مینیاپولیس تا به حال سیاست های مترقی اما اقتصاد آن هنوز هم در سمت چپ سیاه و سفید, خانواده ها در پشت

اما رفاه سوخت منطقه فورچون 500 شرکت و مترقی سیاست های ترجمه نشده است به برابری اقتصادی. در عوض شکاف ثروت بین مینیاپولیس را تا حد زیادی جمعیت سفید و شهر ساکنان راکد شده است که تولید برخی از کشور وسیع ترین نژادی و نابرابری در درآمد و اشتغال و مالکیت خانه.

چنین نا امیدی پیشنهاد احتیاطی یادداشت برای کسانی که امیدوار کننده تغییر در مینیاپولیس و دیگر مناطق این کشور پس از تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند و بالا بردن سوال در مورد تا چه حد جنبش برای تغییر بودجه از ادارات پلیس به خدمات دیگر می تواند نسبت به ارائه نژادی عدالت است.

کاستی باید با توجه به افزایش فوری بحث در مورد که در آن مینیاپولیس رفت و چه اقدامات را به نتایج بهتر است. اقتصاد دانان و وکلا و حقوق مدنی طرفداران در شهرهای دوقلو می گویند مترقی سیاست های مالیاتی می تواند برای دیگر جنبه های ساختاری نژادپرستی مانند دسترسی به اعتبار و یا شغل. برخی می گویند که سرمایه گذاری در مسکن مقرون به صرفه در کم درآمد محله عمیقتر تبعیض نژادی و فقر است. دیگران استدلال می کنند برای بهتر اجرای قوانین فدرال برای مبارزه با تبعیض در اعطای وام اشتغال و مسکن است.

“مینیاپولیس به نظر می رسد blindsided توسط این واقعیت است. آنها لذت بردن از این واقعیت است که آنها دیده می شود به عنوان این سنگر و استحکامات از progressivism” گفت: Marvin اونز جونیور مدیر ارشد برنامه های اقتصادی در NAACP که منتشر شده یک گزارش در ماه دسامبر برجسته شهرهای دوقلو’ رشد نژادی و نابرابری اقتصادی. “هشدار بود اگر ما به آدرس این مسائل این بود که در یک آتش زنه جعبه که خواهد منفجر شود.”

معمولی سیاه و سفید خانواده در شهرهای دوقلو به دست آورده $39,851 در سال 2017 پایین تر از متوسط درآمد برای آمریکایی های آفریقایی تبار در سراسر کشور و کمتر از نیمی از آنجا که معمولی سفید درآمد خانواده از $82,371 است که بسیار بالاتر از سفید خانوار در سراسر کشور با توجه به NAACP گزارش. یک چهارم از خانواده و زندگی در فقر و پنج برابر نرخ فقر برای خانواده ها.

کسانی که پایدار نابرابری که فوران بر روی مرحله ملی پس از جورج فلوید کشته شد در بازداشت پلیس مینیاپولیس ماه گذشته برجسته ناقص فرض تبلیغ توسط رئیس جمهور تهمت و دیگر جمهوری خواهان که رونق اقتصادی است و برای درمان نژادی و نابرابری.

داشتن “قوی ترین اقتصاد جهان است” و این بزرگترین چیزی است که اتفاق می افتد برای روابط برای آمریکایی آفریقایی جامعه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در بحبوحه اعتراضات پس از یک ویدیو پدید آمده از یک افسر و دو زانو بر فلوید گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

اما نتیجه برای ساکنان سیاه در مینیاپولیس و سنت پل نیز به رهبری لیبرال استدلال که هزینه های مترقی سیاست می تواند ایجاد تغییرات سیستماتیک.

حقوق مدنی و رهبران جامعه در شهرهای دوقلو می گویند نژادی سهام را نمی توان بدون به دست آوردن درک بیشتری از چگونگی این کشور نژادپرست پایه ادامه به تاثیر عدالت کیفری نظام سلامت و آموزش. اغلب آنها می گویند مترقی برنامه تمرکز بر روی “رفع” چیزی است که تصور می شود اشتباه با جامعه سیاه و سفید به جای اساسا تغییر شکل اساسی بی عدالتی در جامعه است.

“در مینیاپولیس و این منطقه در واقع به تغییر مسیر برای مردم رنگ سفید پوستان در حال رفتن به باید ناراحت گفت: Gary Cunningham, مدیر اجرایی, رفاه, حال, یک, غیر انتفاعی ملی متمرکز نژادی ثروت صاحبان سهام است. “آنها در حال رفتن به باید به گفتگو در مورد چگونه امتیاز خود را حفظ وضع موجود و چگونه منابع و ثروت در حال توزیع در جوامع است.”

