کامیون نظامی دیده می شود پس از رسیدن به کاخ سفید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید فرمانداران به سختی می شود در تظاهرات

چند کامیون نظامی حامل ملی Guardsmen در قهوهای مایل به زرد لباس و کلاه دیده می شد ورود به کاخ سفید در زمینه مدت کوتاهی پس از 5 p. m. در سواحل شرق در روز دوشنبه به عنوان پایتخت کشور آماده برای چهارمین شب متوالی اعتراضات در پی مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس هفته گذشته است.

“در 5:05 ب. ظ من شمارش 9 دو و نیم تن کامیون نظامی حامل سربازان در قهوهای مایل به زرد لباس و کلاه جلو و خیابان 17 به کاخ سفید در زمینه” زمان magazine خبرنگار برایان بنت توییتی.

وسایل نقلیه بعدها قرار است در شمال چمن کاخ سفید در پشت دروازه رو لافایت مربع که در آن هزاران نفر از مردم جمع آوری کرده اند در روزهای اخیر در اعتراض به خشونت پلیس پس از آقای فلوید مرگ است.

“حدود 5:15 pm که خط کامیون نظامی را از طریق خط باریک بین غرب بال و EEOB, از جنوب به دروازه, تبدیل حق و نورد در مقابل کاخ سفید حصار است که چهره لافایت مربع پارک” این بار خبرنگار بعد توییتی.

اجرای قانون سعی در راه اندازی موانع در لافایت مربع بیش از آخر هفته منجر به درگیری با تظاهر کنندگان که در زمان تبدیل فیزیکی. پرسنل اجرای قانون در زمان شلیک گلوله های لاستیکی و استفاده از اسپری فلفل برای متفرق کردن جمعیت.

یک فعال وظیفه گردان نظامی و پلیس مستقر شده اند به پایتخت از فورت براگ در کارولینای شمالی سی ان ان گزارش کرده است.

پلیس نظامی واحد از برخی از 200 به 250 نیروهای انتظار می رود که برای تامین امنیت کاخ سفید خواهد شد اما نمی توان به مقابله با معترضان و کمک به اجرای قانون مقامات گفته سی ان ان.

واحد است و انتظار می رسند در واشنگتن به عنوان روز دوشنبه در سی ان ان.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صرف بخش زیادی از روز شنبه در تماس با دولت و رهبران محلی به “تسلط” خیابان های شهرهای خود با گارد ملی و واحدهای پلیس برای جلوگیری از جیب خرابکاری و غارت که مشخص شده اند بسیاری از تظاهرات سراسر کشور در روز های اخیر.

در یک تماس تلفنی با فرمانداران در دوشنبه تاکید نمود این واقعیت است که او بیشتر متمرکز بر حفظ یک پیام از نظم و قانون از او در sympathising با غیر خشونت آمیز توده های مردم در اعتراض به خشونت پلیس.

“شما باید برای تسلط بر” آقای ترامپ گفت: فرمانداران.

“اگر شما نمی تسلط شما در حال اتلاف وقت خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که به اعتقاد او بسیاری از آنها را “ضعیف است.”

در حالی که آقای ترامپ گفت: “ایستاده با” خانواده آقای فلوید — که فوت هفته گذشته در مینیاپولیس به کشته درک چوین زانو در گردن او و برای چند دقیقه با وجود آقای فلوید را درخواست که او نمی تواند نفس غالب پیام از خوراک توییتر خود در روزهای اخیر و تماس با فرمانداران در روز دوشنبه بود که اجرای قانون باید موضع قوی در برابر خشونت آشوبگران.

رئیس جمهور گفت: برای تعیین مجموعه های شبه نظامی چپ گرا و ضد فاشیستی تظاهر کنندگان شناخته شده به عنوان “Antifa” به عنوان یک سازمان تروریستی و تهدید به استقرار ما واحدهای نظامی به مناطقی از کشور که در آن اعتراض دارند از دست رفت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل ویلیام Barr و بسیاری از جمهوری خواهان کنگره را مقصر هر دو Antifa و راست تظاهرکنندگان برای بهره گیری از این تظاهرات برای ایجاد هرج و مرج با غارت و vandalising ساختمان و محوطه.

محلی رهبران دموکرات در مینیاپولیس و در جای دیگر در ضمن باید برجسته حضور سفید supremacists که به تحریک خشونت در غیر این صورت تظاهرات صلح آمیز است.

آقای چوین — مینیاپولیس افسر پلیس است که videoed زانو در آقای فلوید را گردن لمس کردن موج اخیر فعالیت علیه خشونت پلیس — دستگیر شد هفته گذشته و شارژ در سطح دولت با سومین قتل درجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>