمئن شوید که این تیم ایمنی است که فرد بازیکن ایمنی, ایمنی خانواده خود را به یک موضوع است حرکت رو به جلو” کلارک گفت. “هنگامی که من صحبت در مورد انسانی از بچه ها و من بحث در مورد انواع dialogue ما در طی چهار ساعت بدون شک وجود دارد که بازیکنان و خانواده خود را قادر به رفتن به و از در ballpark و با خیال راحت انجام است یک قطعه از پازل بیش از حد.”

MLBPA در سال های اخیر صرف آموزش بهار سفر برای هر تیم به صورت یک بسته-درب نشست. در این سال سعی کردم چیزی متفاوت, برگزاری یک گردهمایی برای اتباع واشنگتن و سنت لوئیس کاردینالز در خنثی سایت جمعه بعد از ظهر. این تیم در همان منطقه و رهبران اتحادیه فکر می کردم که خارج از تیم خود امکانات و اطراف بازیکنان از باشگاه های دیگر را جرقه بحث باز و صادقانه. انتظار این است که آنها را نگه دارید و حوادث مشابه برای تیم های که صرف فوریه و مارس آموزش در آریزونا.

اما این اتحادیه هنوز هم احساس نیاز به بازدید از Astros به صورت جداگانه و دلایل که کاملا روشن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>