کانینگهام که در مینیاپولیس و به عنوان شهر کاردانی مدارس سرپرست و معاون حقوق مدنی مدیر گفت که برای بیش از حد طولانی شده است وجود دارد “قطع بزرگ بین مترقی سیاست هایی است که در جای خود قرار داده و نتایج که آنها را دریافت کنید.”

“نیت خوب را تغییر ندهید شرایط را برای پسران و دختران جوان در حال رشد در شمال, مینیاپولیس,” او گفت:.

ساکنان سیاه که کمتر از یک پنجم از شهرهای دوقلو’ جمعیت در حال بدتر امروز توسط برخی از اقدامات از آنها 20 و 30 سال پیش حتی به عنوان بخت و اقبال از همتایان سفید برگزار ثابت یا بهبود یافته با توجه به داده های سرشماری.

در سراسر کشور, و اقتصادی خلیج فارس بین سیاه و سفید آمریکایی ها کمی تغییر کرده است از آنجایی که کمیسیون فدرال در سال 1968 شناسایی سفید “نژاد پرستی” که منجر به “فراگیر تبعیض در اشتغال و آموزش و پرورش و مسکن” به عنوان علت شورش در جوامع است.

سیاه ساکنان شهرهای دوقلو جوان تر هستند و بیشتر احتمال دارد به مهاجران از ساکنان سفید اما این تفاوت ها هنوز هم به طور کامل توضیح نژادی و نابرابری اقتصادی با توجه به 2016 تجزیه و تحلیل شهری شورای منطقه ای سازمان دولتی. چنین نابرابری وجود داشته است قبل از هجوم مهاجران از سومالی به اتیوپی و لیبریا پیشرو آژانس و دیگر محققان به این نتیجه که “تبعیض سیستماتیک است که بخشی از معادله است.”

مینه سوتا را مترقی شهرت بود و سمان نزدیک به پنج دهه پیش زمانی که یک بار جلد مجله برجسته آن رژیم صهیونیستی است. Wendell اندرسون در یک سفر ماهیگیری با یک تیتر شعار “زندگی خوب است.”

اندرسون یک دموکرات کار کرده بود با جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری به تصویب قوانین شناخته شده به عنوان “مینه سوتا معجزه است.” در میان کلید مقررات: یک redistributive سیاست های مالیاتی معرفی شده در سال 1971 که مورد نیاز جوامع ثروتمند در شهرهای دوقلو منطقه برای به اشتراک گذاشتن ملک تجاری درآمد مالیاتی با فقیرترین مناطق. درآمد و مالیات بر فروش درآمد حاصل از غنی حومه در سراسر کشور نیز به اشتراک گذاشته شده با کمتر مرفه شهرها و جوامع روستایی به صندوق مدارس پلیس و مسکن.

کل ایده بود که ما در حال رفتن به سرمایه گذاری در آینده پس هر کس بهتر” کانینگهام گفت.

این امر می تواند آغاز یک مجموعه از سیاست هایی که در طول دهه های بعدی افزایش سرمایه گذاری در مسکن مدارس و کسب و کارهای کوچک در جوامع محروم.

اما برنده اصلی از بسیاری از سیاست های مشغول به کار بودند-کلاس سفیده گفت: Samuel L. مایرز جونیور, یک اقتصاددان در دانشگاه مینه سوتا که تحقیقات در مورد آنچه که او خواستار “مینه سوتا تناقض” با تمرکز بر روی مشکل با نژاد خنثی درمان به نژادی و نابرابری.

در سال 1970 پس از ناآرامی های مدنی بیش از نژادپرستی نظاممند و یک طرح دعوی در دادگاه در مدرسه جداسازی دوقلو شهرستانها آغاز کرده است در مجموعه ای جدید از اصلاحات, ساختمان, یارانه مسکن برای خانواده های کم درآمد در سراسر آن ثروتمند سفید جوامع گفت: مایرون Orfield یک استاد حقوق در دانشگاه مینه سوتا که آگهی های موسسه در شهری فرصت است.

اما سیاسی و بشردوستانه رهبران رها شده در منطقه شناخته شده سیاست یکپارچه در 1990s به نفع کارگردانی مالیات اضافی دلار برای تامین مالی اجتماعی خدمات مسکن و مدارس در جوامع کم درآمد از, رنگ, او گفت:.

