مطالعه اجرا خواهد شد توسط دانشگاه استنفورد دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و پزشکی ورزشی تحقیقات و تست های آزمایشگاهی. این آنتی بادی آزمایش مشابه پس از تست PCR استفاده می شود برای تشخیص عفونت فعال. این کیت با هدف تعیین وجود یا عدم وجود برخی از پروتئین خون است که می تواند نشان دهد که آیا یک فرد انجام شده این ویروس در هر نقطه حتی اگر آنها هرگز نشان داده شده است علائم. این نتایج می تواند کمک به محققان تعیین گسترش و قدرت همه گیر.

“این تست کاملا نمی تغییرمسیر از هر نوع خط مقدم تست برنامه های” دانیل Eichner رئیس جمهور SMRTL گفت: ESPN.

تست کیت را تجزیه و تحلیل خون از انگشت خراش و باید به ارائه نتایج سریع. آنها را برای حضور IgM و IgG و آنتی بادی تولید شده در طی یک عفونت کروناویروس. با توجه به یک کپی از مطالعه پروتکل های به دست آمده توسط ESPN نیز وجود دارد خواهد بود یک نظرسنجی که می پرسد برای اطلاعات دیگری مانند قومیت و سن و کد پستی اخیر بیماری ها و شرایط موجود.

محققان انتظار برای جمع آوری نتایج این آزمون که برخی از آنها در حال حاضر گرفته شده بعد از این هفته.

MLB است که بودجه نیست اما محققان گفت: این کاندیدای مناسب برای یک پروژه با این عظمت به دلیل آن می تواند کارآمد با ارائه طیف گسترده ای از داوطلبان. مطالعه خواهد شد که هیچ تاثیری در جدول زمانی از بیس بال بازگشت.

“MLB نیست همکاری با ما برای هر گونه خودخواه, دلیل برای ورزش خود بازگشت هر چه زودتر” Eichner گفت. “آنها شروع به پریدن کرد در برای سیاست های بهداشتی. بود که قصد خود را و خود را تنها قصد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات