اما حتی به عنوان بیس بال لیگ و اتحادیه بازیکنان چانه زدن بیش از ویژگی های ما در حال حاضر می دانیم یک چیز: یک ورزش است که برای نسل ساخته شده بود جزئی بازیکنان لیگ برتر در حال توسعه در گمنامی نسبی به احتمال زیاد نمی خواهد بود قادر به ارائه است که ابهام در آن به توسعه. جاده به لیگ برتر در تابستان امسال به بن بست است و آن را تقریبا به طور قطع شود جایگزین در آینده است.

آنچه از جزئی بازیکنان لیگ برتر که قرار گرفتن در 500 صفحه ظاهر این فصل هر کمک به ساخت یک پایگاه از تجربه آنها کمک می کند که رشد می کنند ؟ آنها پراکنده با هیچ ایده زمانی که و اگر آنها خواهید بود در تیم امکانات و یا هنگامی که و اگر آنها را یک فصل است.

“ما نمی دانیم که چه قوانین و شده است که سخت ترین قسمت برای ما” گفت: سر از یک باشگاه, بازیکن, گروه توسعه. “این یک هدف در حال حرکت. و برای بازیکنان, شما تنها می توانید بپرسید آنها را به انجام آنچه آنها راحت انجام می دهند. برخی می توانید گرفتن. برخی از توانایی پرتاب کردن یک تپه. بعضی نمی کنند. آن را بیش از همه نقشه است.”

بیش از تقریبا هر نوع دیگر ورزش بیس بال متکی بر روال. بازی صحنه هستند تقریبا هر روز. بازیکنان را در همان دریل تقریبا هر روز. پیشرفت است جدولها در هر روز است. توسعه مسائل در هر روز است.

در حال حاضر با توجه به چت با بیش از یک و نیم دوجین مدیران عامل و بازیکن و توسعه مدیران در سراسر لیگ صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به طوری که نه به خود را نشان می دهد تیم ها در شرایط خاص بهترین امید محور حتی بخشی از یک جزئی لیگ فصل ممکن است آمده تا اواخر تابستان می تواند مرکز بیشتر در اطراف intrasquad بازی به جای یک فصل کامل. ممکن است وجود دارد یک آریزونا سقوط لیگ برای نخبگان چشم انداز, اگرچه ممکن است. و در قرنطینه تلاش برای تعیین کمیت پیشرفت است تقریبا غیر ممکن است.

“شما در حال تلاش برای نگه داشتن بازیکنان درگیر” گفت: یک بازیکن توسعه رسمی. “شما در حال انجام زوم تماس با یک گروه. شما با داشتن سخنرانان مهمان. مربیان می تواند به ارائه یک فکر روز و یا می توانید برای رسیدن به بازیکنان one-on-one. اما چه نوع از آموزش آنها در حال گرفتن? زیادی وجود دارد تفاوت در چه امکانات و منابع بچه ها باید آنها را در دسترس شما واقعا از دست دادن قوام.”

از تمام تلاش های ورزشی که شکل به شکل پس از همه گیر به پایان می رسد مسیر به رشته ممکن است منجر به راه است. لیگ اصلی بیس بال در حال حاضر هل دادن یک برنامه ریزی برای کاهش تعداد وابسته جزئی-لیگ باشگاه حدود 40 به 120. که نه اتفاقا کاهش تعداد مربیان و بازیکنان آنها را استخدام و در نتیجه کاهش هزینه. Coronavirus تقریبا قطعا شتاب که کاهش.

مشاغل به پایان خواهد رسید ، اگر فصل می رود جلو و لیگ برتر باشگاه های مجاز به نگه داشتن 50 بازیکن در هر دو فعال فهرست و یک تاکسی تیم ملی – به عنوان MLB پیشنهاد کرده است به اتحادیه باشگاه ها را مجبور به ارزیابی اولویت است.

