اطلاعات غلط در مورد covid-19 یابد و راههای جدید را در سایت های غیر منتظره

گوگل درایو است که یک پلت فرم رسانه های اجتماعی و نه آن را راه اندازی برای مقابله با مشکلات است که رسانه های اجتماعی شرکت ها: از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ از خدمات خود را به تقویت محتوای خطرناک. اما استفاده از درایو لینک به تریلر برای یک فیلم مستند به نام “Plandemic,” نشان دهنده یک موج به ظاهر بی شماری راه حل به کار گرفته شده توسط مردم با انگیزه به گسترش اطلاعات غلط در مورد ویروس — تلاش است که همچنان به خنثی کردن رسانه های اجتماعی شرکت ها تلاش در جلوگیری از مضر و تئوری های توطئه از گسترش در میان بزرگترین بحران بهداشت عمومی در دهه.

در طول همه گیر Facebook, Twitter و YouTube را با اتخاذ یک رویکرد تهاجمی تر به پلیس اطلاعات غلط نسبت به گذشته. آنها در معرفی قوانین جدید مانند از بین بردن پست های که در تضاد با راهنمایی از بهداشت عمومی سازمان انکار است که این ویروس وجود ندارد و یا ترویج ساختگی علمی ادعا می کند.

که باعث شده است تا کسانی که پخش كردن, covid-19 اطلاعات غلط سعی کنید روش های جدید از جمله استفاده از خدمات رسانه های اجتماعی است که در طول تاریخ شده است برای سیستم عامل اخبار, جمله های کوتاه تصویری برنامه Infinite و ابزار بهره وری مانند Google Drive و Google Docs. آنها حتی با استفاده از کتابخانه دیجیتال بایگانی اینترنت. این خدمات باید محدود تر سیستم پلیس محتوا در مقایسه با سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که باید سال ها وقت صرف سرمایه گذاری در اعتدال تلاش در پاسخ به انتقاد.

وام گرفتن از تکنیک های مورد استفاده توسط دیگر غیرقانونی صنایع از جمله پورنو, بسیاری از باقی مانده پست در مورد “Plandemic” در YouTube و Facebook ترین التهابی محتوای ویرایش شده را برای جلوگیری از تشخیص. در عوض آنها به طور مستقیم مردم را به یک لینک که در آن آنها می توانید ببینید کل فیلم است.

این “Plandemic” ویدیو یک تریلر برای یک فیلم مستند است که recasts پوپولیستی تئوری های توطئه در مورد چگونه نخبگان در حال سرکوب اطلاعات در مورد ویروس. در آن دکتر جودی Mikovits می گوید: Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دفن او تحقیقات نشان می دهد که واکسن آسیب سیستم ایمنی بدن است. او همچنین می گوید که بیل گیتس و دیگران در حال گسترش ویروس برای سود کردن نهایی واکسن و که با پوشیدن یک ماسک را افزایش می دهد یک فرد خطر ابتلا به ویروس.

آن ویروسی رفت هفته گذشته در نهایت تبدیل شدن به یکی از یوتیوب بالا روند ویدئوها با توجه به رسانه های اجتماعی محقق ارین گالاگر. ویدیو رسید در یوتیوب به مردم از طریق کلیک از لینک های جاسازی شده در Facebook گروه گالاگر گفت.

به زودی پس از آن رفت و, ویروسی, Facebook, یوتیوب و توییتر ممنوع تصویری بر اساس آن موجود اطلاعات غلط در مورد ویروس است که می تواند “در دنیای واقعی آسیب” و فوری تهدید برای بهداشت عمومی است. Infinite نیز ممنوع و مضر اطلاعات غلط در مورد covid-19 ممنوع آن را به عنوان سخنگوی گفت. این شرکت ها می گویند که آنها را به پایین محتوا است که اختلافات وجود covid-19 و همچنین محتوایی که مانع از مردم به دنبال درمان های پزشکی ترویج پزشکی بی اساس روش های درمان و یا اختلافات اثربخشی اجتماعی فاصله دستورالعمل. برای انواع دیگر اطلاعات غلط شرکت ها تمایل به ترک آنها را اما تنزل رتبه آنها در رتبه بندی جستجو و یا ضمیمه واقعیت-چک کردن برچسب در مورد Facebook.

