میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست در سخت-آمار جدید انگلستان است. بسیاری از ترس به خانه های خود می تواند در کنار.

“شما باید به فکر می کنم در مورد آنچه که مهم ترین چیز” Duran گفت: “و یک سقف بالای سر ما است که مهم ترین چیز است.”

به عنوان coronavirus همه گیر را تهدید می کند به مرور در اواخر سال بسیاری از خانواده ها در نیوهمپشایر و در سراسر شش دولت جدید انگلستان در منطقه در حال آمدن به مشابه ترسناک تحقق: آن بوده است هرگز آسان به استطاعت یک خانه یا آپارتمان در اینجا و آن را در مورد برای تبدیل شدن به حتی سخت تر است.

با بالا رفتن سرسام آور نرخ بیکاری — و برخی از کمک های مالی فدرال هفته دور از در حال اجرا خشک — میلیون ها نفر از ساکنان محلی به تازگی پیدا کردن خود را در خطر طولانی مدت مشکلات مالی شاید حتی خیره به پایین یک بار ژرف چشم انداز بی خانمانی. با وجود این دولت آمریکا را به تلاش برای توقف اخراج و گسترش 3 تریلیون دلار در کمک های بسیاری می گویند آنها از ترس سقوط از پشت در خود را اجاره و یا وام مسکن و عدم به معنی قرار دادن برخی از آن پرداخت تا زمانی که حساب های بانکی خود را — و اقتصاد گسترده تر — در حال شکل بهتر است.

این بار مالی را مشکل نه تنها خانواده های محلی اما اقتصاددانان و نمایندگان مجلس است که در ساخت یک بحران بالقوه بیش از یک دهه پس از موج از فروش اموال به رهن جاروب میلیون ها نفر از آمریکایی ها از خانه های خود. در انگلستان به تنهایی حدود 380,000 مالکان منطقه و مستاجرها در خطر سقوط حدود 540 میلیون دلار در پرداخت هر ماه با توجه به بانک فدرال رزرو بوستون که این منطقه یکی از سخت ترین ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

بوستون تغذیه هشدار داد آن اعداد لولا در دسترس بودن دولت فدرال و پشتیبانی مالی از جمله افزایش مزایای بیکاری و یک بار محرک چک کنگره مجاز در ماه مارس است. اقتصاددانان گفت: اطلاعات ارائه داستان احتیاطی — برای انگلستان و سایر نقاط کشور – – – در مورد مالی ویرانی در افق اگر همه گیر جلبک دولت آمریکا پاسخ.

“اگر ما نمی بینیم چشمگیر سرگیری اشتغال و ما نمی بینیم یک فرمت از کسانی که از مزایای بیمه بیکاری سپس سناریو به سرعت به نظر می رسد بسیار نزدیک به ما بدترین سناریو” گفت: Jeffrey P. Thompson, معاون رئیس جمهور و اقتصاددان در بوستون تغذیه می کند.

روز سه شنبه رئیس جمهور تهمت گفته سناتور جمهوریخواه او می خواست اجازه می دهد تا افزایش مزایای بیکاری به پایان می رسد در ماه جولای. بدون چنین کمک بیش از 1 میلیون خانواده در انگلستان و منطقه ممکن است پیدا کرده اند خانه های خود را در معرض خطر بوستون تغذیه قبلا یافت.

Duran برای بخش او در نهایت کار کردن آرایش با اموال مدیران نظارت بر Harriman هیل یک مسکن کم درآمد جامعه در Wolfeboro که در آن او را برای مدت طولانی زندگی می کردند. او می خواهم پوشش کسری از اجاره دلیل در سه خوابه محل این ماه و سپس مقابله با مانده بعد. اما Duran گفت: او ترس او ممکن است هیچ چاره ای جز درخواست کمک دوباره شاید در ماه های ژوئن و ژوئیه و اوت اضافه کردن به رشد بار مالی که او می داند که روزی در حال رفتن به آمده با توجه.

“من فکر می کنم من تنها کسی که در حال رفتن به در این قایق” Duran گفت. “ما در حال رفتن به بازی گرفتن تا برای یک مدت زمان طولانی است.”

در انگلستان اقتصادی قتل عام وارد تقریبا به عنوان به سرعت به عنوان شیوع کروناویروس که باعث آن است. نرخ بیکاری در میان شش کشور در منطقه — کانتیکت, مین, Massachusetts, New Hampshire, رود آیلند و ورمونت — رسید و بلافاصله بعد از آن پیشی میانگین ملی بوستون تغذیه در بر داشت در اوایل ممکن است گزارش.

