که وقت اضافی حداقل در حال حاضر به نظر نمی رسد به عنوان اگر آن را با بیس بال. وجود خوش بینی واقعی, خوش بینی, بعد از ظهر چهارشنبه که لیگ و اتحادیه ها را به یک معامله. شاید آنها هنوز هم خواهد شد. در هر صورت این را بدانید: حداقل برخی از MLB مقامات بر این باورند که آنها تا به حال دست دادن معامله زیر چهار جلسه در آریزونا بین کمیسر راب مانفرد و تونی کلارک مدیر اجرایی لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط است.

و در حال حاضر در اینجا ما عبارتند از: یک ضد پیشنهاد توسط بازیکنان اما هیچ معامله و هیچ ایده زمانی که — یا اگر وجود دارد ممکن است یکی.

این همه باعث می شود شما تعجب می کنم اگر این دو طرف همان زبان صحبت می کنند. چگونه می تواند مانفرد و کلارک در فرد ملاقات و پیشرفت و یک طرف باور یک معامله ساخته شده بود و از سوی دیگر می گویند: “چنین چیزی است؟”

پایه موضوع اعتماد است و این مهم هم در این مذاکرات و بیشتر ominously — رفتن به جلو. هر چند در مورد مذاکرات بدانند یک راه برای نجات یک کوتاه 2020 فصل لزوما به کسانی که برای یک توافق دسته جمعی در زمستان 2021-22 ارتباط است که در حال تاسیس — و به نظر می رسد بدتر شده طی ماه گذشته یا بیشتر — به رنگ همه چیز است. به عنوان یک لیگ رسمی با دانش صمیمی از مذاکرات گفت:, “پشتیبان گیری از معاملات مانند این خبر خوشی نیست برای اعتماد رفتن به جلو است.”

که کاملا یک ادعا و کاملا احساسات. بنابراین در اینجا ما پر از بدبختی است. این دو طرف باید شرکای هر دو با منافع در حفظ و رشد این ورزش است. آنها نیاز به هر یک از دیگر: صاحبان نیاز به بازیکنان به یک محصول و بازیکنان باید به صاحبان پرداخت می شود. در عین حال به نحوی آنها چیزی بیش از دشمنان. برای یک ورزش است که precariously قرار است برای شروع با است که دلخراش مسائل است.

من مدتها فکر کاهش بیس بال بود عصبی روایت پول داده مشتق شده از تلویزیون محلی درآمد و نزدیک به 11 میلیارد دلار در درآمد تولید شده در سال گذشته یک رکورد است. اما این بن بست بیشتر برجسته ورزشی مسائل مالی ورود به دهه بعدی: تلویزیون محلی قرارداد که نمی خواهد تکرار شود چرا که مردم مصرف خود را در راه های جدید و متفاوت پیری پایه فن و کاهش حضور و غیاب. ترکیب آن با یک محصول است که عمیقا ناقص: بیش از حد بسیاری از خانه اجرا می شود بیش از حد بسیاری از strikeouts بیش از حد طولانی بازی با بیش از حد زمان مرده بین عمل است.

که تا حد زیادی به غلبه بر. آن را جوش پایین به این نازک unappetizing آبگوشت: در زمانی که بیس بال تا به حال شانس به بازی بازی های سبکبار با ورزش های دیگر شاید حتی به دست آوردن برخی از طرفداران جدید که هیچ NBA یا NFL که به نوبه خود آن است که مدیریت به بیگانه حداقل برخی از طرفداران آن در حال حاضر است.

در حال حاضر من مؤمن بزرگ در طرفداران بیس بال است که می گویند “من انجام شده با بیس بال.” آن را احساس می کند مانند یک در لحظه مناسب hissy. من مانند گوشت قرمز. قرار دادن گوشت قرمز در مقابل من به خصوص پس از من روزه برای سه ماه و من آن را بخورم. باید آن را بازگشت طرفداران بیس بال را مصرف بیس بال.

اما در اینجا بپرسید خواهد بود. اگر — اگر — یک معامله زده ورزش است که به درخواست طرفداران به این باور 60-چیزی-بازی فصل با گسترش حذفی فرمت مشروع است. (رکورد 2019 جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن پس از 60 بازی: 27-33.) سپس از آن خواهد شد به درخواست طرفداران برای پردازش آنچه که می تواند ناراحت کننده است offseason با برخی از مدیران پیش بینی نه تنها غیرممکن آهسته بازار اما شاید حتی خروج دسته جمعی از بازیکنان واجد شرایط داوری به عنوان Jayson استارک از ورزشی گزارش شده است. از جمله حقوق و دستمزد پاکسازی می تواند منجر به عجیب ساخته شده موقت, فهرست اسامی پر از بازیکنان در یک سال می پردازد. طرفداران خواهد بود پرسید: به درخواست خود را از تعلقات — نه به ذکر است پول خود را — به غیر قابل تشخیص تیم?

و همه کسانی که شرایط صرفا یک prequel برای چه بلند شده است و می ترسید که این ورزش مشکل واقعی مذاکرات جدید CBA پس از 2021 فصل است.

مخلوط آن را همه با هم در یک معاند خورش و آن را فقط ممکن است بیش از حد برای یک پایه فن به خفه کردن.

پس از بازگشت به اعتماد. آن را سخت به جلو کرده ام و بدون هر یک از آن. در این راستا یک مسئله ای است که سخت به بحث در مورد اما واقعی است با این وجود: هر دو طرف از دست این اواخر مایکل وینر سابق MLBPA ارشد که در اثر یک تومور مغزی در سال 2013. او فقط 51. وینر گرفته بود بیش از دیرین اتحادیه سر دونالد Fehr در سال 2009 و او تا به حال سابقه گرفتن معاملات انجام می شود. نه فقط معاملات اما معاملات با مانفرد که قبل از او کمیسر خدمت به عنوان رئیس مذاکره برای کمیسر سابق جوانه Selig.

این است که لزوما یک محکومیت کلارک چرا که اگر من انتخاب که بیشتر در گسل در اینجا من انتخاب صاحبان به عنوان همکار من توماس Boswell اشاره کرده است. اما هنگامی که این پارامترها برای یک فصل در حال تاسیس — که آیا یک معامله زده و یا مانفرد تحمیل یک فصل بازیکنان نتیجه دعوت نه تنها یک شکایت اما حتی بدتر P. R. — رابطه نیاز به تعمیر. در صورتی که به معنی پیدا کردن رهبران جدید برای هر دو لیگ و اتحادیه خوب است. در صورتی که به معنی باد تا سمت بیس بال و بازنشانی همه چیز خوب است.

عدم اعتماد در حال حاضر بین لیگ و بازیکنان آن آشکار است. از همه مهمتر اینکه حتی پس از یک ربع قرن از زايمان صلح اعتماد بین ورزش و طرفداران خود را در معرض خطر بودن از threadbare. حتی اگر یک سال 2020 فصل می تواند بازی است که درست خواهد بود و ورود به فصل زمستان درست است اگر فصل آینده با تیم های که نگاه کاملا نا آشنا و حتی اگر این گفتگو انجام شده است به زمستان 2020-21 بنابراین تلخ-به دنبال از اینجا.

کسی باید در مورد مراقبت از آینده و کسی که باید در مورد مراقبت از طرفداران. اگر هیچ کس بیس بال نمی خواهد که خیلی از هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات