MLB صاحبان و بازیکنان رو به یک بیماری همه گیر قرار داده و چشم انداز پیش رو از acrimony

بحث در مورد هیولا خود را از مشکل. تیم های بدهکار بازیکنان 4 میلیارد دلار در حقوق و دستمزد در این سال است. دو ماه از بازی ها لغو شده است. چون از رمان coronavirus همه گیر کل فصل ممکن است یک بشویید. که طول می کشد مالی رسید ؟ و در چه ابعاد? چگونه می تواند بازیکنان را ترک آسایش خود و کمک به تیم? و چگونه می تواند تیم مقابله به مثل با عمل نسبتا نسبت به بازیکنان در مورد مسائل مهم به آنها ؟

در بهار آموزش دو هفته پیش پرسیدم بازیکنان مورد برخی از این مسائل و به جای آن از حد معمول مالک-اتحادیه صابر-تند, من شنیده ام در یک مورد از اتباع بازیکن rep Max Scherzer “ما می خواهیم این کار. ما در این با هم.”

و آن را قطعا به نظر می رسد مانند آنها.

بدترین سناریو کاملا لغو شود. شما کار عقب مانده از آن است. که بیشتر در معرض خطر در این مورد ؟ پاسخ: Minor league بازیکنان جوان بازیکنان MLB با کمی خدمات و فرانشیز خود را که ممکن است خرد شده را با یک صفر-درآمد در سال است.

که حداقل در معرض خطر لغو یک فصل ؟ دامپزشک بازیکنان که تا به حال یک شات در رایگان آژانس و از طریق شایستگی و یا شانس تا به حال شانس خود را بزرگ Payday در.

MLB تیم پیشرفت خواهد کرد و بازیکنان (از طریق اتحادیه) $170 میلیون نفر است. اگر هیچ کدام از بازی ها در این سال آنها می توانید آن را نگه دارید. به سهم خود بازیکنان را به چالش نمی از دست دادن حقوق خود را در این مورد. که می شود: “پس از 4 میلیارد دلار.” در یک لغو شد فصل یک دامپزشک خواهد خود را از دست دادن کل حقوق و دستمزد. هی او زندگی می کنند.

جزئی leaguers دریافت کمک بیشتر. در پایین بازیکنان با $46,000 قرارداد دریافت خواهد کرد $250-یک-روز — در عبارت دیگر $46,500 برای 186 روز در یک فصل بیس بال. کسانی که در بالا از افراد زیر سن قانونی را با حقوق خوب ممکن است به 1000 $در یک روز برای کسانی که 186 روز. بقیه $170 میلیون می رود و به بازیکنان بزرگ لیگ قرارداد که بخواهید برای پیشرفت. این “نیاز” فرمول? چه کسی مراقبت کنید ؟ ثروتمند بازیکنان در زمان مراقبت از کوچکتر سرخ. صاحبان شکافته بیش از کافی است.

صاحبان می خواستم به می دانم که اگر بازیکنان خواهد بود مایل به بازی یک تمدید فصل از جمله پلی آف تا شکرگزاری با استفاده از گرم شدن آب و هوا در سایت یا گنبد. خواهد بازیکنان را قبول doubleheaders شاید کاملا چند از آنها به جم در بازی به عنوان بسیاری از ممکن است ؟ خواهد بازیکنان را تغییر postseason فرمت با بیش از این زمان 10 تیم? شاید 16? اگر لازم است که بازیکنان انجام در خالی استادیوم به عنوان یک تلویزیون تنها محصول ؟

در تمام نقاط این بازیکنان در واقع گفت: “بله” اگر چه آنها تعبیر آن را به عنوان شما می خواهم انتظار می رود در زبان “ما آن را در نظر بگیرند.” MLBPA جمهور تونی کلارک روشن ساخته است: “بازیکنان فقط می خواهم به بازی. این چیزی است که آنها انجام می دهند.”

البته این نه اشراف اما فقط حس مشترک به این دلیل که صاحبان و بازیکنان همچنین توافق کردند که تمام سال 2020 قرارداد پرداخت می شود بر اساس تعداد بازیهای انجام شده است. برای یک مثال ساده اگر فصل 81 بازی 162 و پس از آن هر بازیکن می شود 50 درصد از اصل معامله است. هر شماره فقط کار کردن نسبت. بازی doubleheader — خوب مطمئن خواهیم پرداخت دو برابر شده است.