“وجود دارد هیچ کار اشتباهی با زن redistributive برنامه های, اما آنها نمی غلبه بر مشکلات است که تبعیض نژادی و علل و گفت:” Orfield سابق حقوق مدنی وکیل. “ساختار زندگی مردم را تغییر نمی دهد — آنها ندارد بهتر است شغل آنها زندگی نمی کنند در امن محله آنها بیشتر احتمال دارد به از دبیرستان فارغ التحصیل. اگر شما اجازه می دهد به تفکیک بدتر نابرابری است رفتن به دریافت بدتر است.”

حتی بیشتر از کمک های دولت ریخت و به جوامع فقیر در سال 2013 زمانی که آن رژیم صهیونیستی است. علامت گذاری بفرم دیتون افزایش مالیات در ثروتمندترین Minnesotans. این دموکرات و هدف ثروت وارث حال مبارزه کرد و به “مالیات ثروتمندان!” — گفت: هر کس باید خود را پرداخت “سهم عادلانه” برای حفظ جامعه “عملکردی است.” نرخ مالیات بر درآمد در حال حاضر نسبتا بالا برای درآمد بالا در مقایسه با کشورهای دیگر افزایش یافته و از 7.85 درصد به 9.85 درصد برای افراد بیش از 150.000 دلار.

و در عین حال این منطقه زمین در نزدیکی پایین در سراسر کشور وقتی که می آید به نژادی و اقتصادی و نابرابری به ویژه مالکیت خانه.

با وجود کشت از برنامه ها برای کمک به خریداران خانه اولین بار تنها یک چهارم از ساکنان شهرهای دوقلو خود خانه های خود را در مقایسه با بیش از سه چهارم از ساکنان سفید و بسیار پایین تر از ملی, سیاه, نرخ مالکیت خانه از 42 درصد است.

Orfield گفت: یکی از دلایل این برنامه را به طور قابل توجهی افزایش سیاه و سفید مالکیت خانه است که آنها را تشویق خریداران آینده نگر به سرمایه گذاری در تفکیک های کم درآمد محله که در آن ارزش ملک باید ارزش در طول زمان است.

دیگران می گویند دولت تسهیل در خرید خانه موفق به بستن شکاف نژادی زیرا بسیاری از سیاه و سفید خانواده های فاقد دارایی های مالی به شرکت.

خانه به طور متوسط در جنوب مینیاپولیس می رود در بازار حدود 250.000 دلار در حالی که متوسط سیاه مقیم واجد شرایط برای وام مسکن در حدود $180,000 با توجه به استیون بلتون جمهور و رییس اجرایی شهری لیگ شهرهای دوقلو. کمک دولت به طور معمول را پوشش می دهد تنها نیم فاصله که برگ خریداران آینده نگر نیاز به تکیه بر شبکه شخصی و یا خالص ارزش به را تشکیل می دهند تفاوت ،

“برای مردم مالکیت خانه برنامه کاری واقعا خوب” بلتون گفت. “سیاست واقعا مشکل: اگر ما می دانیم که اختلاف در مالکیت خانه دلار باید هدفمند نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار.”

رهبران سیاه و سفید می گویند برنامه ها با هدف قرار دادن سهام تمایل به تمرکز بر محله — و نه نژاد.

“یک دولت مانند ما بسیار مردد به اختصاص یک مسابقه لنز به ما انگیزه است که ما بیش از حد اغلب به تاخیر جغرافیا” گفت: Tawanna سیاه, بنیانگذار و مدیر اجرایی مرکز اقتصادی شمول است. “اتصال کد پستی عنوان مسابقات مقدماتی کافی نیست. بخشی از این چالش است این نه یک منطقه و یا دولت است که رفته بالا و فراتر از آن برای ایجاد سیاست های خود را به درایو نژادی عادلانه نتایج.”

در علاوه بر این به سرمایه گذاری در مالکیت خانه برنامه های مینه سوتا ایجاد مشوق های مالی برای ساخت و ساز مسکن مقرون به صرفه است که منتقدان می گویند در نهایت تشدید تبعیض نژادی است. هر سال دهها میلیون نفر در محلی و فدرال یارانه ها به سمت کارگردانی فقیر, سیاه, لاتین و جنوب شرقی آسیا محله در شهرهای دوقلو Orfield گفت.

مسکن مقرون به صرفه تحولات هستند احتمال بیشتری برای تایید فقیر و اقلیت محله جایی که آنها واجد شرایط برای بیشتر دولت یارانه توسعه دهندگان را قادر می سازد به نوبه خود بزرگتر سود Orfield گفت. “شهر و پایه قرار دادن پول اضافی روی میز” او گفت:. “اگر شما در ساخت یک محله شما باید برای رفتن به 15 و 20 در جلسات عمومی برای دریافت سفید همسایه نیست که یک سکته مغزی.”

