مینیاپولیس اداره پلیس چهره حقوق مدنی بررسی بیش از جورج فلوید مرگ

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

مینه سوتا بخش حقوق بشر در زمینه حقوق مدنی مسئول در برابر مینه سوتا اداره پلیس در پی مرگ جورج فلوید دولت فرماندار اعلام کرد در روز سه شنبه.

این تحقیقات به بررسی بخش سیاست, روش ها و شیوه های بیش از 10 سال گذشته برای تعیین اگر آنها درگیر سیستمیک شیوه های تبعیض آمیز با توجه به بیانیه ای از فرماندار Tim Walz.

“دولت من خواهد شد با استفاده از هر ابزاری که در اختیار ما برای ساختارشکنی نسل از نژادپرستی نظاممند در مینه سوتا” فرماندار در توییتر نوشت.

“این تلاش است یکی از بسیاری از مراحل به در آمده و در تلاش ما برای بازگرداندن اعتماد با جوامع شده اند که نهان و بی سابقه برای بیش از حد طولانی است.”

این اطلاعیه به شرح زیر چندین روز از تظاهرات و شورش در سراسر کشور پس از مرگ فلوید, گزارشی مردی که در بازداشت پلیس پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته و او را به زمین توسط گردن خود را برای یک دوره طولانی از زمان.

“ما قصد داریم برای بازگرداندن صلح و آرامش در خیابان های ما با داشتن یک گروه بزرگتر از گارد ملی نشان می دهد” فرماندار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

“ما قصد داریم برای ایجاد صلح در خیابان های ما را با نگه داشتن یک حکومت نظامی در محل در همه زمان ها. ما قصد داریم برای ایجاد صلح در خیابان های ما هنگامی که ما به آدرس این مسائل سیستمیک است که ناشی از آن در وهله اول”

بررسی خواهد شد اولین بار در دولت راه اندازی کرده است یک حقوق مدنی رسیدگی به اتهام سیستمیک شیوه های تبعیض آمیز از بزرگترین اداره پلیس با توجه به فرماندار.

Gov Walz گفت که “تغییرات ساختاری” نیاز به شروع به قادر به آدرس سیستمیک نژادپرستی در مینه سوتا و در سراسر کشور اضافه کرد که “این نیاز به شروع در جایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de