Millennials هستند unluckiest نسل در تاریخ ایالات متحده

این زیان ها به خصوص حاد در شغل ، یکی از دردناک ماه از coronavirus بحران تنظیم بازار کار به نوبه خود از هزاره. آخرین زمان وجود دارد در این مورد بسیاری از مشاغل (131 میلیون) بود ژانویه سال 2000.

برای وای که از سن بازگشت و سپس آن را به عنوان اگر همه آهسته بسط و بیکاری بهبود خود را به اسم epoch تبخیر در چند هفته.

این نقاط عطف را دریافت خواهد کرد و حتی بیشتر وخیم در آینده شغل گزارش اما در حال حاضر اقتصادی رگرسيون به Y2K اتصالات نماد برای یک نسل است که — بیشتر از هر نوع دیگر — شکل گرفته است با رکود است.

زیان نیست صرفا نمادین است. این رکود اقتصادی است steamrolled کارگران جوان فقط به عنوان millennials شد ورود خود را نخست کاری سال — قدیمی ترین millennials در حال نزدیک شدن 40 در حالی که جوانترین ها در اواسط 20s. هزاره اشتغال فرو برد با 16 درصد در ماه مارس و آوریل این سال در محاسبات ما نشان می دهد. که سریع تر از هر Gen X (12 درصد) و یا جمعیتی (13 درصد).

به همان نسبت که حتی نسل جوان شناخته شده به عنوان zoomers رنج می برد و بدتر از همه آنها. یک سوم از شغل خود شدند بخار در دو ماه در سال 2020 است. اما Gen Z فقط با وارد کردن نیروی کار — قدیمی ترین zoomers در اوایل 20s — بنابراین ضرر و زیان خود را ندارد به عنوان بزرگ مطلق.

در آغاز 2019, وای به حال تبدیل شدن به بزرگترین نسل در ایالات متحده تمام وقت نیروی کار بیش از ژنرال X. اما coronavirus بحران walloped وای بنابراین به طور نامتناسبی است که آنها به احتمال زیاد به بالا نسلی نقطه بازگشت به Gen X در ماه آینده یا دو.

خاکستری Thu یک اقتصاددان با دانشگاه آمریکایی که ما قبلا و با دقت مارک سریال هزاره اسطوره debunker اشاره می کند که قدیمی ترین millennials مانند خود زندگی می کردند از طریق 9/11 حملات تروریستی و وارد بازار کار در این رکود اقتصادی که آمار در حدود همان زمان. آنها خود را صرف اوایل سال تلاش برای پیدا کردن کار در طول یک اصطلاح بازیابی بیکاری تنها به برخورد با رکود بزرگ و دیگری بیکاری بازیابی. و البته در عین حال یکی دیگر از رکود است.

“داستان در اینجا است که نه فقط آن را بد و رکود اقتصادی است و ضربه زدن به افراد جوان تر اما که آن را به هدف قرار دادن افرادی که در حال حاضر شده است آمار” Thu گفت.

وای هرگز بهبود از رکود بزرگ

رکود بزرگ تحت فشار قرار دادند کارگران جوان چند قدم پایین دستمزد نردبان. تحقیقات جدید نشان می دهد که آنها هرگز بهبود و حتی خود را به عنوان مسن همکاران به دست آورد و تمام زمین آنها می خواهم از دست داد. و در حال حاضر آن را دوباره اتفاق می افتد به بسیاری از همان کسانی که کارگران جوان.

در یک 2019 کار, کاغذ, اداره آمار اکونومیست کوین Rinz استفاده می شود تفاوت های منطقه ای در رکود بزرگ را شدت برای محاسبه است که در حالی که هزاره اشتغال بهبود از رکود بزرگ در یک دهه هزاره درآمد هرگز. ساختمان در اوایل کار از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دنی Yagan, Rinz بر اساس یافته های خود را در بیش از ده سال از دادههای سالانه برای بیش از 4.1 میلیون نفر در پایگاه داده دولت.

با تشکر از رکود بزرگ متوسط هزاره از دست داده و حدود 13 درصد از درآمد خود را بین سال های 2005 و تا سال 2017 Rinz یافت. که بدتر از Gen X 9 درصد شکست و تقریبا دو برابر 7 درصد زیان مواجه متولدین. در پایان دوره baby boomer درآمد بهبود حال حتی به عنوان millennials باقی مانده و زیر جایی که آنها باید.

چرا ؟ درد و رنج از طریق نرخ بالای بیکاری در طول رکود اقتصادی ساخته شده millennials کمتر احتمال دارد به کار برای بالا پرداخت کارفرمایان و کمتر احتمال دارد برای تکمیل به همان اندازه آموزش و پرورش به عنوان کارگران در مکان های که در آن رکود اقتصادی ضربه نیست به عنوان سخت است.

آنها تا به حال به حل و فصل بدتر از شغل اولیه در حرفه خود و افسرده عمر خود درآمد بالقوه است. کارفرما سمت تغییر بیش از حد Rinz می یابد. بزرگ کارفرمایان در سخت ترین-آمار مناطق تثبیت قدرت خود را بر بازار کار محلی و در نتیجه قادر به ارائه کمتر به کارگران جوان با چند گزینه های دیگر.