تقریبا یک سوم از رود آیلند نیروی کار به دنبال مزایای بیکاری تا اواسط آوریل ترک این کشور کوچک با این کشور بالاترین نرخ افزایش بیکاری در زمان فدرال کار داده نشان می دهد. در ورمونت کار کاهش ویران محلی, خدمات, صنعت, صنعت تا حد زیادی با توجه به کاهش چشمگیر در صنعت گردشگری و مهمان نوازی. این کارگران ساخته شده نزدیک به 80 درصد از اولین ادعاهای بیکاری در حمایت از دولت ایالات متحده-شاخص های اقتصادی

در سراسر کشور 36.5 میلیون باید به دنبال بیکاری چک پس از همه گیر آغاز شد. در عین حال سه نفر از 10 کشور با بالاترین نرخ بیکاری در ایالات متحده در هفته پایانی آوریل متعلق به انگلستان جدید وزارت کار در بر داشت پنج شنبه. کارشناسان می گویند که کاهش کار ضربه دستمزد پایین کارگران بدون مدرک دانشگاهی سخت ترین تهدید معیشت خود را بیشتر.

“این یک افسردگی برای آنها. این رکود برای هر کس دیگری گفت:” برایان Kench رئیس دانشکده کسب و کار در دانشگاه نیوهیون.

سال گذشته مارلین Rojas مشغول به کار بود در یک محلی بوستون در بیمارستان, کمک به شاتل بیماران در صندلی چرخدار در اطراف تاسیسات — تا زمانی که او در بر داشت خودش را در میان بیمار رسما تشخیص داده شده در مارس با covid-19.

Rojas, 40, در حال حاضر خسته بیمار خود را ترک و در نتیجه نیاز به مراقبت از او دو فرزند به عنوان یک مادر تنها. بنابراین او پناه هفته بدون پرداخت در خانه دو خوابه در بوستون مهاجر-سنگین چلسی جامعه او گفت: درد و رنج از طریق فیزیکی و اندوه از تب بالا و گلودرد و دیگر نشانه های این بیماری است.

به آرامی اما مطمئنا Rojas کردم بهتر است اما منابع مالی نمی, پس از پیمانکار که کار او گذاشته و او را. در حال حاضر Rojas که به ایالات متحده از مکزیک تقریبا از دو دهه پیش برای کار گفت که او در تلاش است برای به دست آوردن نرخ بیکاری — و مطمئن نیستید چه می آید بعدی.

“من نگران هستم در مورد چگونه من قصد دارم به پرداخت اجاره من چگونه من قصد دارم به پرداخت هزینه برای مواد غذایی برای بچه ها برای من و لوایح,” او گفت:. یک سازمان محلی به نام محله توسعه دهندگان کمک به پرداخت هزینه اجاره برای چند ماه آینده در خانه دو خوابه. اما او هنوز هم تاکید کرد: “من نگران باشید.”

بسیاری از این آسیب های خانواده بهره مند شده اند تا حد زیادی از دولت و حمایت دولت فدرال. اخراج و سلب حق مالکیت تا حد زیادی در حال متوقف شد و صاحب خانه می تواند به تعویق انداختن پرداخت برخی وام مسکن از جمله کسانی که با حمایت Fannie Mae. کارگران بیکار در سراسر کشور باید دلار اضافی فدرال محرک در اختیار خود دارد.

این اقدامات تا کنون کمک کرده اند دفع تاریخی بحران سلب حق اقامه دعوی ، در نیوهمپشایر به عنوان مثال حدود 70 درصد از وام های مسکن “فدرال متصل برخی از راه” گفت: دین Christon مدیر اجرایی نیوهمپشایر مسکن امور مالی سازمان. او گفت که تا چه حد فدرال قانونگذاران تلاش نفع مالکان در اینجا و در سراسر کشور در نهایت بستگی بازپرداخت گزینه های در حال اجرا و اجرا.

اما مستاجرها به طور فزاینده ای نشان دهنده یک نگرانی رو به رشد. برخی از خانواده ها ممکن است قادر به تعویق انداختن ارسال ماهانه چک — اما فقط برای مدت طولانی. بسیاری از مستاجرها به سادگی ممکن است کسب درآمد به اندازه کافی برای گرفتن سرعت در پرداخت های از دست رفته به خصوص اگر آنها مجبور به پرداخت آنها را بعدا در یک یکجا در خطر اخراج است. که فشار بر صاحبخانه که خود را خواص آن در وهله اول اضافه کردن به پتانسیل برای یک بحران مسکن مگر اینکه دولت اجازه کمک های اضافی.

“اگر شما یک خانواده در تلاش برای ایجاد ریاضی کار آن در حال حاضر بودجه قبل از” گفت: Stefanie Coxe مدیر اجرایی منطقه ای و مسکن شبکه ماساچوست. “در حال حاضر آن را حتی سخت تر.”

در دولت مثلا حدود 11 درصد از کار مالکان تلاش کرده بود به پرداخت اجاره و هزینه های اولیه زندگی حتی قبل از coronavirus ریشه گرفت با توجه به منطقه شهری شورای برنامه ریزی. در میان مستاجرها نزدیک به 21 درصد خود را تحت فشار مالی این گروه قبلا در بر داشت. اگر کارگران نمی توانید شغل خود را به عقب و یا دولت فدرال از گسترش حمایت های بیشتر آن را می تواند ترک یک برآورد 96,500 اجاره خانوار نیاز به حدود 90 میلیون دلار در کمک های ماهانه فقط در ماساچوست به تنهایی با توجه به MAPC.

