MLB اعلام مالی کوتاه مدت طرح به صورت جزئی بازیکنان لیگ برتر به عنوان شیوع ادامه

صرفه جویی سخت است. عدم اطمینان از این مکث در طول شیوع کروناویروس ترسناک است. بنابراین در روز پنج شنبه حدود یک هفته به ورزش shutdown, Major League Baseball اعلام کرد یک برنامه کوتاه مدت برای کاهش استرس مالی برای آن دسته از بازیکنان است.

“هر بازیکن است که تحت یک لیگ کوچک, یکنواخت بازیکن قرارداد را یکجا دریافت کنید در برابر این کمک هزینه که پرداخت شده است از طریق 8 آوریل” را بخوانید لیگ بیانیه ای که به دعوت یک دور جدید از سوالات.

بزرگترین چیزی است که اتفاق می افتد فراتر از مارس 8, است که یک روز قبل از جزئی لیگ برتر فصل قرار بود برای شروع. MLB در روز پنج شنبه نشان می دهد که آن را امتحان کنید به یک طرح پس از آن گفت که آن را هنوز هم در ارتباط با 30 تیم به آهن آن را. چون جزئی بازیکنان لیگ ندارد و یک اتحادیه و MLB بازیکنان ارتباط متمرکز شده است بازیکنان در رشته های آنها را کمی به هیچ مذاکره قدرت در اینجا و در هوی و هوس از لیگ و پدر و مادر خود باشگاه است.

در هفته گذشته تعداد انگشت شماری از تیم اعلام کرد قصد دارد به نگه داشتن به پرداخت جزئی leaguers معمول خود حق الزحمه برای مواد غذایی و مسکن. هر ماه فوریه و مارس این بازیکنان تکیه بر مسکن کمک هزینه دو وعده غذا در روز در زمستان مرکز آموزش و هفتگی غذا به پول دریافت کنید. سپس حقوق خود را پا زدن در اواسط آوریل — حداقل برای یک کلاس یک بازیکن در سال 2019 شد $5,800 — و سهمیه بندی همچنان ادامه دارد.

اما این چیزی است که باعث می شود در این بهار بنابراین نامطلوب: روال معمول این است که سخت در خود را دارد. این یکی از غیرقابل دفاع است با توجه به تعداد انگشت شماری از جزئی بازیکنان لیگ برتر صحبت کرد که به واشنگتن پست این هفته چرا که بسیاری از همین حالا باید یک شبکه ایمنی. برخی از بازیکنان صحبت کرد که در زیر به شرط ناشناس ماندن در ترس است که تیم خود را ممکن است آنها را برای صحبت کردن علنی و بدون اجازه پیش بینی کرد که تعداد انگشت شماری می توانست به بازنشسته بدون یک سطح معینی از حمایت مالی.

لیگ دستور صدق نمی کند به بازیکنان در حال حاضر دریافت و مسکن و غذا و یا خدمات دیگر از باشگاه های خود و یا 40-مرد فهرستی از بازیکنان که نگه داشته اند دریافت لیگ برتر کمک هزینه. در عین حال اتباع واشنگتن برای مثال در حال حاضر خود را پرداخت جزئی leaguers یکجا از آنها انتظار می رود حق الزحمه از آنها قبلا موافقت به انجام این کار.

اتباع دو سطح هفتگی مواد غذایی حق الزحمه به صورت جزئی بازیکنان لیگ برتر در فصل بهار و آموزش. اول برای بازیکنان با یک مرد متاهل, حداقل یک فرزند و یا تجربه بالاتر از کلاس AA بود $315 هر جمعه. دوم برای بقیه شد 140 دلار. بازیکنان که می شد با حمایت تیم خود را نمی خواهد دریافت هر گونه وجوه اضافی برای چند هفته آینده. کسانی که نبودند تفاوت را احساس کنید, سپس بریس برای آنچه که می تواند اتفاق می افتد بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>