اقلیت کارآفرینان بودند بازپس جوامع خود را — پس از آن همه گیر آمد

زمانی که به تازگی بازنشسته آتش باز در جنوب L. A. کافه در ماه نوامبر او آخرین در یک رشته از کارآفرینان امید برای مهار گسترش gentrification در جنوب لس آنجلس است.

در مواجهه با توسعه لوکس آپارتمانهای هتل ها و رستوران مجلل که بسیاری از ساکنان نمی توانیم جو Ward-والاس افتتاح یک کافی شاپ و بازار که در آن همسایگان می تواند معطل و خرید مواد غذایی تازه. افزایش فروش با 10 درصد در هر ماه گفت: بخشی از رنسانس سیاه و سفید متعلق به کافی نت ها و کسب و کارهای دیگر در طول تاریخ آفریقایی آمریکایی جامعه است.

“این یک تاکتیک برای حفظ آثار فرهنگی,” بخش-والاس گفت. “ما در یک نوسان رو به بالا درست قبل از covid به اصلاح جامعه ما است.”

سپس coronavirus همه گیر زمین اقتصاد کشور را متوقف کند. یک شبه کسب و کار در جنوب L. A. کافه 70 درصد کاهش یافته است. بخش-والاس furloughed نه از 10 نفر از کارکنان.

رکود اقتصادی را تهدید به نابودی سیاه و مناطق تجاری و دیگر قومی قلمرویی است که سوخت طراوت و چالاکی اقتصاد و هویت شهرهای آمریکا است. در بسیاری از موارد این محله شد این محصولات از نسل های قبلی از تبعیض از جمله تبعیض نژادی و redlining. در حال حاضر کارآفرینان از رنگ هستند که تحت فشار قرار دادند.

در لس آنجلس و صاحبان کسب و کار رهبران جامعه و اقتصاددانان پیش بینی می کنند که ماه از خاموش شدن ناگهانی خواهد تسریع gentrification است که تجاوز در سیاه آسیایی و لاتین جوامع در جنوب L. A. (که قبلا به عنوان شناخته شده جنوب مرکزی) چینی و بیل هایقتس پس از رکود بزرگ.

با تجدید افزایش رمان coronavirus در کالیفرنیا بسیاری از کسب و کارهای کوچک در حال انتظار نمی رود که برای زنده ماندن رکود اقتصادی است که با چکش, رستوران, خرده فروشی و خدمات شخصی صنایع است که در آن بسیاری از کارآفرینان از رنگ متمرکز هستند. سیاه, لاتین و آسیایی کارگران در مقایسه با نسبت جمعیتی در اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش به احتمال زیاد بیکار به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر است که همچنین به طور نامتناسبی آلوده و کشته و اسپانیایی آمریکایی.

“ما در حال بسته” نشانه زینت درهای سالن مو و ناخن مغازه در جنوب L. A., که در آن برخی از توقیف کسب و کار راه اندازی کمپین crowdfunding به پرداخت اجاره. رستوران ها در محله چینی ها در حال زنده ماندن در takeout سفارشات و عقد قرارداد برای ارائه مواد غذایی به سالمندان خانه نشین. پیاده رو در برخی از نقاط بیل هایقتس تا حد زیادی خالی از فروشندگان خیابانی فروش تاماله و tacos.

نمایی از مرکز شهر لس آنجلس از جامعه لاتین از بیل هایقتس. کسب و کارهای محلی تلاش کرده اند برای باز بماند پس از coronavirus همه گیر در سراسر شهرستان و با آن ترس از بیشتر gentrification.

اقلیت متعلق به کسب و کارهای کوچک تمایل به رنج می برند mom-and-pop عملیات با کاهش فروش و مالی و کوسن و اقتصاددانان می گویند — به طور بالقوه ساخت آن را آسان تر برای سرمایه گذاران خارج به ضربه محکم و ناگهانی تا خواص خود را در نرخ پایین پس از بحران. سیاه و اسپانیایی خانواده از دست داده و درصد بیشتری از ثروت خود را از سفید خانواده در طول رکود اقتصادی است.