علاوه بر این شرکت ها به طور جدی به کارگردانی افرادی که جستجو برای اطلاعات در مورد covid-19 به سایت سازمان جهانی بهداشت, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و با کیفیت بالا از منابع خبری.

کمتر از دو هفته پس از این شرکت ممنوع محققان در حال پیدا کردن که این ویدئو و ارجاع به آن در حال متداول شدن در سراسر رسانه های اجتماعی به خصوص در یوتیوب. حداقل 40 نسخه از تریلر آپلود شده در یوتیوب در طول هفته گذشته بودند و به راحتی با استفاده از یک روش ساده هشتگ جستجو به گفته اریک فینبرگ معاون رئیس جمهور از محتوای اعتدال در ائتلاف برای امن تر وب که به اشتراک گذاشته یافته های خود را با واشنگتن پست. برخی از آنها بیش از 40 ، 000 انداز و در آنجا ماند تا برای روز.

حساب برای “Plandemic” فیلم در حال حاضر زندگی می کنند در Instagram به همراه حدود 60 فیلم های دیگر با بسیاری از برش تا نسخه از فیلم که حذف آن مشکل ساز ترین ادعا می کند. یکی Instagram پست های این فیلم بیش از 500,000 را دوست دارد.

“رسانه های اجتماعی شرکت ها در حال بازی یک غول از بازی whack-a-mole” فینبرگ گفت.

گوگل در زمان پایین درایو فایل های فیلم پس از شرکت تماس گرفته شد این پست. یوتیوب حذف شد پنج نفر از 12 ویدئوها یافت فینبرگ که در این پست به اشتراک گذاشته شده با شرکت. باقی مانده ویدئوها اجازه داده شد به ماندن بگیرید به این دلیل که پوستر به حال ویرایش کردن بخش هایی ساخته شده است که ادعاهای دروغین مانند است که با پوشیدن یک ماسک می تواند باعث covid-19.

“ما به سرعت حذف پرچم محتوا است که ما را نقض دستورالعملهای انجمن [youtube.com] از جمله محتوا که شامل پزشکی بی اساس تشخیصی مشاوره برای COVID-19 و دوباره آپلود از کلیپ اصلی اگر آنها حاوی بخش هایی که ما خیال می تواند ناقض یوتیوب جامعه دستورالعمل گفت:” یوتیوب سخنگوی فرشاد Shadloo. “از همان ابتدا از همه گیر ما تا به حال سیاست های روشن در برابر COVID-19 اطلاعات غلط و متعهد به ادامه به ارائه به موقع و اطلاعات مفید در این زمان بحرانی.”

او اضافه کرد که این شرکت تا به حال برداشته هزاران نفر از “Plandemic” ویدئوها اما نمی خواهد به اشتراک گذاشتن یک شماره خاص است. او گفت که بیش از 90 درصد از کسانی که برداشته 100 یا کمتر views. او گفت که این شرکت تا به حال بهبود برخی از آن قابلیت تشخیص به پرچم دوباره آپلود و تغییرات از محتوا است.

Facebook برداشته شود نه از 61 Facebook پست و Instagram لینک ها پس از تماس با پست سخنگوی Andrea Vallone گفت. دیگران ویرایش شد برای خلاص شدن از مشکل ترین ادعا می کند هر چند در بسیاری از موارد آنها هدایت مردم به سایت های که در آن آنها می توانند مشاهده کامل تصویری.

