MLB لیگ NBA و NHL به رختکن به خبرنگاران به نقل coronavirus نگرانی

لیگ گفت: در بیانیه خود که آنها را به این تصمیم پس از “مشاوره با بیماری های عفونی و کارشناسان بهداشت عمومی.”

“با توجه به این مسائل است که می تواند در ارتباط با تماس نزدیک در قبل و بعد از بازی تنظیمات” لیگ گفت: “همه تیم رختکن و clubhouses باز خواهد شد تنها به بازیکنان و ضروری کارکنان از تیم ها و امکانات تیم تا اطلاع ثانوی.”

تصمیم می آید را در میان موجی از لغو و تعویق از رویدادهای ورزشی در سراسر جهان با مقامات بهداشت به دنبال به سرعت گسترش covid-19 اصرار مردم برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ از همه نوع. BNP Paribas Open مسابقات تنیس در ایندین ولز کالیفرنیا بود به نام یکشنبه, تبدیل شدن به اولین و مهمترین رویداد ورزشی در ایالات متحده را که احتیاط.

وقایع دیگر از جمله چندین بالا-سطح مسابقات فوتبال در اروپا برگزار شده است و بدون طرفداران در حضور. چهار لیگ که با صدور بیانیه ای روز شنبه هر چند برنامه ریزی برای ادامه اجازه می دهد طرفداران به بازی می آیند.

در پی اظهارات برخی از کاربران رسانه با اشاره به آنچه که آنها را دیدم به عنوان یک تناقض در نگه داشتن آنها از بازیکنان در حالی که اجازه می دهد هزاران نفر از طرفداران به معاشرت در نزدیکی به یکدیگر و عرصه کارکنان.

هفت عمده روزنامه نگاری ورزشی انجمن در پاسخ به لیگ’ در بیانیه ای با یکی از خود را. “ما قصد کار با این لیگ تیم ها و مدارس ما پوشش برای حفظ امن محیط کار” این بیانیه مشترک گفت. “ما همچنین باید اطمینان حاصل شود اتاق قفل دسترسی — که ما مذاکره بیش از چند دهه به بازیکنان و مربیان و کارکنان است و نه بی ارزش محدود در هر دو صورت کوتاه مدت یا دراز مدت.”

بیانیه امضا شده توسط رئیس جمهور از آسوشیتد پرس سردبیران ورزشی بیس بال نویسندگان’ Association of America, North American Soccer خبرنگاران طرفدار فوتبال نویسندگان آمریکا, بسکتبال حرفه ای کانون نویسندگان حرفه ای هاکی کانون نویسندگان و ایالات متحده بسکتبال نویسندگان انجمن.

این PBWA در بیانیه ای جداگانه گفت: “ما درک NBA تصمیم به طور موقت نزدیک رختکن به همه اما بازیکنان و ضروری پرسنل تیم با NBA قول می دهم که پس از coronavirus بحران abates لیگ خواهد بازگرداندن دسترسی کامل به روزنامه نگاران که پوشش لیگ. … اتاق قفل دسترسی ضروری است به ورزش خوب روزنامه نگاری است.”

Covid-19 بیماری های ناشی از سویه جدیدی از ویروس است که سرچشمه در چین آلوده کرده است بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان است و باعث چند هزار مرگ و میر. در ایالات متحده بیش از 600 نفر در 35 ایالت به علاوه منطقه کلمبیا تایید شده اند تا کنون با 22 مرگ و میر.

ورزش لیگ را آغاز کرده اند سازماندهی شیوه سعی کنید به سرعت گسترش این بیماری از جمله ساخت ضد عفونی کننده دست به طور گسترده ای در دسترس در بازی ها و همچنین تشویق طرفداران به شستن دست های خود را اغلب و مشاوره آنها را به اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که به نظر می رسد بیمار است.

با این وجود, یک, NBA اجرایی گفت: واشنگتن پست که در لیگ ممکن است “مجبور به بازی در عرصه خالی در برخی از نقطه.” یکی دیگر از اجرایی توصیف نظرات اخیر توسط LeBron James اعلام کرد که او نمی خواهد بازی اگر از طرفداران شد در حضور و غیاب به عنوان “کوته بینانه” و “مفید نیست.”

ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته روز دوشنبه اعلام کرد که آن را به حال به تعویق افتاد یک رسانه نشست برنامه ریزی شده برای هفته آینده در لس آنجلس. وجود دارد 109 ورزشکاران را تایید کرد به نظر می رسد که از بعد از ظهر دوشنبه از جمله آهنگ ستاره آلیسون فلیکس مسیحی کلمن و جالینوس Rupp; بازیکنان بسکتبال سو پرنده دیانا Taurasi و النا Delle Donne; شناگر Ryan Lochte; ستاره فوتبال کارلی لوید; و گلف باز دانیل Kang.

“همانطور که ما وزن این تصمیم ما با تکیه بر نظر کارشناس ما USOPC کادر پزشکی ما بیماری های عفونی مشاوره گروهی [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] حرفه ای و رهبران محلی و آمد به مشترک نتیجه رسیدند که پتانسیل گسترش و یا عفونت با این حال از راه دور و یا بعید می تواند یک تاثیر واقعی بر روی ورزشکاران از تیم ایالات متحده آمریکا” USOPC مدیر عامل سارا Hirshland نوشت: در یک ایمیل به ورزشکاران است. “با 136 روز افتتاح بازی های المپیک و 168 به افتتاحیه بازی های پارا المپیک است که به سادگی یک خطر ارزش مصرف است.”

پست توماس فلوید کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im