“این covid-19 رکود اقتصادی است که به طور نامتناسبی صدمه زدن به این اقلیت کسب و کار ساخت جوامع خود را بیشتر در معرض gentrification فشار از آنها در حال حاضر بودند گفت:” پل Ong یک UCLA اقتصاددان و برنامه ریز شهری که تحقیقات در اقلیت و مهاجر انکلاوها. “انتظار این است که اقلیت ها را در پشت تاخیر در بهبودی قرار دادن آنها را در یک موقعیت ضعیف تر به آویزان بر روی کسب و کار خود را. که به این مناطق بسیار جذاب تر به سرمایه گذاران خارج از نظر سود به دلیل قیمت پایین تر خواهد بود.”

کسب و کار واقع در جوامع اقلیت بودند و کمتر به احتمال زیاد برای دریافت کمک های دولت تحت $660 میلیارد چک Protection Program (PPP) با توجه به تحلیل واشنگتن پست از داده ها به تازگی منتشر شده توسط اداره کسب و کار کوچک. در سراسر کشور حدود سه چهارم از PPP وام از بیش از 150.000 دلار رفت و به کسب و کار در دستگاه های سرشماری که در آن اکثریت ساکنان سفید هستند.

این وام که بخشایش اگر تا حد زیادی به حفظ اشتغال در precrisis سطح طراحی شده برای نگه داشتن کسب و کارهای کوچک شناور در coronavirus shutdown. اما SBA بازرس کل گزارش یافت که آژانس شکست خورده به دنبال کنگره دستورالعمل اولویت بندی اقلیت متعلق به کسب و کار و دیگر محروم وام گیرندگان.

انجام تجزیه و تحلیل از PPP وام نشان داد که کسب و کار در قومی محله Leimert پارک در جنوب L. A. چینی و بیل هایقتس دریافت نامتناسب کمتر فدرال حمایت از کسب و کار در سه محله با بیشتر از سفید پوستان است.

بسیاری از آنها حتی درخواست به دلیل زبانی و یا موانع دیگر گفت: Ong مدیر UCLA مرکز محله دانش است. اقلیت متعلق به کسب و کار هستند کمتر احتمال دارد که روابط خود را با بانک های بزرگ است که به راحتی اجازه می دهد آنها را به شیر را به کمک دولت و یا دیگر امن گزینه های اعتباری. “آنها نه در یک موقعیت عالی برای شروع با,” او گفت: “و آنها به نظر می رسد به سقوط بیشتر پشت شدن پشتیبانی برای آب و هوا طوفان است.”

نیکول جوان, 44, صاحب Q مسائل چک در توقیف فروشگاه طلا و جواهر در محله چینی ها. او در روند حرکت خود را کسب و کار آنلاین از آنجا که در فروشگاه های خرید پلازا بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس.

اولین نشانه از مشکل وارد مرکز شهر L. A. چینی در ماه فوریه هفت هفته قبل از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D) صادر ایالت stay-at-home منظور مبارزه با کروناویروس.

به جای انبوهی از گردشگران که فرود بر روی یک مایل مربع محله به صورت سالانه سال جدید قمری رژه نیکول جوان متوجه شد مقدار زیادی از فضای در خیابان ها و پیاده رو های اطراف سلسله جایی که او صاحب یک فروشگاه کوچک به نام Q مسائل است که دارای تخصص در سفارشی ساخته شده از منجوق طلا و جواهر. نزدیک پلازا با فانوس های قرمز حساس بین بتکده به سبک ساختمان های باقی مانده نیمه خالی.

ترس و همچنین نژادپرستانه در ارتباط با یک ویروس است که تا به حال آن را اولین کانون در ووهان چین شد دور نگه داشتن مردم از رستوران های چینی و آسیایی دیگر متعلق به کسب و کار — فقط به عنوان در دیگر Chinatowns در سراسر کشور در میان شعله ور شدن در ضد آسیایی شدند.

یکی از اولین مناطق به احساس تاثیر اقتصادی از coronavirus چینی شده است خالی از گردشگران از فوریه.

جوان باعث می شود سفارشی تزیینات از طلا و جواهر. اما از آنجا که گردشگری به محله چینی ها متوقف شده او ترس او ممکن است به فروشگاه خود را برای خوب است.

اردک قطع در هاپ وو کباب و غذاهای دریایی رستوران. حداقل پنج چینی رستوران ها باید به طور دائم بسته پس از coronavirus همه گیر آغاز شد.

