MLB تاخیر روز افتتاحیه توسط حداقل دو هفته لغو مانده از بهار آموزش

“تمام بازیکنان ما درک می کنیم … به شدت از آنچه که ما در حال برخورد با اینجا” اتباع واشنگتن پارچ حداکثر Scherzer گفت. “و ما درک می کنیم که چرا چنین اقدامات پیشگیرانه باید انجام شود برای سلامت عمومی به سعی کنید به نگه داشتن این واقعا از اینکه یک سناریو روز قیامت.”

از آن خواهد شد اولین بار از سال 1995 است که از شروع فصل بیس بال شده است به تعویق افتاد. که در آن سال این بود که بازیکنان اعتصاب 1994-95 که تحت فشار قرار دادند باز کردن روز به اواخر ماه آوریل با برنامه ریزی کوتاه به 144 بازی.

این زمان آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه بسیاری از بازی ها را می توان; بر خلاف سرپوشیده ورزشی بسکتبال و هاکی است که می تواند قرار داده و فصل خود را در وقفه و هنوز هم (حداقل در تئوری) بازی یک فصل کامل و postseason با فشار دادن عمیق تر به تابستان بیس بال برنامه است hemmed در آب و بوالهوسی از اواخر پاییز و اوایل زمستان که محدود که در اواخر سال از آن می توانید صحنه جهان سری.

بیس بال مقامات قول داد به “در ادامه به ارزیابی مداوم حوادث منجر به شروع فصل” با امید “از سرگیری عملیات عادی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

تکامل از بیس بال موضع نسبت به آن سال 2020 فصل بر حرکت سریع ماهیت ویروس و تهدید آن را ارائه کنند. آن را تنها چند روز قبل از آن که بیس بال پیوست با NBA و NHL در بسته اتاق رختکن به رسانه ها در آن زمان هر سه لیگ انتظار می رود برنامه خود را برای ادامه بلامانع.

در اواخر بعد از ظهر پنجشنبه با روز افتتاحیه دقیقا دو هفته دور,, بهار, آموزش بازی در گریپ فروت لیگ آغاز شده در زمان در برخی از موارد به استادیوم های بسته بندی شده. اما با بهداشت عمومی جو است که به نظر می رسید به تغییر ساعت MLB مقامات تشکیل یک کنفرانس تلفنی از نمایندگان تمام 30 تیم و ساخته شده خود را اعلام که اواخر بعد از ظهر.

“این واضح است که یک وضعیت منحصر به فرد. آن را بزرگتر از بیس بال بنابراین شما فقط می خواهم به انجام بهترین خود را به نمایندگی از جهان” گفت: نیویورک یانکیز مدیر Aaron Boone که تیم ضرب و شتم اتباع 6-3 در چه خواهد بود هر دو تیم بازی نهایی از بهار. “شما نمی خواهید برای کمک به این تبدیل شدن به یک واقعی فقیر وضعیت بنابراین ما همکاری کنید و سعی کنید به بازی بخشی از ما بهترین راه ما می توانیم.”

برای هم بودن, حداقل, بهار اردوگاه های آموزشی در فلوریدا و آریزونا باقی مانده باز برای بازیکنان به آموزش و درمان پزشکی — اگر چه آنها نیز رایگان به خانه بروم. این Milwaukee Brewers برای مثال برنامه ریزی برای برگزاری اختیاری بازیکن تمرین جمعه و دیگر دوشنبه با هیچ رسانه ای دسترسی تا دومی. یانکی ها برنامه ریزی برای اقامت در تمپا و بازی intrasquad scrimmages برای هم بودن. اتباع داد بازیکنان خود را روز شنبه و یکشنبه فعال است اما برنامه ریزی برای تمرین شنبه.

“به خصوص با کوتاه فصل من فکر می کنم تیم هایی که دریافت کردن نسبتا سریع شروع به در حال رفتن به نفع” اتباع مدیر دیو مارتینز گفت. “من می خواهم این بچه ها به درک: که در این فصل شروع می شود و ما رو به در ژوئن 1 شکل. ‘هی رفتن زمان است.’ و ما در حال رفتن به آماده شدن برای آن است.”

وضعیت, اما, همچنان مایع با لیگ و اتحادیه مسئولان انتظار می رود برای حفظ یک گفت و شنود.

از بعد از ظهر پنجشنبه بدون بازیکنان بیس بال شناخته شده بودند به آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

آریزونا دایاموند بکس رئیس جمهور دریک سالن به خبرنگاران گفت: MLB طرح بود انتخاب کنید تا به طور منظم برنامه فصل در هر بازی تاریخ رزومه — با آن تاریخ تبدیل شدن به جدید عملا روز افتتاحیه. اگر تاخیر کوتاه است به اندازه کافی بازی هایی که از دست داده بودند می تواند یش بر روی پایان برنامه; در غیر این صورت آنها را می گیریم.

“همانطور که در حال حاضر به عنوان من درک می کنم آن [روز باز] در حال رفتن به تعویق افتاد اما ما در حال رفتن به سعی کنید به [همه] 162 بازی در” داجرز مدیر دیو رابرتز به خبرنگاران گفت:. “که به نظر می رسد بهترین سناریو.”

در سپتامبر سال 2001 پس از 9/11, بیس بال متوقف فصل آن به مدت شش روز ساخت تا همه از دست رفته بازی را در پایان فصل و هل دادن آن مجموعه جهان را در ماه نوامبر برای اولین بار در تاریخ. آن را نسبتا کوتاه از ظهر از اختلال در ساخته شده است که چنین سناریویی ممکن است.

از سرگیری بازی این است که به آسانی در بیس بال به عنوان در سایر رشته های ورزشی با توجه به نیازهای کوزه به خصوص استارت که توسط این هفته در حال حاضر در مرحله ی دوم از رسوب از سلاح های خود را برای rigors از فصل. کوزه نمی تواند فقط تعطیل برای یک کشش از چند هفته و سطح شیب دار به بالا در عرض چند روز. در سال 1995 تیم انجام نسخه خلاصه شده از بهار آموزش در اجرا به تاخیر در روز افتتاحیه, اما بر خلاف در این وضعیت کوزه در حال حاضر آغاز شده در مقیاس کامل آماده سازی.

“بدیهی است که ما شروع به ساخت کوزه و چیزهایی مانند این که” بون به خبرنگاران گفت: “بنابراین ما می خواهید به ادامه با هوشمندانه.”

اما به عنوان بیس بال بسته تا آن جمعی فروشگاه شنبه بعد از ظهر هیچ کس نمی دانست دقیقا زمانی که آنها را برای کسب و کار باز دوباره. یک بازی است که در نزدیکی صورت روزانه از اواخر مارس تا اواخر ماه اکتبر در حال حاضر خواهد شد تیره برای حداقل چهار هفته و شاید دیگر.

“این عجیب و غریب” مارتینز گفت. “من گفت: این زودتر: این فیلم-esque. آن را واقعا است. شما ببینید تمام این فیلم ها در بیماری های همه گیر و پس از آن در حال حاضر از آن همه ناگهانی ما در یک.”

جسی Dougherty در وست پالم بیچ فلوریدا. کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im