در Infinite اصطلاح “Plandemic” بیش از 1.9 میلیون جستجوهای فینبرگ گفت. او دو ده آپلود این ویدئو بیش از سه روز گذشته. Infinite گفت: آن حذف بسیاری از فیلم ها پس از این پست به اشتراک گذاشته شده آنها.

در چندین فیلم های یوتیوب با گوگل درایو لینک در عنوان زیر این ویدئو. یکی تصویری که باقی می ماند تا به نام “همه گیر COVID-19 و CORONAVIRUS پوشش” است نه مستند خود را, اما به سادگی یک صفحه نمایش است که می گوید مردم به عنوان یک لینک گوگل درایو که در آن آنها می توانید ببینید کامل مستند.

این ویدئو را به عنوان همچنین شامل برجسته لینک CDC سایت یک تاکتیک فینبرگ گفت: که به معنای بازی یوتیوب الگوریتم های که در حال حاضر اولویت محتوای آن لینک کلیک کنید برای CDC.

این اولین بار نیست که گوگل ابزار بهره وری استفاده شده است به گسترش اطلاعات غلط در طول بیماری همه گیر. در ماه مارس تسلا اجرایی Elon Musk توییتی یک لینک به Google Doc شعار مشکوک مطالعه مسئله برای نشان دادن اثر بخشی دارو هیدروکسی کلروکین. توضیحات شده توسط گوگل مسدود شده.

بهداشت و پزشکی محتوا است که به ترویج یا تشویق درگیر شدن در شیوه های است که ممکن است منجر به عوارض جدی جسمی یا عاطفی آسیب در افراد و یا به جدی بهداشت عمومی آسیب ممنوع است در Google Docs و رانندگی با توجه به شرکت محتوای سیاست. یک سخنگوی گوگل, Alex Krasov نمی خواهد می گویند که آیا این شرکت با استفاده از تکنولوژی اسکن گوگل درایو فایل ها برای به اجرا درآوردن این سیاست و گفت: گوگل “به رفتن نیست به جزئیات” درباره اینکه چگونه این سیاست های در حال اجرا.

اینترنت بایگانی, غیر انتفاعی, کتابخانه که میزبان تاریخی محتوا نیز استفاده شده است برای تقویت اطلاعات غلط ممنوع عمده رسانه های اجتماعی شرکت ها. اینترنت بایگانی لینک برای یک مقاله به دروغ ادعا که 21 میلیون نفر مرده بود از covid-19 در چین به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در Facebook پس از Facebook مسدود مقاله از متوسط آن در اصل منتشر شد با توجه به جوآن Donovan, مدیر فناوری و تغییر اجتماعی پروژه تحقیقاتی در Shorenstein Center در رسانه های, سیاست و سیاست عمومی در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه.

پس از این گزارش های اینترنت بایگانی گفت: در این ماه که آن را هشدار به کاربران زمانی که آنها به کلیک بر روی داستان است که افشا و خنثی شد و یا گرفته شده در این وب از جمله “Plandemic.” اینترنت بایگانی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ویرایش مشکل ترین بخش از یک ویدیو یا لینک دادن مردم به ممنوع تصویری است که می تواند در زندگی یکی دیگر از پلت فرم است که اجازه می دهد آن است که یک استراتژی جدید. از آن شده است به طور گسترده ای مستقر در تیرباران های دسته جمعی از جمله با فیلم, Christchurch, مسجد الاقصی در نیوزیلند و راست آمار و ارقام. آن را به طور معمول سفرهای تا شرکت های فن آوری.

اما برخی از راه حل های جدیدتر به نظر می رسد در پاسخ به شرکت ها در نظر گرفتن یک خط سخت تر در طول همه گیر داناون گفت.

“آنچه قابل توجه است در مورد رسانه های دستکاری در طول اپیدمی است که بیشتر و بازیگران مختلف در حال شرکت در نوآوری تاکتیکی شتاب شبکه توزیع محتوا است که می شکند سیستم عامل “قوانین” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>