بالا: یکی از اولین مناطق به احساس تاثیر اقتصادی از coronavirus چینی شده است خالی از گردشگران از فوریه. پایین سمت چپ: جوان باعث می شود سفارشی تزیینات از طلا و جواهر. اما از آنجا که گردشگری به محله چینی ها متوقف شده او ترس او ممکن است به فروشگاه خود را برای خوب است. پایین سمت راست: اردک قطع در هاپ وو کباب و غذاهای دریایی رستوران. حداقل پنج چینی رستوران ها باید به طور دائم بسته پس از coronavirus همه گیر آغاز شد.

“من می تواند معنا که مردم واقعا نمی خواهید برای آمدن به فروشگاه و غذا خوردن در محله چینی ها” گفت: جوان که شروع به پوشیدن ماسک در ماه ژانویه اما آن را حذف هنگامی که او احساس مشتریان ، “من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم من بیمار بود.”

توسط اواسط ماه مارس سرپوشیده بازار مسکن فروشگاه و ده ها تن از دیگر اصطبل فروش سنتی چینی لباس و چمدان و tchotchkes بسته و در خط با دستور دولت است. چهار ماه بعد در فروشگاه ها باقی می ماند توقیف. جوان بود که قصد دارد تا قبل از گسترش این بیماری همه گیر در حال حاضر ترس او ممکن است هرگز دوباره. “چرا من ماندن در اینجا و پرداخت اجاره است که هیچ کسب و کار؟”

او را به مسواک زدن در عکاسی و نوشته شده به زبان انگلیسی و مهارت های یادگیری چگونه برای ساخت یک وب سایت به طوری که او می تواند حرکت کسب و کار خود را آنلاین. او نگران چیزی را از دست داده بود با e-commerce — توانایی او برای توضیح فرهنگ چینی به گردشگران است. و با آن چیزی بیشتر.

“من استارباکس و آمریکا حق رای دادن فروشگاه های نزدیک به محله چینی ها ورودی” جوان گفت:. “Coronavirus ممکن است نیروی چینی به ناپدید می شوند سریع تر است. همه کسب و کار را نگاه کنید هیچ تفاوتی از مراکز خرید در بقیه از امریکا است.”

جوان گفت: او شروع به درخواست برای یک PPP وام در ماه مه. اما پس از همسایه صاحبان کسب و کار به او گفت که آن را اتلاف وقت بود زیرا آنها نمی دریافت هر گونه پول او هرگز ناراحت تکمیل نرم افزار.

برای کسب و کارهای دیگر آن را در حال حاضر خیلی دیر است. حداقل پنج چینی رستوران ها بسته شده اند به خوبی با وجود کنگره پس از تصویب به 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل در پایان ماه مارس گفت: پیتر Ng, مدیر اجرایی L. A. چینی مرکز خدمات.

به کمک برخی از زنده ماندن Ng غیر انتفاعی قرارداد با رستوران ها برای آماده سازی و ارائه وعده های غذایی به 1300 ارشد ساکنان مسکن که دیگر امن دسترسی به فروشگاه های مواد غذایی و جمعی از آشپزخانه.

جودی Cen و همسرش, Yening “Lupe” لیانگ صاحبان هاپ وو کباب و غذاهای دریایی رستوران از دست داده و نیمی از کسب و کار روزانه خود به دلیل coronavirus shutdown. آنها شناور ماندن با فدرال وام takeout سفارشات و عقد قرارداد برای ارائه وعده های غذایی به سالمندان خانه نشین.

ارشد وعده های غذایی برنامه کمک Yening “Lupe” لیانگ صاحب هاپ وو کباب و غذاهای دریایی رستوران شناور باقی می ماند. لیانگ که مشغول به کار در تیجوانا قبل از افتتاح مکزیکی-تحت تاثیر قرار کانتونی-سبک رستوران در محله چینی ها در سال 1993 از دست داده و بیش از نیمی روزانه خود را کسب و کار به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و تا به حال به کاهش کارکنان خود را از دو ده را به فقط یک تعداد انگشت شماری از اعضای خانواده. همسر او می شود در مقابل از خانه. دو دختر خود را گرفتن سفارشات از طریق تلفن بسته مواد غذایی و جمع آوری پول. او آشپز آماده سازی 300 جعبه ناهار یک هفته از برنج و بادمجان و پنیر سویا برای سالمندان در 6 دلار در هر کدام.

