MLB بازیکنان را تشویق به سر منزل از بهار آموزش پس از باز کردن روز تاخیر

اولین گزینه این است که برای بازیکنان باقی می ماند مربوطه خود را در بهار آموزش شهرستانها و در حفظ و دریافت روزانه کمک هزینه برای مواد غذایی و زندگی. دوم این است که برای بازیکنان برای رفتن به صفحه اصلی شهرستانها از خود باشگاه است. و سوم این که برای سفر به هر کجا که زندگی می کنند در offseason.

کسانی که موضوع مورد بحث با واشنگتن پست را به صورت ناشناس به طوری که برای صحبت آزادانه در مورد وضعیت. MLB اعلام کرد این اقدامات جمعه شب در انتشار اخبار.

در حدود 3 p. m. روز شنبه, MLB اعلام کرد آن را لغو کرده بود بقیه بهار آموزش و تاخیر در شروع فصل به طور منظم برای حداقل دو هفته. هنگامی که جدول زمانی که بود به اطلاع عموم — ساخت 9 آوریل جدید روز افتتاحیه — بسیاری از سراسر بیس بال از بازیکنان به سطح پایین کارکنان متقاعد نشده بودند. چون بیس بال نیاز دارد بهار آموزش به کوزه زمان برای ساخت بازوی قدرت و بازیکنان یک فرصت به سطح شیب دار بالا جسمی اوایل واکنش این بود که این تاخیر می تواند بسیار طولانی تر از دو هفته است.

فوری تعلیق تمام فعالیت های را که ادعا می کنند. تیم نمی خواهد نگه رسمی تمرینات به گفته افراد آشنا با این وضعیت اما بازیکنان که باقی می ماند در نزدیکی بهار آموزش cites خواهد بود قادر به استفاده از پنبه حلاجی شده قفس و وزن اتاق. اتباع واشنگتن در حال برنامه ریزی برای باقی می ماند در وست پالم بیچ برای نگه داشتن در حال آماده شدن برای فصل. همانطور که از جمعه شب پیش از یک جلسه تیم برنامه ریزی برای صبح روز بعد, انتظار این بود که بسیاری از بازیکنان که فقط انجام خواهد داد. تفکر خود را که ماندن در اینجا را کاهش می دهد خطر ابتلا به کروناویروس در حالی که سفر و قرار دادن آنها در موقعیت پرش به آموزش منظم پس از شروع فصل مشخص شده است.

“این عجیب و غریب” مدیر دیو مارتینز گفت: “مدت کوتاهی پس از MLB اعلام کرد لغو باقی مانده نمایشگاه. “این فیلم-esque. آن را واقعا است. شما ببینید تمام این فیلم ها در بیماری های همه گیر و پس از آن در حال حاضر همه از ناگهانی ما در یک.”

درخواست مارتینز در مورد تکرار به عنوان سری جهانی قهرمانی هیچ چیزی از تیم انجام داده است از سال 2000 و او را یک اصلاح: “رقابت و نه تکرار. ما فقط باید به این روند را تکرار کنید.” کسانی که در بیس بال — بازیکنان و مربیان و حتی طرفداران — معتاد به روال. آموزش بهار شروع می شود در اوایل فوریه. فصل شروع می شود در اواخر ماه مارس است. اکثر بازی ها شروع در 7:05 بعد از ظهر, شب به شب, تنظیم بدن و ذهن به یک ساعت قابل اعتماد.

که البته تا این هفته.

بیماری های همه گیر تغییر زندگی روزمره و برای اتباع این بدان معناست که تغییر آماده سازی برای فصل. آنها آگاه هستید که این مسئله در مقایسه با آنچه در جهان مواجه است. حداکثر Scherzer خندید پنج شنبه زمانی که یک خبرنگار در مورد خواسته خود صبح اغل گاو یا حشم جلسه. مارتینز گفته است و بیش از بیش است که مهم ترین سوالات برای بیس بال هستند در مورد ایمنی از خانواده و دوستان و طرفداران.

اما با وجود نامشخص برنامه و گفتن ندارد که بازی می تواند شروع این موجودات عادت را به تنظیم کنید. در صورت تاخیر در برنامه طول می کشد تنها حداقل دو هفته اتباع خواهد باز در برابر داجرز لس آنجلس در مارس 10. انتظار این است که این بازی ها بیشتر خواهد شد تاخیر در انعکاس گزارش از اطراف رشته و تقویت تصمیم به تعطیل تا اطلاع ثانوی.

“آن خواهد بود دشوار است. من فکر نمی کنم هیچ یک از ما می دانیم چه آینده و یا چه مدت این است که به گذشته” اتباع استارت پاتریک کربین گفت: پنج شنبه, رله همان سردرگمی و احساس با هم تیمی های خود. “من نمی دانم. شاید ما در حال رفتن به بازی گرفتن در صفحه اصلی. من هیچ نظری ندارم.”

اتباع در حال حاضر با آن مواجه پازل با تبادل هیات زیرا بسیاری از آن استفاده می شد به شدت در عنوان اجرا می کنید. که به پایان رسید Oct. 30 آخرین روز از سال 2019 بیس بال تقویم. Scherzer, همجنس باز, نوجوان, Stephen عشق شان Doolittle, Daniel هادسون و هریس تن به تن در بازی 6 یا 7 بازی جهان سری. تنر Rainey و سرگردان Suero تا به حال طولانی ترین و بیشترین مالیات فصول جوان خود را استخدام.

که به بهار آموزش این باشگاه تا به حال یک برنامه ریزی دقیق برای جلوگیری از آسیب و یک قهرمانی خماری. برای برخی از کوزه مانند Doolittle, هادسون, کربین و Aníbal سانچز که به معنای کاهش به عمل است. برای دیگران مانند Scherzer و عشق, طرح مشابه سال گذشته است. هریس بوده است و دوره نقاهت بعد از یک چپ شکم آسیب دیدگی شد و فقط آمدن در اطراف. سانچز در 36 احساس بازوی خود را در یک جای خوب بعد از یک شروع سخت در هفته گذشته.

در عین حال در حال حاضر با تمدید سرب-تا فصل بیس بال در برابر یک وضعیت روی حیله و تزویر: کوزه نیاز به زمان قبل از آنها می تواند به نظر می رسد در بازی های واقعی. فراتر از عدم قطعیت در اطراف coronavirus نگرانی برای کوزه’ اسلحه یک دلیل بزرگ MLB نمی تواند فقط یک تاریخ انتخاب کنید برای روز افتتاحیه و چوب به آن. MLB را به مشورت باشگاه که باید به مشورت را تنگ خواهد کرد که باید اعتماد به نفس آنها صدمه دیده خود را.

“من تا به سه یا چهار نوبت” Corbin گفت: پنج شنبه. “اگر این است که یک مدت طولانی من نمی می توانید ببینید ما آمدن و رفتن هر چیزی بیش از آن. من فکر می کنم هر زمان که شروع در حال رفتن به آماده این نوع از زمانی که فصل شروع می شود به بالا.”

“همه بازیکنان ما درک می کنیم که در حال حاضر به طور کامل به شدت از آنچه که ما در حال برخورد با اینجا” Scherzer اضافه شده است. “و ما درک می کنیم که چرا چنین اقدامات پیشگیرانه باید انجام شود برای سلامت عمومی و به در ذهن نگه دارید که سعی کنید به نگه داشتن این واقعا از اینکه یک سناریو روز قیامت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im