“همه از این تسکین موقت می آید به نزدیک و مراحل مگر چیزی انجام شده است” گفت: تیم Reardon پژوهش مدیر گروه و اضافه کرد: “این خطر وجود دارد حتی در طول سه ماه آینده که ما در حال رفتن به دیدن یک بدتر از بی عدالتی که ما در بازار مسکن است.

برای برخی از, در منطقه, لحظه ای که در حال حاضر وارد.

خارج از مشیت Shanira Villafane تا به حال شده است برای صرفه جویی در ماه مشتاقانه در انتظار روزی که او شوهرش و 9 ساله دختر می تواند حرکت از یک پناهگاه محلی و به آپارتمان خود را. او به تازگی banked او فدرال محرک چک برای پرداخت هزینه های این حرکت و Villafane ثبت نام در رود آیلند برنامه فراهم می کند که مسکن کمک به خانواده های کم درآمد.

اما coronavirus به زودی طرح میتوانست به برنامه های خود. Villafane, 26, گفت: آن را به سرعت تبدیل شد سخت برای پیدا کردن مناسب آپارتمان است. نه تنها که او نگران توانایی خود را به پرداخت هزینه آنها بیش از مدت طولانی به خصوص پس از فروشگاه های مواد غذایی که در آن او کار می کند کاهش ساعت. گرفتن در یک شغل دوم نیست خیلی از گزینه یا به عنوان Villafane زحمت کشیده برای کمک به دختر از طریق تقلا از خانه و مدرسه-در حالی که زحمتکش به کامل خود را برای ترم GED.

که به معنای Villafane گیر کرده است در برزخ او گفت: حداقل برای زمان حال.

“خدای ناکرده کار من تعطیل,” او گفت:. “من می خواهم به ماندن در جایی که من در هستم . . . حتی اگر آن را به رانندگی من دیوانه اینجا.”

گرفتاری رو مستاجرها و مالکان به تازگی مورد توجه واشنگتن که در آن قانونگذاران دموکرات را مطرح کرده اند قانون جدید اجازه 100 میلیارد دلار در بودجه فدرال برای کمک به مستاجرها. “این بیماری همه گیر به ما نشان داده که چگونه آسیب پذیر خانواده های شاغل هستند به واحد مالی شکست و مستاجرها نیاز به امداد رسانی در حال حاضر” گفت: سناتور. Sherrod قهوه ای (D-اوهایو), رئیس آن نویسنده, در بیانیه ای.

اما این لایحه در شدید به عقب و جلو بین قانونگذاران در مورد چگونه به بهترین پاسخ به کوروناویروس. بسیاری در حزب از جمله تهمت مقامات دولت به تازگی نشان داده اند که آنها ترجیح می دهند اجازه می دهد تا قبل از فدرال امداد بسته های خود را اجرا کنید البته قبل از اجازه شاید تریلیون دلار در بودجه جدید تهدید در حال حاضر به عقب نشینی گونه جدید مسکن تسکین.

در سراسر کشور ایالات مانند نوادا و شهرستانها از جمله فیلادلفیا به دنبال پیاده سازی برنامه های خود را برای کمک به مالکان حفظ خود را اجاره. بسیاری از جمله ماساچوست و دیگران در انگلستان و منطقه را اختصاص میلیون ها دلار نسبت به تلاش برای نگه داشتن مردم در خانه های خود. اما کارشناسان محلی و اقتصاددانان می گویند که دولت های محلی به تنهایی نمی تواند تحمل هزینه های کمک به مردم شناور باقی می ماند, به خصوص در یک لحظه زمانی که شهرها و ایالات متحده در حال مواجهه با یک بحران پول نقد خود را. بوستون تغذیه برای یک, هشدار داد در یک گزارش جدید این هفته که “تاثیر واقعی به خانواده ها آمده است از فدرال ارائه مزایای.”

“در حال حاضر همه ما از این گروه ایدز در جای خود و ما واقعا سپاسگزار برای آنها, اما آنها فقط bandaids” گفت: الیسا Margolin, مدیر مسکن اقدام NH که طرفداران برای مسکن کم درآمد در دولت است.

داستان در نیوهمپشایر یکی آینه در سراسر منطقه اضافه شده Margolin, با ده ها هزار نفر از خانواده که در حال حاضر در خطر سقوط در اجاره آنها ممکن است هرگز قادر به پرداخت. “اضافه کردن به که کار قابل توجهی ضرر و زیان در این بخش است که ساخته شده است عمدتا مستاجرها — بنابراین مهمان نوازی مسکن, رستوران, خرده فروشی — و شما باید یک طوفان کامل برای اخراج یک بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>