صاحبخانه خود اعطا کرده است اجاره تعویق اما لیانگ گفت: تاخیر در پرداخت ها به طور كامل تا سال 2021. در حال حاضر, او گفت:, هاپ وو قادر به زنده ماندن در takeout سفارشات و همچنین به عنوان یک PPP وام از $52,000. “در غیر این صورت ما را مجبور به بستن دائم” گفت: Liang که پخت و پز شده است به ویژه در محلی چینی و اسپانیایی زبان تلویزیون.

او نه خوش بینانه در مورد Chinatown آینده حتی اگر مشتریان در نهایت اجازه به ناهار خوردن در داخل دوباره. “مردم در حال حاضر بسیار از دست داده. در محله چینی ها در بسیاری از رستوران ها و فروشگاه ها بسته خواهد شد برای همیشه لطفا برای. آنها یک انتخاب نیست.”

نیکو Avina, 46, صاحب Espacio 1839 است که توقیف از اواسط ماه مارس. آن را به فروش پوشاک و کتاب به نمایندگی لاتین فرهنگ در بیل هایقتس و میزبانی گالری و جامعه رادیو.

کمتر از سه مایل دورتر در سراسر لس آنجلس رودخانه در جامعه لاتین بویل ارتفاعات نیکو Avina خالی از سکنه باقی مانده است از آنچه اتفاق افتاده است به کسب و کار خود و محله پس از رکود اقتصادی سال 2008.

Avina یک هنرمند صاحب Espacio 1839 یک کتابفروشی گالری و فضای جامعه. این دومین تجسم یک مفهوم همسرش, میرا Vasquez حال راه اندازی در سال 2004 قبل از سقوط اقتصاد و فروشگاه خود را بسته در سال 2009. ایشان بود به سختی و تنها مصدوم.

همه در سراسر شهر در کسب و کارهای محلی ناپدید شد. گالری های بزرگ ریخته در سراسر رودخانه از همسایه هنر منطقه و توسعه دهندگان سعی rebranding بیل هایقتس به عنوان “BoHe” و “شرق بانک L. A.” یک عامل املاک و مستغلات ترویج دوچرخه سواری تور Avina را از طبقه کارگر جامعه در سال 2014 توزیع آگهی در هنر منطقه که گفت: “چرا اجاره مرکز شهر زمانی که شما می توانید خود را در بیل هایقتس?”

“مقالات به نقل از صاحبان گالری و گفت این چیزی بود قبل از آنها در اینجا کاملا بی اعتنا موجود جامعه و واقعیت این است که این Chicano دیواری پایتخت جهان” Avina گفت.

جامعه صحنه شدید تظاهرات در برابر gentrification و حداقل شش گالری بسته اند و یا نقل مکان کرد و از بیل هایقتس در سال های اخیر است. اما بیشتر لوکس آپارتمان میله میله برای ساخت و ساز. Warner Music Group انتقال مقر خود از Burbank به فورد سابق کارخانه فقط در سراسر رودخانه در 2019. Spotify نیز منتقل منطقه ای آن ستاد به هنر منطقه است. Avina و دیگر فعالان پیش بینی است که کشت و مجلل کسب و کار را به حرکت در بیل هایقتس به تهیه جدیدترین همسایه.

“من فقط می توانید تصور کنید چه اتفاقی خواهد افتاد این زمان در اطراف به ویژه از هنر منطقه به طور کامل توسعه یافته و در حال حاضر” Avina گفت. “آن را به طور کامل تغییر شخصیت یک جامعه است. از آن خواهد شد مصنوعی مانند جایگزین کردن طعم دهنده های طبیعی از نیشکر با شربت ذرت. این ممکن است اما در پایان آن را به شما را بکشند.”

در سال 2012 Avina و Vasquez احیا مفهوم خود را برای یک جامعه خلاق فضا با باز شدن فضا 1839 اجاره یک نمای مرحله از Mariachi پلازا که در آن نوازندگان تمرین و Avina شده بود فروش تی شرت. صاحبخانه معلوم بود متعلق به ساختمان که در آن Avina بزرگ شده و به رسمیت شناخته شده او را از خود مهاجر مکزیکی پدر و مادر ایستاده غذا به عنوان “تاکو پسر مرد.” او ارائه شده به اجاره فضا به Avina به جای قرار دادن آن در بازار است.