در سمت تلنگر, Orfield تحقیقات همچنین نشان می دهد که توسعه دهندگان استفاده از یارانه های دولتی برای بازسازی سازه های تاریخی در gentrifying مینیاپولیس محله و آنها را تبدیل به هنرمندان lofts با استودیو یوگا پشت بام چاله آتش و افق views — تسهیلات که در قرعه کشی اکثریت سفید مستاجران. این تحولات نشان دهنده بالاترین پایان “مقرون به صرفه مسکن” در شهرهای دوقلو — بیش از حد گران برای اکثر کم درآمد ساکنان به استطاعت با دولت مسکن کوپن Orfield گفت.

مینیاپولیس جلب توجه ملی برای آن 2018 حرکت برای از بین بردن خانواده های تک منطقه بندی در صورتحساب یا لیست به عنوان یکی دیگر از سیاست مترقی برای اصلاح نژادی و نابرابری. اما Orfield گفت: به سادگی ساختمان دوبلکس و triplexes بعید است که برای ترویج ادغام به دلیل ساخت و ساز جدید ممکن است مقرون به صرفه. بعضی از متراکم ترین محله در این شهرستان در حال whitest, او گفت:.

نه هر کس موافق است که نژادی ادغام راه حل به نابرابری.

مایرز دانشگاه مینه سوتا اقتصاددان گفت: نژادی و نابرابری اقتصادی در حال نتیجه مستقیم از دولت-تحریم redlining و برنامه ریزی شهری است که محدود و یا از بین برود سیاه ثروت و همچنین نتیجه تبعیض در بسیاری از جنبه های زندگی آمریکایی از جمله اشتغال و وام. سختگیرانه تر اجرای فدرال حقوق مدنی قوانین باید به ترتیب اولویت از جمله بودجه برای نظارت او گفت: — و تبعیض باید جرم.

“سیاست های پیشرفته توسط ترقی خواهان در ایالت مینه سوتا را متمرکز در تعمیر اعتباری مالکیت خانه آموزش ها و عوامل دیگر است که فرض کنیم که مشکل نژادی و نابرابری در مالکیت خانه هستند با توجه به کمبود” مایرز گفت. “لیبرال و مترقی سیاست تمایل به کار برای کمک به بهبود ظرفیت اقلیت بدون تغییر ساختارهای زیر بنایی که در محل هستند که ایجاد نابرابری آغاز خواهد شد.”

او گفت: آن را سخت برای مترقی Minnesotans را بپذیرد که مداوم تبعیض است علت مداوم نژادی و نابرابری. “نکته اصلی این است که توضیح می دهد مینه سوتا تناقض واقعیت این است که بر خلاف, می سی سی پی و یا آلاباما که در آن وجود دارد آشکار نژادپرستان نژادپرستی در مینه سوتا است که هرگز باز و یا صریح و روشن.”

در حال حاضر معترضان در سراسر کشور در حال هل دادن دیگر مترقی سیاست — defunding پلیس یک گام که به دست آوردن کشش در مینیاپولیس و دیگر شهرستانها.

اکثر اعضای مینیاپولیس دموکراتیک به رهبری شورای شهر شد و سریع به سیگنال که آنها قصد از بین بردن پلیس به شهرهای دیگر از جمله لس آنجلس و نیویورک اعلام کرد کاهش بودجه پلیس بنابراین پول می تواند به هدایت می شوید به جوامع است.

برخی از فعالان تردید دارند که از بین بردن مینیاپولیس پلیس خواهد کانال بودجه به بهبود چشم انداز اقتصادی از ساکنان. پس از همه, مینه سوتا مقننه موفق به انجام این کار زمانی که دولت دیدم 1 میلیارد دلار درآمد مازاد در سال 2016 گفت: شهری لیگ بلتون.

قوه مقننه اختصاص 35 میلیون دلار به آدرس نژادی و بی عدالتی اما نمایندگان مجلس تصمیم گرفت که “حقوق صاحبان سهام شامل هر جامعه و مادر خود” بلتون گفت.

هر گروه به حاشیه رانده شده در خط برای پول بلتون گفت. شهری لیگ به پایان رسید تا تقسیم 4.2 میلیون دلار با چهار دیگر سازمان های غیر انتفاعی گفت: شرایطی که به همراه داشت بیش از حد کمی به تفاوت قابل توجهی.

“اگر شما نگاهی به اعداد به طور کلی وجود دارد صفر تاثیر” بلتون گفت. “ما پت خودمان را در بازگشت برای اینکه مترقی در یک دولت است که extols فضائل تنوع سهام و گنجاندن اما ما هیچ دلیلی به خود تبریک.

“مینه سوتا با این نسخهها کار برای مردم سفید — در هزینه از مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>