“می گویند شما امضا یک جانباز برای خود را سه برابر یک تیم” یک مقام گفت. “شما رو به خیلی خاص شما قصد استفاده از او را برای بزرگ-لیگ تیم در طول فصل برای نگه داشتن او در این کتاب است. در غیر این صورت او یک کاندیدای انتشار. شما نمی خواهید به نگه داشتن او را در اطراف.”

پیش نویس هم تقریبا به طور قطع خواهد بود و اساسا تغییر کرده است. ماه آینده MLB برگزار خواهد شد پیش نویس که شامل فقط پنج دور به جای عادی 40 با باشگاه ها مجاز به ثبت نام تعداد نامحدودی از پیش نویس-بازیکنان واجد شرایط پس از آن اما هیچ کدام برای بیش از $20,000 جایزه. تاثیر این شرایط احساس خواهد شد در تمام سطوح از بیس بال.

“می گویند یک پنجم دور انتخاب می کنید یک جایزه $320,000” یکی دیرین player توسعه و سراغ سر گروه گفت. “وجود دارد حباب از بچه ها که ممکن است ششمین دور میدارد. آنها نشانه ای برای $20,000 و یا آنها بازگشت به کالج؟”

بازگشت برای یک سال دیگر از کالج توپ را trickle-down اثر در فهرست اسامی که مربیان به طور معمول می تواند پیش بینی کند و نه به راحتی. و برخی از نرم افزار سراغ و توسعه بازیکن مقامات نا امید است که پیش نویس کردم lopped در پنج دور.

“من می تواند پیش نویس 40 دور در حال حاضر” یکی سراغ مدیر گفت.

“من فکر می کنم 40 بیش از حد بسیاری از” یک مقام دیگر گفت. “اما من فکر می کنم اگر ما رفته بود شاید 10 یا 12 دور وجود دارد هنوز هم می شده اند و ارزش در آن میدارد و هزینه به باشگاه نمی خواهد که بزرگ شده است.”

وجود دارد برخی از شایستگی برای کاهش این پیش نویس برای اطمینان حاصل کنید. در سال گذشته بیس بال آمریکا مورد مطالعه در سه دهه پیش نویس از 1981-2010. نتیجه: کمتر از یک پنجم تدوین و امضا شده بازیکنان ساخته شده در این رشته و کمتر از یک در 10 تولید حداقل 0.1 برنده بالا جایگزین. برای هر Albert Pujols یا دانیل مورفی (13th دور) هر آدم ایتون (19 دور) و یا یعقوب deGrom (نهمین دور) صدها نفر از بازیکنان در نمی آمد ،

بنابراین چالش این تابستان خواهد بود با اضافه کردن یک گروه جدید از پیش نویس بازیکنان امضای دیگران با استفاده از فروش زمین به ضرب و شتم تیم های رقیب و سپس مخلوط کردن آنها با این گروه در حال حاضر جزئی leaguers. و این که “اختلاط” تقریبا به طور قطع خواهد شد مجازی.

“آیا شما هنوز هم باید یک هدف هر روز به طوری که بازیکن می تواند بهتر است ؟” یک مدیر گفت. “بدون شک وجود دارد, آن را دشوار است. اما مثل همه چیز در زندگی در حال حاضر: شما باید برای به دست آوردن خلاق است.”

چیزی را از دست داد اینجا. این اجتناب ناپذیر است. آن خواهید بود یک دیرین جزئی-لیگ شهرستان در فصل تابستان انحراف. یا آن خواهید بود یک جانباز outfielder تاریخ و زمان آخرین شات در رشته های. یا آن می تواند این فرصت را برای یک چشم انداز واقعی برای بهبود و نزدیک شدن به این رشته و آماده می شود زمانی که او می رسد.

و یا به احتمال زیاد آن خواهید بود تمام کسانی که همه چیز. بیس بال ممکن است بازی در بالاترین سطح در این تابستان. اما ساختار چگونه این بازیکنان در حال توسعه به احتمال زیاد خواهد بود برای همیشه لطفا برای تغییر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im