نوازندگان تمرین و کتاب مباحث از Mariachi پلازا.

لئوناردو Acosta یک پدر سه دختر داغ شده است-فروشنده سگ برای 15 سال است. او استفاده می شود به حدود 400 دلار در هفته اما او کار نمی کرد به مدت پنج ماه به دلیل بیماری همه گیر. “کل جامعه است که درد و رنج” او گفت:.

یک مرد آماده گل برای فروش در بیل هایقتس یک Latino محله شده است که در gentrifying پس از گالری های بزرگ ریخته در سراسر رودخانه از همسایه هنر منطقه پس از رکود بزرگ.

بالا: نوازندگان تمرین و کتاب مباحث از Mariachi پلازا. پایین سمت چپ: لئوناردو Acosta یک پدر سه دختر داغ شده است-فروشنده سگ برای 15 سال است. او استفاده می شود به حدود 400 دلار در هفته اما او کار نمی کرد به مدت پنج ماه به دلیل بیماری همه گیر. “کل جامعه است که درد و رنج” او گفت:. پایین سمت راست: یک مرد آماده گل برای فروش در بیل هایقتس یک Latino محله شده است که در gentrifying پس از گالری های بزرگ ریخته در سراسر رودخانه از همسایه هنر منطقه پس از رکود بزرگ.

موقرمز, Vasquez و دو پسر زنده بلوک فقط از فروشگاه خود را. تا زمانی که بسته Espacio 1839 در اواسط ماه مارس این میزبانی به ایستگاه های رادیویی اینترنتی و جامعه پادکست فروش تی شرت که Avina طراحی شده برگزار شد, شعر و کتاب خوانش نمایش کار هنرمندان محلی و ارائه رایگان نوشتن عکاسی و گرافیک, کارگاه های آموزشی. یک دیوار از فروشگاه به تصویر می کشد هفت-پا بلند Virgen de Guadalupe خیره به پایین متوجه اخراج یک نقاشی Avina با عنوان “Lupita شد آواره.”

در حال حاضر خانواده اش باقی مانده پس انداز و اجاره با تازگی ایجاد وب سایت فروشگاه که مبادرت به فروش تی شرت و ماسک های خانگی. Vasquez اجرا یک کسب و کار جانبی فروش gelatinas از خانه خود را. این زن و شوهر تا به حال در ابتدا برنامه ریزی شده در بازگشایی فروشگاه در طول تعطیلات آخر هفته در ماه جولای و یا تنها با وقت قبلی. اما گیریم که این ایده پس از coronavirus عفونت در L. A. سر به فلک کشید و دوباره.

“ما فقط تلاش برای زنده ماندن. از چهار ماه ما بسته شده است دو نفر از کسانی که ماه شده اند کمک دیگران” Avina گفت.

L. A. شاعر Yesika سلگدو برگزار شد که خوانش در فروشگاه اهدا اجاره یک ماه. ملی جمع آوری کمک برای کسب و کارهای کوچک شامل نوازندگان از جمله گروه های محلی Chicano بتمن تحت پوشش یک ماه دیگر را اجاره. Avina فکر نمی کند Espacio 1839 می توانید زنده ماندن بسیار فراتر از شش ماه از بسته شدن.

“یکی از بزرگترین نگرانی است این است که برای سرعت بخشیدن به gentrification روند,” او گفت:. “این فقط یک تهدید. آن را واقعی است. اگر ما نگاهی به تاریخ و آنچه اتفاق افتاده در سال 2008 وجود دارد کوسه انتظار خود را خالی نقاط است.”

او نمی خواهید اجازه دهید خود را در جامعه پایین با بستن دوباره برای خوب و دادن خارجی ها یک فرصت به سر می برد. درآمد حاصل از کسب و کارهای محلی در حال مجددا به محله — به فروشنده و فروشندگان مواد غذایی به طوری که آنها می تواند خانواده خود را تغذیه بیش از حد, او گفت:.

Avina با ابراز تاسف از آنچه از دست خواهد رفت با هزاران نفر در جامعه خود از کار و کارآفرینان محلی گرفتن قیمت از: ریتم روزانه مانند دارچین-chocolatey بوی champurrado در صبح جایگزین فروشندگان فروش jicama و آناناس در بعد از ظهر و tacos al پاستور در شب به عنوان norteñas و cumbias صدا کردن از پنجره های باز. چگونه او شگفتی خواهد صدای گیتار و ترومپت ادامه wafting از Mariachi پلازا?

“با چیزی پیش بینی نشده مانند coronavirus آن یک قلاب به سمت چپ به یک جامعه از هیچ” او گفت:. “در مبارزه با gentrification ما باید به اشغال فضا. این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام با Espacio.”

جو و سلیا بخش-والاس صاحبان جنوبی L. A. کافه خود را باز کافی شاپ در نزدیکی Leimert پارک در ماه نوامبر. جو یک آتش نشان بازنشسته شد و آخرین در یک رشته از کارآفرینان امید برای متوقف کردن گسترش gentrification در جنوب لس آنجلس است.

که چه سیاه کارآفرینان در تلاش بودند به اطراف Leimert پارک فرهنگی مرکز آمریکایی آفریقایی جامعه در جنوب L. A. امید به توقف 25 درصد کاهش در جمعیت پس از رکود بزرگ.

حداقل پنج سیاه متعلق به کافی شاپ باز کرده اند در سال های اخیر است. آنها استقبال کم درآمد ساکنان به پلاگین در رایانه های خود را و ماندن در تمام طول روز. آنها برجسته وگان منوها و میزبانی سیاسی پانل های بعد از مدرسه کلاس پخت و پز و مذاکرات در gentrification. اما برخی از رهبران جامعه که از ترس تنها کسب و کار است که زنده خواهد ماند coronavirus رکود اقتصادی خواهد بود که فست فود زنجیره ای همه جا در این مواد غذایی کویر.

جو و سلیا بخش-والاس صاحبان جنوبی جدید L. A. کافه حال دهه را صرف مبارزه برای مواد غذایی عدالت نژادی و برابری اقتصادی در جنوب مرکزی قبل از باز کردن کافی شاپ خود. آنها تصمیم گرفتند در نیمه راه از طریق ساخت و ساز در سال گذشته برای اجاره یک دوم همسایه فضایی که در آن آنها خواهد فروش قیمت مناسب, مواد غذایی تازه.

به عنوان coronavirus شیوع بدتر در چین در ماه های ژانویه و فوریه فقط ماه پس از باز شدن زن و شوهر در مورد اینکه آیا آنها باید کسب و کار خود را. به جای آنها باقی می ماند باز فروش 35 دلار در جعبه های مواد غذایی با ضروری مقررات: حبوبات, برنج, پاستا, سبزیجات, سوپ, بادام, شیر, میوه و سبزیجات, کاغذ توالت و ماسک های پزشکی. سازمان های غیر انتفاعی, شرکت ها و افراد حمایت صدها نفر از جعبه در هر هفته برای آنها به دست به مالی مبارزه مشتریان.

آنها راه اندازی یک سفارش آنلاین نرم افزار برای منظقه وانت گسترش به مواد غذایی و تحویل غذا. آنها به خواست جامعه برای تکرار 10 دلار ماهانه کمک های مالی; بیش از 500 نفر را امضا کرده اند.

ستاره پاپ آریانا گراند و Beyoncé ترویج جنوبی L. A. کافه همراه با دیگر سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در طول ملی بازداشت معترضان به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

“مردم در حال بالا بردن ما به دلیل ناآرامی های مدنی اتفاق می افتد در حال حاضر در اطراف نژادی عدالت” بخش-والاس گفت. “اما با توجه به آنچه اتفاق می افتد با covid این چنین ترسناک پروجکشن بنابراین ما نمی دانیم که آنچه در آن معنی خواهد بود که برای کسب و کار در حال حرکت رو به جلو است. من فکر می کنم اکثریت سیاه و قهوه ای و کسب و کار در حال رفتن به واقعا در تلاش برای بازگشایی چرا که آنها در حال سقوط عمیق تر و عمیق تر به یک سوراخ.”

بخش-Wallaces می گویند که آغشته به پس انداز شخصی خود را به نگه داشتن کسب و کار شناور و هنوز هم مدیون هزاران دلار در اجاره.

مشتریان صبر کنید برای اتومبیل های خود را برای شستشو در Leimert پارک فرهنگی مرکز آمریکایی آفریقایی جامعه در جنوب L. A., سیاه, جمعیت کاهش یافته و 25 درصد در محله پس از رکود بزرگ.