“اگر مردم وارد نیروی کار در طول رکود اقتصادی و دریافت آنها به پایین پرداخت شغل ؟ که حمل به جلو برای بسیاری از آنها مادام العمر کار حرفه” گفت: انا کنت, یک تحلیلگر سیاست در بانک فدرال رزرو سنت لوئیس. “این رفتن به اثرات نه تنها درآمد خود را اما ثروت خود و همچنین توانایی های خود را به صرفه جویی برای پرداخت و توانایی خود را برای دیدار با طول عمر دیگر اهداف است.”

آنها آماده برای یکی دیگر

وای به حال بسیار کمتر از کوسن های مالی نسبت به نسل های قبلی را در سن خود کنت گفت: “حتی اگر آنها انجام شده بود بسیاری از چیزهایی که درست است. عرشه بوده و در برابر آنها انباشته. آنها فقط نمی باید به عنوان بسیاری از دارایی ها به عنوان نسل قبلی را در سن خود را.

همانطور که ما قبلا نشان داده شده است millennials ازدواج هستند بعد از, داشتن فرزند بعد از آن و مهمتر از خرید خانه بعد. در یک نقطه در زندگی خود را هنگامی که افراد متعلق به نسل و نسل X در حال حاضر ساختمان سهام millennials هیچ مسکن خالص ارزش Thu را تحلیل اخیر فدرال رزرو نشان داده.

در عین حال وای به احتمال زیاد به صرف کرده اند در معنی خود را از نسل X و یا افراد متعلق به نسل بودند در همان سن کنت تحلیل جداگانه فدرال رزرو داده ها را نشان می دهد. است که آنها به احتمال زیاد به صرف کمتر از آنها کسب درآمد. و 52 درصد از millennials شد صرفه جویی برای بازنشستگی در سن 34. در یک سن مشابه فقط 42 درصد از افراد متعلق به نسل تا به حال بازنشستگی پس انداز.

“این روایت از” من شما باید فقط کار سخت تر غرق شدن یا شنا کردن توسط خود تلاش کند؟’ آن را بسیار آمریکایی, اما این واقعیت است که جزر و مد بسیار قوی تر در حال حاضر و بسیاری از millennials در حال شنا بالادست” کنت گفت.

بیشتر تحصیل کرده تر و متنوع تر و آسیب پذیر

Millennials در حال تحصیل کرده ترین, متنوع ترین نسل تاریخ — حداقل تا زمانی که zoomers آنها را منتقل می کند. آن تفاوت آمده با بار.

“به نظر می رسد به شدت برای من واضح است که افزایش در بدهی های دانشجویی است که آنها بیش از متناسب نسبت به افزایش آموزش و پرورش” گفت: ویلیام گیل, یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز. “پدر و مادر خود و مقامات دولتی با بودجه کمتر از خود را در کالج آموزش و پرورش نسبت به نسل قبلی خود است.”

که مرکب بزرگ آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی هزاره جمعیت به عنوان این گروه همچنان به رنج می برند اثر نسل سیستماتیک تبعیض است. این شکاف ثروت بین سیاه و سفید خانواده ها به رشد خود ادامه حتی پس از کنترل تفاوت در سن, آموزش زناشویی متحده و حتی درآمد گیل و چند تن از همکاران که در کار کاغذ به تازگی منتشر شده توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی.

آن را بخشی از روند بیشتر به حاشیه رانده شده گروه افتادن. وای با مدرک دانشگاهی نیست دور پشت نسل قبلی از نظر ثروت, Kent, یافت, اما خود کمتر-آموزش همسالان باید کمی بیش از نیمی از ثروت آنها انتظار می رود در این مرحله بر اساس نسل قبلی است.

“نه هر هزار ساله در حال رفتن به انجام بیشتر ضعیف” کنت گفت. 29-ماه-پیر امتیاز به خودش را به عنوان مثال. او را شناسایی به عنوان هیسپانیک یک دسته که آمار نامتناسب با رکود اما او دکترا و سفید یقه عایق خود را از یک بحران است که برای اولین بار با چکش کمتر-آموزش کارگران در صنعت خدمات.

اما “برخی از وای — به خصوص کسانی که در ایالات متحده و یا زنان و یا کسانی که کمتر از مدرک لیسانس خود را — در حال حاضر از نظر مالی آسیب پذیر رفتن به بیماری همه گیر” کنت نوشت: اوایل این هفته.

در سراسر کشور حدود 12 درصد از همه کارگران نمی تواند پوشش $400 اورژانس هزینه — حتی با کمک خانواده و یا کارت های اعتباری — با توجه به کنت تحلیل فدرال رزرو داده است. 12 درصد دارای شماره برای غیر اسپانیایی سفید millennials اما این رقم جهش به 32 درصد برای غیر اسپانیایی, سیاه, وای, 20 درصد برای هیسپانیک millennials و 17 درصد برای زنان هزاره. برای همه millennials با کمتر از مدرک لیسانس, رقم 25 درصد است.

“حتی پس از بسیاری از سال توسعه اقتصادی آنها هنوز زیر که در آن ما می خواهم آنها را به انتظار بود” او به ما گفت.

نه اتفاقا کنت تحلیل وزارت اطلاعات نشان می دهد که زنان اسپانیایی کارگران و کمتر تحصیل کرده نیز در مقایسه با نسبت جمعیتی در میان بیکار وای طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de