شیوع این بیماری به طور بالقوه دارای پیامدهای گسترده فراتر از Marlins — که به میزبانی Baltimore Orioles در Marlins پارک در شب دوشنبه — به عنوان MLB نیز به تعویق افتاد شنبه شب برنامه ریزی شده بازی بین فیلادلفیا فیلیز و نیویورک یانکیز در فیلادلفیا. فیلیز میزبانی Marlins برای سه بازی آخر این هفته و یانکی ها خواهد بود اشغالگر همان بازدیدکنندگان clubhouse Marlins فقط رفتگان.

مارلین و فیلیز بودند تحت اضافی coronavirus تست شنبه به لیگ برتر می اندیشد بعدی آن حرکت می کند. هر دو تیم برای بازی سه شنبه شب Marlins میزبانی آرام و فیلیز میزبانی یانکی ها باقی می ماند, در این برنامه در حال حاضر.

لیگ ساخته شده است که هیچ نشانه ای رسمی از آنچه آن را به توقف 2020 فصل با تصمیم نهایی در حال استراحت با کمیساریای راب مانفرد. یک MLB سخنگوی بلافاصله بازگشت پیام به دنبال نظر دوشنبه ،

روز یکشنبه پس از بازی خود را در برابر فیلیز Marlins تصمیم به باقی می ماند یک شبه در فیلادلفیا هتل به جای سفر خانه به عنوان برنامه ریزی شده پس از سه بازیکن تست مثبت است. یک چهارم تا به حال آزمایش مثبت در روز جمعه. این طرح که در آن نقطه بود به خانه پرواز جمعه در زمان خود 7:10 p. m. بازی در Marlins پارک مقابل آرام.

در ضمن بقیه تیم را در سفر بود تا در انتظار نتایج آزمایش که با توجه به ESPN منجر به هشت بازیکنان و مربیان دو تست مثبت است. تحت MLB را 2020 عملیات دستی, بازیکنان یا مربیان که تست مثبت در جاده ها نیاز به باقی می ماند که در شهرستان و قرنطینه به مدت 14 روز و باید تست منفی دو بار حداقل 24 ساعت از هم جدا برای بازگشت به فهرست.

“این است که-به-نمودار بد” گفت: Zachary Binney متخصص اپیدمیولوژی و دستیار استاد در آکسفورد کالج دانشگاه اموری. “MLB احتمالا باید بسته Marlins را برای دو هفته تعطیل فیلیز را برای پنج روز و … امید وجود ندارد وسیع تر مشکل است.”

اگر چه Marlins بازیکنان و مسئولان وجود دارد گفت: هیچ بحث لغو یکشنبه بازی در فیلادلفیا با وجود در مجموع چهار Marlins بازیکنان تست مثبت بین جمعه و یکشنبه Binney گفت: “من نمی توانم باور آنها که در بازی دیروز. چهار مورد باید به اندازه کافی به آن را لغو کنید.”

بر خلاف بسیاری دیگر از ورزش های اصلی لیگ MLB تصمیم گرفت در برابر “حباب” مدل از آوردن تیم های هم تحت سخت قرنطینه قوانین به یک یا دو hub شهرستانها به مرحله آن فصل — یک گزینه به اتحادیه بازیکنان را رد کرد و این بهار. به جای 30 MLB تیم در حال بازی در 30 استادیوم های مختلف و سفر بین شهرهای یک گام است که کارشناسان معتقدند افزایش درجه سختی برای کشیدن یک فصل است.

تیم اعطا شده است, گسترش, 30 بازیکن در شروع فصل به علاوه تا اضافی 30 ذخایر که قطار در جایگزین سایت — که به معنی Marlins از لحاظ نظری می تواند زمینه یک تیم خود را برای بازی های آینده ساخته شده از ترکیبی از تاثیر پذیری بازیکنان از لیگ های فهرست و از ذخایر خود را جایگزین سایت در نزدیکی مشتری, Fla.

اما بزرگتر پرسش هستند که چگونه Marlins’ شیوع رخ داده است و اینکه آیا چنین بحران های آینده در روز از تیم ها شروع به سفر برای بازی است که باعث به اندازه کافی برای MLB را قوی تر عمل است. اگر چه فلوریدا در میان بالاترین caseload از coronavirus از هر ایالت در ایالات متحده Marlins شده اند از دولت برای نزدیک به یک هفته پس از بازی در نمایشگاه بازی در آتلانتا در هفته گذشته قبل از باز کردن فصل خود را در فیلادلفیا.

“این بود که همیشه من نگرانی” Binney گفت. “من پیش بینی شیوع در یک تیم به خصوص در یک تیم از یک شهر با شیوع بالای این ویروس. متاسفانه من تعجب نیست برای دیدن این اتفاق افتاد به یک تیم از میامی.”

این است که در حال توسعه و به روز شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات