گمشده هیجان از یک استادیوم ورزشی جمعیت ؟ در ژاپن برنامه وجود دارد برای آن است.

AP AP

با خالی می ایستد برای جلوگیری از گسترش جدید coronavirus یوکوهاما F. Marinos و Vissel کوبه خود بازی J-لیگ سوپر جام فوتبال در ورزشگاه سایتاما در سایتاما در نزدیکی توکیو در فوریه. 8, 2020.

توکیو — با ورزش از سرگیری دور دنیا در خالی استادیوم سازمان در حال مواجهه با یک معضل جدید: چگونه به از نو خلق هیجان و فضای یک بازی به طور منظم بعد بدون شور و شوق و جمعیت سر و صدا تولید شده توسط هزاران نفر از طرفداران.

ژاپن ممکن است پاسخ با “کنترل از راه دور Cheerer” برنامه است که اجازه خواهد داد که خانه محدود طرفداران برای تشویق یا بو تیم خود را از راحتی از خود نیمکتها.

به سلامتی یا این jeers خواهد شد و سپس پخش به استادیوم از طریق بلندگو در طول مسابقات آوردن یک دوز کمی از خود توانا و نا امیدی به بازیکنان است.

این یک آزمایش است که خواهد شد از نزدیک تماشا در کشورهای دیگر است. ایالات متحده بیس بال, فوتبال و هاکی لیگ در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای از سرگیری پشت بسته-درب ها در ماه های آینده و با این مشکل چگونه مسابقات را به نظر می رسد معنی دار و بدون فن در حضور و غیاب.

[رو به طور بالقوه تلخ عکس های مالی NFL شمارش طرفداران در غرفه]

آلمانی بالا پرواز فوتبال در حال حاضر از سر گرفته و بوندسلیگا شده است تجربه با مصنوعی جمعیت سر و صدا در پخش زنده. ESPN بیس بال کره ای پخش نیز استفاده می شود برخی از نور جمعیت و سر و صدا در حالی که فاکس گزارش شده است که برنامه ریزی برای انجام همین کار را برای آن NFL telecasts در پاییز. اما بررسی های مصنوعی سر و صدای جمعیت که تا کنون مخلوط شده است.

اما ژاپن برنامه می رود بسیار بیشتر اجازه می دهد طرفداران فوتبال به انتخاب طیف وسیعی از واکنش های — از تشویق, شعار, کف زدن یا فریاد به ناله و بو — با یک شیر آب ساده از گوشی های هوشمند خود را. پیام های شخصی نیز می تواند ثبت شود و تمام سر و صدای طنین انداز خواهد شد و سپس در اطراف ورزشگاه.

در حالی که بازیکنان بوندسلیگا نمی شنوند مصنوعی سر و صدای جمعیت است که این سایت متعلق به بینندگان تلویزیون بازیکنان در فوتبال J-League انگیزه خواهد شد در زمان واقعی با واکنش طرفداران خود را.

ژاپنی, فوتبال, است, انتظار به سر اواخر این ماه و یا اوایل سال آینده پس از یک فاصله چهار ماه در حالی که حرفه ای بیس بال لیگ برنامه ریزی شده است به سر در جولای 19. طرفداران هر دو ورزش را منع می شود از استادیوم به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

Yamaha Corporation توسعه داده است این نرم افزار به تازگی آزمایش سیستم در یک 50,000-ظرفیت ورزشگاه در شیزوئوکا در یک بازی دوستانه بین Jubilo ایواتا و Shimizu S-پالس.

“در یک نقطه در سیستم آزمون میدانی من چشمانم را بستم و آن را احساس مانند تشویق طرفداران راست وجود دارد در ورزشگاه با من گفت:” Keisuke Matsubayashi رسمی با ورزشگاه شرکت با توجه به انتخاب.

“این سیستم تا به حال بالقوه به تشویق بازیکنان حتی در یک استادیوم از این اندازه است.”

آیا این سیستم جلب باقی مانده است دیده می شود اما آن را قطعا یک ایده بهتر است از یک محاکمه با کره جنوبی تیم فوتبال این ماه است.

FC سئول جریمه شد رکورد 100 میلیون وون کره (80.000 دلار) پس از آن تلاش برای اضافه کردن یک کمی جو به یکی از آن بازی نتیجه معکوس چشمگیری. باشگاه مجبور به عذرخواهي شد پس از قرار دادن ده ها تن از فیلم عروسک در صندلی های خالی در یک بسته-درب مطابقت.

کره فوتبال حاکم بر بدن گفت: آن را پذیرفته باشگاه ادعا می کنند که آن را نمی دانند مانکن شد, اسباب بازی های جنسی, اما گفت که آن را باید با استفاده از عقل سلیم و افزود: این حادثه بود “عمیقا تحقیر و آزار زنان طرفداران.”

ادامه مطلب

ایالات متحده آمریکا فوتبال زنان لیگ آماده بازی است اما اعضای این جام جهانی تیم برنده ممکن است نشستن آن

بوندسلیگا بازگشته است. در اینجا پنج چیز به عنوان دیده بان سطح بالا فوتبال را برمی گرداند.

کره ای, باشگاه فوتبال همچنین با استفاده از فیلم عروسک برای پر کردن صندلی های خالی