Bronwyn “خانم Bronnie” هاردی 70 صاحب Vergess کاخ د بلا دونا سالن مو در جنوب L. A. طولانی ایستاده سیاست یک ظاهر طراحی شده مو خود را بدون پرداخت هزینه اگر کسی در محله دارای یک مصاحبه شغلی است و نمی توانیم به پرداخت. “از لحاظ اقتصادی coronavirus را ما,” او گفت:.

وعده های غذایی آماده شده توسط رستوران های محلی از جمله Dulan در Crenshaw غذای روح, آشپزخانه توزیع شده به کسانی که در نیاز به یک خبر خوب Missionary Baptist در جنوب L. A.

بالا: مشتریان صبر کنید برای اتومبیل های خود را برای شستشو در Leimert پارک فرهنگی مرکز آمریکایی آفریقایی جامعه در جنوب L. A., سیاه, جمعیت کاهش یافته و 25 درصد در محله پس از رکود بزرگ. پایین سمت چپ: Gavin “خانم Bronnie” هاردی 70 صاحب Vergess کاخ د بلا دونا سالن مو در جنوب L. A. طولانی ایستاده سیاست یک ظاهر طراحی شده مو خود را بدون پرداخت هزینه اگر کسی در محله دارای یک مصاحبه شغلی است و نمی توانیم به پرداخت. “از لحاظ اقتصادی coronavirus را ما,” او گفت:. پایین سمت راست: وعده های غذایی آماده شده توسط رستوران های محلی از جمله Dulan در Crenshaw غذای روح, آشپزخانه توزیع شده به کسانی که در نیاز به یک خبر خوب Missionary Baptist در جنوب L. A.

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش مردم تشخیص دهند که سیاه و سفید متعلق به کسب و کار به ویژه آسیب پذیر هستند به دلیل همه گیر گفت: گرگ Dulan صاحب مشهور Dulan در Crenshaw غذای روح ، ناشناس اهدا کنندگان باید به او پرداخت شود به خوراک کروناویروس اولین پاسخ دهندگان به مدت شش هفته. شرکت او هرگز شنیده از گذشته در حال رسیدن به بحث در مورد آینده غذا و فرصت های تبلیغاتی. اما او شگفتی چه مدت است که افزایش پشتیبانی از گذشته خواهد شد.

“اگر ما در حال رفتن به یک قوی آفریقایی جامعه کسب و کار کمک می کند که برای بالا بردن آفریقایی محله و سپس برخی از این چیزهایی که اتفاق می افتد باید برای ادامه طولانی مدت” Dulan گفت.

Dulan که کافه تریا-رستوران به سبک باز هفته بعد از سال 1992 رادنی کینگ قیام در حال برنامه ریزی برای آینده است. او در روند خرید یک ملک مجاور که او قصد دارد به نوبه خود به یک پارکینگ و همچنین استفاده از خود را برای پذیرایی ستاد.

یک Howard دانشگاه فارغ التحصیل Dulan گفت: او در زمان یک نشانه از بن فلفل قرمز, کاسه, واشنگتن, موسسه که جان سالم به در تو خیابان gentrification در بخش خرید ملک مجاور و باز کردن بیشتر مجلل بن درب بعدی در سال 2008.

Dulan هم می خواهد برای کنترل املاک و واقعی خود را و سرنوشت خود را — در صورت gentrification. با وجود کاهش سود به دلیل رکود اقتصادی او ساخته شده محاسبه ملک برای خرید در حال حاضر قبل از اینکه او را به قیمت است.

“تنها راه آفریقایی کسب و کار در حال رفتن برای زنده ماندن است که ما به خود ما چیزهای” Dulan گفت. “من مصمم هستم که به روح مواد غذایی در منطقه Crenshaw, تا زمانی که من قادر به انجام آن است. این سیاه لس آنجلس. این که من در خدمت هر روز.”

گرگ Dulan صاحب Dulan در Crenshaw غذای روح مادر گفت: او هرگز دیده می شود چنین موجی در حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار خود را در بیش از 30 سال در صنعت رستوران.

اندرو Ba Tran کمک به این گزارش. طراحی توسط کلر رامیرز. ویرایش عکس توسط Annaliese نورنبرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer türktelekom mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountNovagraBMW Oil ChangeAyırma Büyüsügates of olympus oyna