مینیاپولیس پلیس ایستگاه آتش میان در اعتراض به قتل جورج فلوید

یک مینیاپولیس ایستگاه پلیس تنظیم شده است بر روی آتش در میان نصب تظاهرات بیش از قتل توسط پلیس گزارشی ،

در سومین روز مستقیم از تظاهرات قتل جورج فلوید که پس از درگذشت او در گردن او بود بر روی پا توسط یک افسر پلیس, جمعیت هجوم به ایستگاه شهر 3rd حوزه.

گزارش گفت که به زودی پس از آن آتش آلارم می تواند شنیده شود به عنوان blazes شد.

پلیس به نظر می رسد به چپ چپ منطقه قبل از معترضان رسید به ایستگاه واقع در نزدیکی شهرستان سورد محله است.

وجود دارد همچنین گزارش از تظاهرات از مینیاپولیس به اصطلاح دوقلو شهر سنت پل واقع در شرق رودخانه می سی سی پی.

(AP)

تلویزیون فیلم نشان داد که چندین ساختمان در آتش سوزی در محله ای واقع در جنوب شرقی مرکز شهرستان.

در ضمن مینه سوتا گارد ملی که مستقر شده بودند پیش از آن در روز توسط فرماندار Tim والس گفت: این اعزام 500 سرباز به مینیاپولیس و سنت پل.

“ماموریت ما این است که برای محافظت از زندگی و حفظ اموال و حق مسالمت آمیز نشان دادن” آن گفت: در یک صدای جیر جیر.


“یک هدف کلیدی است برای اطمینان از آتش بخش قادر به پاسخ به تماس.”

خشم شده است به طور پیوسته در حال رشد بیش از مرگ در روز دوشنبه از 46 ساله آقای فلوید بود که دستبند به دست گرفته و به پلیس بازداشت چهار افسر پلیس. فیلم نشان داد یکی از افسران درک چوین ایستاده بر گردن آقای فلوید به عنوان او gasped به نفس.

مرگ او شد آخرین سری از حوادث که در آن آمریکایی آفریقایی تبار مردان از دست داده اند و زندگی خود را در دست پلیس است. این شامل 2014 مرگ اریک گارنر که در قرار مرگبار ببرن توسط افسران در نیویورک, تیراندازی به مایکل براون نوجوان در سال 2014 فرگوسن و بالتیمور که پس از بازداشت توسط ماموران در بالتیمور در سال 2015. شده اند وجود دارد بسیاری دیگر از آن به بعد.

منتقدان می گویند پلیس راه درمان مردم از رنگ است که در تضاد و اغلب مرگبار مقابل به روش برخورد آنها با مردان است.

“ما نمی خواهیم در اینجا مبارزه علیه هر کسی است. ما نمی خواهیم هر کسی صدمه دیده است. ما نمی خواهیم به هر علت خسارت” اریکا Atson, 20 بود و در میان هزاران نفر از مردم که جمع شده بودند در خارج از ادارات دولتی در مرکز شهر, مینیاپولیس, که در آن برگزارکنندگان به نام به حال یک تظاهرات مسالمت آمیز. به خبرنگاران گفت:. “ما فقط می خواهیم افسر پلیس باید پاسخگو باشند.”

در حالی که چهار افسر از کار اخراج شدند وجود دارد باقی می ماند شدید خشم و نگرانی که آیا مردان پیگرد قانونی خواهد داشت.

“لطفا در خانه بمانند. لطفا به اینجا می آیند به اعتراض. لطفا نگه داشتن تمرکز بر روی جورج فلوید در پیشبرد جنبش ما و در جلوگیری از این همیشه اتفاق می افتد دوباره ایم” سنت پل شهردار ملوین کارتر که سیاه و سفید است.

در اوایل روز پنج شنبه در آمریکا و اف بی آی در مینیاپولیس گفت: آنها انجام شد “قوی تحقیقات جنایی” به مرگ است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او تا به حال خواسته رسیدگی به تسریع شود.

اف بی آی همچنین بررسی اینکه آیا آقای فلوید حقوق مدنی نقض شده است.

آقای چوین افسر که گوسفند آقای فلوید را گردن اخراج شد روز سه شنبه با سه نفر دیگر از افسران درگیر در بازداشت است. روز بعد شهردار به نام او را به عنوان جرم جنایی متهم شده است. او همچنین درخواست کرد برای فعال شدن گارد ملی.

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de