چه بازیکنان را دریافت کنم ؟ و که بازیکنان آن را کردم ؟

صاحبان موافقت کرد و این امتیازی است که اگر فصل تمام شد, بازیکنان داده می شود اعتبار برای زمان سرویس خود را بر اساس 2019 فصل است. ارزش است که به بازیکنان جوان بزرگ است زیرا آن را به طور بالقوه می شود آنها را به رایگان آژانس و همچنین داوری یک سال زودتر.

برای مثال ژوئن صوت خواهد اعتبار برای یک فصل کامل از زمان سرویس اگر ’20 فصل کشته شده است; که او را واجد شرایط برای داوری قبل از سال 2021 فصل است. به جای ساخت کمتر از $1 میلیون و او می تواند قضاوت خود را در سال 2019 آمار و احتمالا چیزی نزدیک به 10 میلیون دلار. و او می تواند یک عامل آزاد پس از ’23 فصل, پس از ’24.

برای صدها نفر از بازیکنان جوان این نمایشگاه ، مشاغل و نخست سال ارزشمند هستند. تیم فقط باید به نیش گلوله. که در بدترین مورد پریمیر لیگ در انگلستان هرگز به “بازگشت” صوت را تا سال 2020 فصل است.

اگر در این فصل است nixed, دامپزشکان خواهد داد تا حقوق بزرگ بدون ناله و شکایت کردن, فراخوانی یک آه بزرگ امداد از تیم. اما بازیکنان جوان که تا به حال نشده یک شات در پول بزرگ را به حرکت از یک سال و نزدیک به خاک پرداخت و حتی با صفر های این سال است.

یکی تلخ از تغییر ناگهانی در لغو-فصل سناریو این است که Mookie بتی در راه رفتن خود را در سال ’20, ممکن است هرگز یک بازی را برای لس آنجلس داجرز اگر کل این فصل پاک شده است. بتی هنوز هم می تواند یک عامل آزاد پس از ’20 اما داجرز خواهد از دست دادن بازیکنان را به آنها داد و ستد به او.

همچنین تیم ساخته شده است که در این ایده است که این عنوان-پنجره فصل نخست فرصت با یک ستاره بزرگ در راه رفتن خود را در سال ممکن است احساس درد. برای مثال ستاره گیر J. T. Realmuto می شود یک عامل رایگان است و می تواند ترک فیلادلفیا بعد از این سال که آیا یا نه هر بازی هستند. که خوش شانس ؟ شاید یک تیم مانند پریمیر لیگ در انگلستان که تکمیل پیروزی خود را در فصل گذشته با آنتونی رندن در پایه سوم.

وجود دارد دیگر زیر بند و شرایط. به طور معمول من می خواهم آنها را توضیح دهد. اما در یک بیماری همه گیر این احساس نمی کند ، آنچه مربوط است به خلق و خوی از لحظه ؟ همکاری و حس مشترک.

یک ورزش است که برای بدنام زمان-به-افتضاح روابط کار برای دهه تصمیم گرفته است برای ایجاد سریع و کثیف تقسیم-به-درد معامله خوب از ورزش است. غنی بازیکنان قربانی برای … خوب کمتر غنی بازیکنان. کار قابل درک است که هیچ کس برنده اگر “سرمایهداران” — باشگاه صاحبان خرد.

جایگزین با وکلا برش و dicing مالی وظایف زیر زمان توافق دسته جمعی — که رسیده بود طولانی قبل از هر کسی به فکر شما می تواند به زندان برود برای رانندگی کردن در خیابان بدون “ضروری” دلیل — اند جنون یک گره کور با شمشیر موجود در آن را کاهش دهد.

“ما یک توافق خوب است برای بازی. این فوق العاده است که هر کس عمل در ایمان خوب” بوندس لیگا مدیر کل Mike Rizzo روز دوشنبه گفت:. “من نه متخصص در تمام جزئیات. اما ما رو به اتمام معامله. کلاه را خاموش!”

در حال حاضر اگر رمان coronavirus می تواند فقط خفه به اندازه کافی و در زمان به نوعی از یک فصل است که می تواند خبر خوبی برای بیس بال. اما این امر می تواند به مراتب بهتر اخبار در پیامدهای آن برای همه ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>